Sveika strike.lv Adminstrācija.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tātad,sveiki es vēletos,lai jūs uztaisītu čatu,kur takā varētu čatot.

Kur piemēram labrīt,attā,eju uz treniņiem. Tā būtu daudz interesantāk. Ceru uz atsaucību. Komentējiet lejā vai esat par,vai pret,un pierakstiet arī iemeslu.

Ierakstu labojaMarcisbee4.Septembris 2015 09:57

Čats ir ieplānots un ir arī iesākts, bet ir daudz kas jāizdara, lai to varētu īstenot tā kā tas ir padomāts.

Mans mazais signature ^^

Čats ir ieplānots un ir arī iesākts, bet ir daudz kas jāizdara, lai to varētu īstenot tā kā tas ir padomāts.

Tad ko man teikt,labs darbiņš adminstrācija!

@JankaMAD @MarcisBee Čatam vajadzētu būt pa tēmu, šis tomēr ir geimeru portāls. Nevajadzīgs spams, par to ko tu dari nevienu nerausta. To tu vari darīt Twiteri, lai cilvēki kuriem intresē tev seko un skatās kur tu ej, ko tu ēd un kas 13gadieniekiem ir aktuāli utt....

Ierakstu labojaNecroBob4.Septembris 2015 12:38

Tev vajag čatu, lai varētu tur prasīt steam gifts vai keys visiem pēc kārtas pa brīvu ? Ar PM nepietiek ?

bet ātrus, asus un skarbus flame warus arī vajag kautkur

Tev vajag čatu, lai varētu tur prasīt steam gifts vai keys visiem pēc kārtas pa brīvu ? Ar PM nepietiek ?

Nē,savādāk esmu ļoti aktīvs forumā,bet nav kur man to parādīt.Varētu čatot,un ja tev nepatiks čats,varēsi arī nečatot.Tas kad es tev vienreiz paprasīju,nesaku kad prasīšu visulaiku. LEl,LEl.

Vai strike komūnai nav kāds min.vecuma ierobežojums?

Pats ļoti labi saproti, ka bērns prot ieķeksēt, ka viņam ir 18.

Ļoti vienkārši, ja pousto murgus jānogriež pieeja rakstīt

Čats jau ir.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 1476 reizes