Meklēju ļoti labas kvalitātes sienas papīrus.

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Nezinu kur dabūt ļoti labas kvalitātes sienas papīrus. Vienam no simts ir laba kvalitāte. Lielākajai daļai ir konkrēts pikseļu deficīts. Būtu pateicīgs, ja ieteiktu saites vai konkrētus linkus uz konkrēti kvalitatīvu bildi.

1080p, 1440p, 4k. Vairāk skatos uz 1080p pusi.

Paldies.

Agrāk bija tāds wallbase.cc, bet jau kādu laiki ir apgāzts for good. Bet ir uzspawnojies jauns līdzinieks wallhaven.cc

Mans mazais signature ^^

@Marcisbee paldies par linku, vnk super!

Agrāk bija tāds wallbase.cc, bet jau kādu laiki ir apgāzts for good. Bet ir uzspawnojies jauns līdzinieks wallhaven.cc

Man bija tieši tā pati problēma,bet tagad cik saprotu ar sienas papīriem vairs nebūs problēmu!

Bilžu kvalitāte arī tur ir zema. Google ir pilna ar šāda tipa saitēm, kur ir uploadoti 500kb wallpeiperi. Neder.

Vajag saiti, kur bildes nav kompresētas un sver vismaz 5mb.

http://wallpaperfx.com Šeit itkā ir 1mb+ full hd tapetes.

Ierakstu labojaDJkikisa17.Augusts 2015 13:20

Wallbase bija ļoti laba kvalitāte bildēm, tikai nu žēl, ka vairs neeksistē tas saits. Drīzāk bija kā community, kur komūnas biedri ielādē bildes un tā. Vislīdzīgākais tagad izskatās tas wallhaven, nu bezmaz vai kopija, tikai te tiek bildes kompresētas, bet nu cik skatos ir losless kompresija, varbūt kā kurai bildei

Mans mazais signature ^^

Arī wallpaperfx bildes ir 500kb kartupeļi. Longshots, lai atrastu saiti, kas nekompresē katru bildi.

interfacelift.com izskatās sakarīgi izmēri

Mans mazais signature ^^

Pati pirmā bilde

Attēla apraksts

Arī wallpaperfx bildes ir 500kb kartupeļi. Longshots, lai atrastu saiti, kas nekompresē katru bildi.

Nu nezinu kā Tev kkas tāds. Jo man tajā lapā visas bildes ir 1mb+ un normālā klavitātē. piemēram paņemu šo bilde un apjoms bija tik water dragon

Ierakstu labojaDJkikisa17.Augusts 2015 16:45

@DJkikisa, ar 1mb arī nepietiek, lai bilde būtu kvalitatīva. Apskatījos vēlreiz, atradu 2mb bildi un kvalitāte joprojām ir slikta. Vajag uzlikt uz desktopa to pašu bildi, lai redzētu tās kvalitātes iznākumu. Browsojot jau gandrīz jebkura ir skaista.

@DJkikisa, ar 1mb arī nepietiek, lai bilde būtu kvalitatīva. Apskatījos vēlreiz, atradu 2mb bildi un kvalitāte joprojām ir slikta. Vajag uzlikt uz desktopa to pašu bildi, lai redzētu tās kvalitātes iznākumu. Browsojot jau gandrīz jebkura ir skaista.

Nu nez man pazīstams speciāli uztaisija wallpaper un viņam ir 1.3mb . Klavitāte apmierina.

Tad jau ir jārunā par katra cilvēka standartiem. Protams, minimālistiska bilde, kas svērs 1mb-3mb, var būt laba, bet manā gaumē ir dabas skati, kas tos standartus paceļ..

Ok, testam - iedod linku uz pazīstamā 1,3mb wallpapera. Apskatīšos.

Izskatās, ka jāņem jaunā metode: 4K sienas papīri.

Uploadoju dažus wallpaper: http://failiem.lv/u/zmhhjdd

Bildes kvalitāti mēra pēc megabaitiem vai arī tomēr sakarīgies bilžu izmēriem u.t.t? Nesaprotu! Vēlreiz paldies Mārcim par lieliskajām saitēm, kvalitāte ir lieliska uz manu full hd.

+Tās tavas bildes laikam ir lielos megabaitos bet izskatāsa drausmīgi

Ierakstu labojaBotāniķis17.Augusts 2015 19:04

Nav pat jēgas ar tevi neko argumentēt, ja pats pateici, ka neko nesaproti.

Still up.

MB tok nemēra bildes kvalitāti, bet tas tā .. ppi tajās mazajās 500kb bidītēs tok būs kompresēts

Misters "neko nesaprotu" nr. 2. Pastāsti man - kas tad nosaka bildes kvalitāti? Paņem vienu bildi, piemēram, 5mb, kompresē uz 200kb un pieliec klāt oriģinālo izmēru.

Pēc bildes svara neko nevar noteikt, vissvarīgākais aspekts, kas bildēm dod tad tos lielos megabaitus ir krāsu daudzums. Kā redzam pirmajā bildē, krāsu palete ir šausmīgi šaura. Salīdzinam 4k izmēru pirmai bildei ar 4k izmēru teiksim "New York Skyline at Dusk" bildei, kas ir tajā pašā sākumlapā. 1. bilde ir 1.6mb, bet 2. 4.99mb, izmēri px un ppi ir vienādi, cik nu man photoshops saka.

Mans mazais signature ^^

Svars ir un paliek noteicošs faktors, bet ne pats svarīgākais, protams. Nedaudz šķiebj dūšā ieraudzīt katrā wallpaper saitē attēlus, kas sver mazāk par 1mb. It īpaši to topos. Jo vairāk pikseļi, jo bilde ir labāka un rezultātā arī aug svars. Nevarēsi dabūt, piemēram, everesta bildi @ 4K dienas laikā uz 1mb.

Ja kādam PC stāv ļoti labas kvalitātes bildes, tad palūgšu augšupielādēt failiem vai citā failu/bilžu hostinga saitē, kur nekas netiek kompresēts. Nemeklēju miljoniem bilžu.

Ierakstu labojaatkars17.Augusts 2015 20:01
Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 26 atbildes  •  Kopumā lasīta 2331 reizi