Čau visiem no dzelziic :)

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Čau visiem!

Sākšu ar to, ka - feins saits, jūtos patīkami pārsteigts - labi izskatās un dizains neskrāpē man acis ārā ar varavīksnes krāsām

Mani sauc Rihards - man savs vārds nepatīk, vienmēr ir licies, ka tas skan kkā pārāk nopietni un ļauni, itkā es būtu kāds riebīgs tēls no meksikāņu seriāla. Būtu daudz feināk, ja mani sauktu Ričijs, vai Ričards, vai kkā savādāk, jopcik Man ir 25 gadi. Esmu ne tikai geimeris, bet arī datorsistēmu tehniķis, attiecīgi, ja mana kaste dīvaini rūc, tad es vismaz zinu, ko darīt lietas labā

Piereģistrējos šajā skaistajā saitā, lai pārsvarā vnk lasītu interesantus spēļu apskatus latviešu valodā, bet man nebūs arī nekas pret to, lai apstiprinātu iekš steam Jūsu uzaicinājumus un kādreiz kopā uzspēlētu kādu spēli ^^

Mana iesauka ir dzelzs. Steam protams lietotājvārds dzelzs bija aizņemts, tā tapa improvizēts niks dzelziic. Esmu apskatāms steamā - tur var redzēt ko un cik daudz es spēlēju tpc šeit es to lieki nerakstīšu.

Ko vēl ? Mēdzu lasīt grāmatas angļu valodā, man ir uztetovēts salīdzinoši liels krusts uz muguras, mana meitene arī ir geimere. Un noslēgumā - nesen atklātu ļoti superīgu spēli iesaku tiem, kas nebaidās no grūtām spēlēm EXANIMA

Kā jau iepriekš minēju - varam mani uzmeklēt iekš steam. Paldies par uzmanību ! ^^

Ierakstu labojaDzelziic4.Septembris 2015 17:57

Sveiks Ričij !

Sveicināts mūsu pulkā un centīsimies sniegt lasāmos materiālus

Un thanks par spēles ieteikumu, noteikti iečekošu.

Mans mazais signature ^^

Hola Ricardo! Prieks ik pa laikam manīt kādu pievienojamies Strike pulkam! Prieks arī manīt vēl kādu ne-tīneidžera vecuma geimeri (nu, tādu, kas ne tikai CS vai MOBAs spēlē). No offense tīneidžeriem.

Sveiciens pulkā

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 741 reizi