Mana pirmā bilde.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Iegādājos Canon 600D, ši ir pati pirmā bilde, kas tika uzņemta. (Vasara)

Attēla apraksts

Tiks papildināts!

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:28

Bilde ir okey, taču man liekas ka vajadzēja citu kameru ņemt (ja ņēmi jau pasenāk) tad nogaidīt, jo +/- visi zin ka turpmākajos gados strauji ies uz preikšu tech. Tagad jau ir iznācis Cannon 760d eos, draugam ir, ja nemaldos iznācis 2015 gadā. Bet nais, turpini un tev aizies, p.s. pagaidi kad sāks iziet nauda par lēcām, traipodiem, objektīviem, utt. Dārgs prieks fotogrāfēšana, bet tomēr aizraujošs.

Ierakstu labojaenygma15.Maijs 2015 05:36

Bilde ir okey, taču man liekas ka vajadzēja citu kameru ņemt (ja ņēmi jau pasenāk) tad nogaidīt, jo +/- visi zin ka turpmākajos gados strauji ies uz preikšu tech. Tagad jau ir iznācis Cannon 760d eos, draugam ir, ja nemaldos iznācis 2015 gadā. Bet nais, turpini un tev aizies, p.s. pagaidi kad sāks iziet nauda par lēcām, traipodiem, objektīviem, utt. Dārgs prieks fotogrāfēšana, bet tomēr aizraujošs.

Kad pirku fotoaparātu, tas bija pats jaunākais no Canon izvēles, bilde jau uzņemu diezgan sen, bet ši ir pati pirmā! Lēcas un viss pārējais ir, jau esmu sapircis.

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:28

Kad pirku fotoaparātu, tas bija pats jaunākais no Canon izvēles, bilde jau uzņemu diezgan sen, bet ši ir pati pirmā! Lēcas un viss pārējais ir, jau esmu sapircis.

• Nu tad jau diezgan pasen, sanāk kāds 2013-14.gads, kad šis modelis sāka parādīties tā vairāk, cik sekoju līdz Canon izstrādei. Domāju ka pirkts nesen, jo ielikta pirmā bilde.

Lēcas un viss pārējais ir, jau esmu sapircis.

• Un kādu objektīvu paņēmi un kādu Traipodu izmanto ?
Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:29

Tev labi iznāk.

Izskatās vienkārši awesome, patīk krāsas un kontrasts. Varu tikai noskaust Pašam līkas rokas, nemāku tā

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 2085 reizes