Mafia III gameplay.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Ja nu kādam ir intrese.

Šis video jau bija pieejams 1. dienā, kad ziņoja par spēles iznākšanu un bija mests statusos ^^

Ierakstu labojaDJkikisa17.Augusts 2015 11:29

Jap, vēl joprojām nepatīk man tā jaunā mafija

Piekritīšu Vito. Pagaidām izskatās pēc nezinu kā.. nekā. Nav tas, kas bija iepriekšējās daļās. Vismaz šobrīd, paskatoties video. Redzēsim kā būs darbībā. Pagaidām lielas cerības nelieku.

Domāju ka bļaujam pāragri.. Noteikti jādabū spēlīte spēlējama un tad jau varēs novērtēt.. Nez kādēļ pēc tā cik patīkama bija Mafia II rodas tāds bezceris par Mafia III..

Ja izdotos visu laiku nepielīdzināt sērijas otrajai daļai, tad jau nebūtu ne vainas. Mafia II tomēr pieradināja pie savas lietu kārtības.

Nu tas ir tāpat kā ar mūzikas grupām, kas izdod jaunu albūmu ar nedaudz savādākām dziesmām nekā parasti un visi bļauj, ka tas vairs nav tas. Nu deal with it, visu laiku vienu un to pašu spēli izlaist uz tā paša dziņa, ar to pašu vadību, stāsta nodrillēšanu līdz bezsamaņai ir franšīzes beigas. Gluži kā tas notiek ar Fast and Furious u.c. Forši, ka vecie aktieri, bet tas viss ir tā nodrillēts, ka man pēdējā filma izskatās pēc tiem Indiešu gabaliem, kur zirgi šļūc zem smago piekabēm utt. Es tomēr ticu, ka jaunā mafija būs lieliska. Būs viennozīmīgi savādāka, bet lieliska.

Mans mazais signature ^^

@Marcisbee es arī esmu optimistiski noskaņots Kā teici nevar vienu un to pašu maukt uz apli, tāpēc arī NFS ir gandrīz miris jau Ja sačakarērs NFSU3 tad franšīzi toč var noskalot podā

@Marcisbee es arī esmu optimistiski noskaņots Kā teici nevar vienu un to pašu maukt uz apli, tāpēc arī NFS ir gandrīz miris jau Ja sačakarērs NFSU3 tad franšīzi toč var noskalot podā

Tā franšīze sen jau ir podā

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 1089 reizes