Līgas ne-meta

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Hello.. Tā kā te ir lola spēlētāji vēlējos pajautāt kāds ir jūsu visdīvainākais čempions un viņa "bilds" ārpus metas? Piem: ap lucians, ad soraka (pirms revorka), ap trindamers utt. Manā gadījumā visdīvainākais un reizē labākais kas ir sanācis ir manis pieminētais ap lucians nesot ~1030ap bez botām kas ar w spēles beigās spēja pretinieku adc nosist ar vienu veiksmīgu trāpījumu. Ups..

AP Riven. Smējos ilgi.

Līdz šim esmu tikai izmēģinājis AP Rengar, AP Gankplank. Plānoju izmēgināt arī AP Jax, AP Miss Fortune.

ap fortūna jau iekš aram patestēta jo 3 adc likās par daudz.. tīri zvērīgs pasāciens..

AD Twisted Fate

AD TF nekas neparasts nemaz nav. Ja nemaldos, tad pirms gadiem viņš tika izmantots kā ADC.

Žēl, ka Riot atslēdz visus jaunos modus. Spēle paliek interesantāka, kad viņi palaiž kādu no tiem. Jo interesantāk, jo vairāk stundas tiks pavadītas spēlē. Jo vairāk stundas pavada spēlē, jo vairāk sāk skatīties uz skinu pusi. Un tālāko jau ziniet.

AD TF nekas neparasts nemaz nav. Ja nemaldos, tad pirms gadiem viņš tika izmantots kā ADC.

Žēl, ka Riot atslēdz visus jaunos modus. Spēle paliek interesantāka, kad viņi palaiž kādu no tiem. Jo interesantāk, jo vairāk stundas tiks pavadītas spēlē. Jo vairāk stundas pavada spēlē, jo vairāk sāk skatīties uz skinu pusi. Un tālāko jau ziniet.

TF senos laikos rekomendētais bilds bija adc.. No modiem mani piesaista iepriekšējā gadā aprīlī palaistais - URF.. diemžēl tur mans čempionu izvēles loks ir iekāries pie ezreala..

AD Katarina!

Savā laikā AD TF bija mans main chars

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 901 reizi