Counter Strike: Global Offensive

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki, pa visam nopietns jautājums Jums, pats nevaru īsti izlemt vai ir vērts, vai nav.

Ir doma veidots tieši Counter Strike: Global Offensive projektu. Ar parastu public serveri, jo cik zinu tad Latvijā nav daudz tādu serveru, esmu manījis tikai 4. Vai vispār būtu pieprasījums pēc vēl viena servera Latvijā?

nav ... visi, kas ir stāv tukši.

Kas tev stāv tukšs? Ieej no sākuma cs un tad te posto. Dimenty ir pilns 24/7. Nevajag teikt, ka ir tukši, ja pats pat nespēlē cs.

Teikšu, ka viss atkarīgs no tā, ko gribi sasniegt projektā. Cik esmu čekojis, tad Dimenty vienmēr ir cilvēki, bet liela daļa no tiem ir 12 gadīgi puikas, kas ir svaigi iemācījušies visādas rupjības un mēģina izmantot tās, kur vien māk. Vienkārši sakot - aidsfests. Ja tev patīk tāda komūna, go for it

Kurš analfabēts to lapu sarakstījis izlasu pirmo vārdu .. jau kļūda heh

viņiem tikai DM serveris ?

Viņiem ir gan DM, gan PUB.

Deiveri, priekš tā ir domāts mute. Ne visi ir mazie. Redzu daudz cilvēkus no gign servera. Gign bija pilns visu laiku, (esmu tur admins) cilvēki visi sakarīgi, bet kaut kā pamira un tagad stāv tukšs.

Labāk taisi Arena, ja interesē pastāstīšu sīkāk kas ir Arena.

Sākumā būs public, vēlāk otrs serveris BaseBuilder.

Un ko domājat par nosaukumu - eagles? Nevaru neko citu labāku izdomāt.

Ierakstu labojaJhonny23.Augusts 2015 20:30

Nosaukums briesmīgs, manuprāt. Citu ideju gan man nav. Es jau teiktu, lai tu netaisi un nepūlies, kamēr neesi visu kārtīgi izplānojis un salicis pa plauktiņiem. Katru dienu atveras kāds "projekts", kurā viss līdz galam nav izplānots, un pēc kāda laika tas lēnām nomirst no aktivitātes bada.

Labāk pajautā vai tieši cilvēki pub spēlē!Mana atbilde pirms 3 .gadiem jā ,bet tagad jau vairs nav aktivitātes pat gigna!Tā kā nav iegas veidot projektus tādus!

Gribi taisīt projektu?Man jau ir domēns ar labu nosaukumu un serveris diezgan gatavs,man jau viņš bija palaists uz 3x mēnešiem,bet nebija kas palīdz ar mājaslapu,tāpēc,ja tev ir intrese raksti PM.

Labāk pajautā vai tieši cilvēki pub spēlē!Mana atbilde pirms 3 .gadiem jā ,bet tagad jau vairs nav aktivitātes pat gigna!Tā kā nav iegas veidot projektus tādus!

Gign go serveris ir mēsls, paskaties uz to pašu dimenty, serveris pilns katru dienu, revenge arī sāk pildīties, tāpēc nolēmu izveidot, mērķis nav baigi nopelnīt, bet gan aizpildīt savu brīvo laiku.

Forffun serveris ir piepildīts, domāju, ka pieprasījums būtu, ja serveris ar kaut ko atškirtos no citiem.

es ar giginā admins ... serveris principā ir miris .. viss, kas tur notiek ir vecie buki sēž un čato forumā .

pieņemu, ka galvenais (Worm) vainu negrib neko darīt, vai drīzāk nav laika .. un investēt uz normālākiem serveriem ar naf .

more drama baby. don't use cheats - don't get banned. nevajag vainot valvi par to, ka neproti šaut.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 15 atbildes  •  Kopumā lasīta 973 reizes