Meklēju WEB tehniķi.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki,es šodien atcerējos,ka man tak pieder domēns ar labu nosaukumu,un gatavs CS:GO serveris,kuru vajag tikai palaist uz hosta,es jau to biju izdarījis uz pāris mēnešiem,un serverī bija ap 12-15 cilvēku,bet nebija,kas palīdz ar mājaslapu,tāpēc es mazliet padevos...

Ja nu kādam ir intrese,un prasmes veidot jaunu projektu,droši rakstat PM!

Kāds labums man kā web tehniķim būs ?

Kāds labums man kā web tehniķim būs ?

Statuss. Varēsi lielīties draugu priekšā ,ka savu brīvo laiku velti ,bezmaksas strādājot kārtējā spēļu projektā.

Bļin.. Esmu izniekojis savu dzīvi!!!!

Tātad,labums būs tāds,ka par neko nebūs jāmaksā,visas finances uz mani,bet es jau arī negribu mājaslapu ar 3x valodām,10x sadaļām,utt..man vajag praktisku mājaslapu ar 4 sadaļām,1 valodā,prostais IPB forums,un tas arī viss.

Nu tad uzinstalē DLE un miers

IPB foruma instalācija aizņem 15 minūtes? īsti neatceros, jo kur tas laiks, kad ko tādu darīju vienīgi IPB vajag licenci, bet nu kuram it kā tas interesē.

phpBB forumu arī var izmantot, instalācija arī bija pāris minūtes uzlikt kaut kādu Wordpress ar gatavu skinu arī ir pāris minūtes

ja vajag kaut ko palabot, tad var pameklēt google un nevajadzēs prasīt palīdzību, bet būsi ieguvis zināšanas, kas iespējams noderēs tālāk, ja protams gribēsi attīstīties vēl vairāk, kā ar plikiem serveriem un forumiem tie būs tikai pamati

IPB foruma instalācija aizņem 15 minūtes? īsti neatceros, jo kur tas laiks, kad ko tādu darīju vienīgi IPB vajag licenci, bet nu kuram it kā tas interesē.

phpBB forumu arī var izmantot, instalācija arī bija pāris minūtes uzlikt kaut kādu Wordpress ar gatavu skinu arī ir pāris minūtes

ja vajag kaut ko palabot, tad var pameklēt google un nevajadzēs prasīt palīdzību, bet būsi ieguvis zināšanas, kas iespējams noderēs tālāk, ja protams gribēsi attīstīties vēl vairāk, kā ar plikiem serveriem un forumiem tie būs tikai pamati

Domā es to visu nemāku?IPB man leikas,māk ieintelēt katrs,bet es runāju par dažādām modifikācijām,man jau bija ieintelēts IPB,pie tam vēl ar normāli skinu,bet problēma jau nebija izskatā,problēma bija aizsardzībā pret spamu,kuru es nevarēju apturēt.

Tātad,labums būs tāds,ka par neko nebūs jāmaksā,visas finances uz mani,bet es jau arī negribu mājaslapu ar 3x valodām,10x sadaļām,utt..man vajag praktisku mājaslapu ar 4 sadaļām,1 valodā,prostais IPB forums,un tas arī viss.

WTF.. Kāds man labums tev palīdzēt ka man par neko nebūs jāmaksā? WAT? Varbūt es vēl gribu tev piemaksāt par to ka tev palīdzu.. Es laikam tad nederu..

Ja pameklētu google tad arī spamu apturētu. Uzstādīt kā jau šeit minēja IPB + WP vai WP + phpBB ir tiešām viegli. Papildus modifikācijas? Nevajaga lūdzu, parastais spēļu projekts, ja nemāki atrast un ievietot addonus tad palīdzēt tur tiešām neviens nevar, mācies vien pats, bet gan jau, ka kāds statusņiks pieskries

WTF.. Kāds man labums tev palīdzēt ka man par neko nebūs jāmaksā? WAT? Varbūt es vēl gribu tev piemaksāt par to ka tev palīdzu.. Es laikam tad nederu..

nu varbūt viņš to domāja, cik vien tieši iespējams - nekādu komunālo, ēd bezmaksas, ko Tu gribi, paņem jaunu PC un visu viņš atmaksā

Ko zini, moš "visas finanses uz mani" iekļauj jaunu villu un bentliju

Es piesakos ir man pieredze,mācēšu tev palīdzēt.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 12 atbildes  •  Kopumā lasīta 1105 reizes