Fallout Shelter #Review(Android)

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki, cik esmu pamanījis forums te mazliet pieklusis un galīgi neinteresants priekš manis, tāpēc izdomāju uztaisīt review , jeb apskatu par "Fallout Shelter" un ceru, kad kāds sekos manam piemēram un uztaisīs review par kādu citu spēli.

"Fallout Shelter" ir Singleplayer spēle, kuras mērķis ir būvēt stiprāku, lielāku, efektīvāku bunkuru, piesaistot arvien vairāk dwellerus (iemītniekus). "Fallout Shelter" sākumā nebija nemaz pieejams uz Android, tikai pirms 4 dienām to palaida arī uz Android ierīcēm, sākotnēji tas bija pieejams tikai iOS (tā ir principā vienmēr). Šai spēlei protams, piedod noskaņu tas, ka tā ir kā atzars no slavenās "Fallout" franšīzes.

Spēles sākumā tev iedod bunkuru ar divām istabām un lielu rindu ar cilvēkiem pie bunkura durvīm, kurus tev ir jānodarbina, katram iemītniekam šajā spēlē ir- savs unikāls vārds, seja, iemaņas, apģērbs. Līdz ar to kāds labāk ražos elektrību, cits labāk gatavos, bet kāds varbūt labāk attīrīs ūdeni, tieši tāpēc tas ir interesanti, ka nevar vienkārši uz ha*avu iemest, kur pagadās un likt viņam strādāt.

ĻOTI, pozitīvi ir tas, ka nav jāgaida lai uzbūvējas vai uzlabojas jauna istaba, pat ne 1 sekunde, tas notiek uzreiz un tas tik ļoti pietrūkst visās "stratēģijas" spēles kur jāgaida neskaitāmas stundas vai pat dienas, lai kaut kas notiku, šeit ir gluži pretēji. Mani priecē arī tas, ka tādi līmeņi nepastāv, spēles izstrādātāji ir izdomājuši daudz labāku ideju, piemēram lai uzbūvētu laboratoriju, kura ražo medikamentus, vajag 15 iemītniekus, nevis līmeņus un katrai istabai ir sava nozīme- laboratorija ražo medikamentus, ēdnīca taisa ēst, noliktavā glabā ieročus un aizsargtērpus, elektrostacijā ražo elektrību, utt...

Manuprāt visģeniālākā ideja no visām šajā spēle - bērnus var izveidot ievietojot dzīvojamajā istabā vīrieti un sievieti, un pēc kādām 10 minūtēm, sieviete paliks stāvokli, un apmēram pēc vēl 10 piedzims bērns, bet viņš sākumā tiešām būs berns, un viņu nevarēs nodarbināt, tāpēc tas man liekas, ir ļoti detalizēti un ģeniāli.

Vēl viena ļoti interesanta lieta ir "Rush Mode" tu vari paātrināt darba tempu, bet ir iespēja ka darbinieki ar to netiks galā, un var izcelties vai nu - ugunsgrēks, vai arī vēžu iebrukums.

Un visbeidzot es gribēju pieminēt, ka šī spēle nu it nemaz nav Pay to win, visu var iegūt pats, tikai ir jāpilda misijas un uzdevumi. Tieši šī iemesla dēļ, es cienu šo spēli, jo principā visas šādas "Free to Play" spēles nav iespējams paspēlēt normāli neieguldot naudas līdzekļus.

Protams, es jau varētu stāstīt un stāstīt par iespējām, kuras dod šī spēle, bet šaubos vai kāds gribēs lasīt tik daudz, tāpēc vienkārši, vajag iet un pamēģināt.

Mans gala vērtējums - 8.5/10

Ierakstu labojaEdgarsdesign18.Augusts 2015 21:30

Ko varu piebilst ?! Spēlīti uzliku nedēļas nogalē, un pašlaik mēģinu izglābt nu jau 3. civilizāciju ^^, cerēsim, ka trešais mēģinājums būs veiksmīgs. Ja, netaisies samaksāt dažus euro, par pusdienu kārbām vai robotizētu palīgu, tad ļoti daudz ir atkarīgs no tām divām pusdienu kārbām ko dabūsi spēlēs sākumā. Būtībā dažas pirmās dienas, skatoties "Daily report" ir pašas smagākās. Ļoti liela nozīme ir ieročiem, bez tiem nav iespējams izdzīvot.

P.S. Nepiekritīšu autoram, ka spēlē nav Pay-to-win, vismaz sākumā noteikti, ieguldot krietni paaugstinās iespēja izdzīvot.

Ierakstu labojaIceDiamond19.Augusts 2015 07:08

Jup, te bez kārbu prikšanas baigais horrors ,man ar jau trešais voults aiziet

Es par to pašu...kamēr rakstīju komentāru, divas reizes prusaki uzbruka, un būtībā i p___, palika 3 cilvēki no 18

Ierakstu labojaIceDiamond19.Augusts 2015 07:11

Es par to pašu...kamēr rakstīju komentāru, divas reizes prusaki uzbruka, un būtībā i p___, palika 3 cilvēki no 18

Njā un ja cilvēki apsprāgst, atgūties nav reāli. Man liekas grūtības pakape ir mazliet par skarbu tur uzlikta

Nu,protams,man arī tā bija pašā sākumā,bet es kaut kādā veidā dabuju 3x ieročus 3x tērpus un speciālu čali,un tagad visi resursi ir pārpildīti,un nav par neko jāuztraucas

Es neizturēju un nopirku kāršu komplektu Tagad bez bēdas

Spēle ir interesanta,bet ne priekš manis.Drusku paspēlēju,bet ātri apnika!

Mmm, laba spēle, es vienkārsi neaturējos un nopirku robotu un kāršu paku. Vērtēju 8/10. Iemītnieki 16.

THE SIMS, tikai sliktākā izpildījumā?

Nezinu kā jus vaults nobendējāt. Bet es viņu 3 dienas neaiztiku un nevis mazāk palika, bet vairāk. Spēle diezgan garlaicīga un nesabalansēta.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 963 reizes