[Maiņa]BattleBlock Theater® ne EU

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tātad, vienā "strīmā" vinnēju balvu, un čoms man atsūtīja spēlīti BattleBlock Theater®, taču problēma ir tāda, ka tā nav paredzēta EU tirgum : This is a restricted gift which can only be redeemed in these countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Moldova, Republic of, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraine, Russian Federation

Tā kā veikalā pārdot viņu nevaru, bet tikai samainīt - varbūt kādam ir interese, vai ir paziņa kam šī spēlīte varētu interesēt ?!

Samainīšu pret cenas ziņā līdzvērtīgu spēlīti vai kādu kas pašam interesētu.

Vairāk info uz PM!

Ja nu kāds grasās mainīt, tad spēles vērtība ir ne lielāka par 6,52€ (cena, kāda spēlei ir konkrētajā reģionā).

Ierakstu labojaVito19.Augusts 2015 07:50

Ja viņa ir tikai redeemed tad vari mierīgi uz sava profila, laist. Nekas ka tas ir pret noteikumiem. Neesmu redzējis vēl, ka kādu uzķer ja vien neveic 10 spēlēs pēc kārtas.

Ir tāda lieta kā SoftEther VPN Client Manager , kur vari nomainīt savu reģionu uz Krieviju.Mans mazais brālis treidojoties dabūja CS:GO region locked.Vienkārši no mainam reģionu un kapājam ar draugiem

Ir tāda lieta kā SoftEther VPN Client Manager , kur vari nomainīt savu reģionu uz Krieviju.Mans mazais brālis treidojoties dabūja CS:GO region locked.Vienkārši no mainam reģionu un kapājam ar draugiem

CS:GO reģionu vajag nomainīt tikai gifta palaišanas brīdī pēctam vari mierīgi no Eiropas ip.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 621 reizi