Sveicieni no Geko

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki.

Mani sauc Agris. Esmu ieguvis senu "niku" - Geko, kas tika iegūts senajā 2000 gadā, kad man personīgi bija faiu apmaiņas saits, līdz ar to man tuvāk pazīstamie draugi, sauc mani vienkārši par Geko. Īsti neesmu baigais geimeris, taču ļoti patīk atslēgties no ārpasaules pēc nogurdinoša darba. Spēļu un IT lietām sāku aizrauties jau bērnībā, kad bija vēl tikai kādi 6 gadi, respektīvi ap 1998. gadu. Esmu no tiem, kam patīk spēļu 'storijs' nevis tā grafiskā izpausme. Manas pirmās spēles bija uz PC - Duke Nukem, Quake, Doom, Hexen - uz ps1 - Syphon Filter, Parasite Eve utt. Protams, bija arī 'žiletons' ar Mario, Chip&Dale utt. Tās ir spēles, kuras var dzenāt vēl joprojām, salīdzinot ar mūsdienu pārmārketingotajām(izreklamētas kā badass spēles) spēlēm. Esmu arī bijis komūna biedrs, kas veidoja spēli GTA: Criminal Latvia, kas diemžēl pajuka, bet bija ļoti labs potenciāls. Esmu pāris reizes centies pats veidot savu projektu, bet bieži, tas apstājās, jo vienam tas ir diezgan grūti. Esmu bieži aizrāvies ar 3D modeļu veidošanu, apgūšanu un kaut ko tamlīdzīgu. Patreiz vairāk spēlēju Dota2, uzkrājumā ir jau pāri 1000h vai es māku spēlēt, visdrīzāk ka nē, jo netiecos uz pro un elite standartiem, vienkārši patīk uzspēlēt for fun , tā teikt. Vairāk spēlēju spēles uz PC, sen kā vairs nepiratizējos, jo ja ļoti gribas ko uzspēlēt, labāk nopērku un sniedzu kādu kapeiku izstrādātājiem, jo kā jau zināms PC ir pirātu draudzīgs. Man vēl ir PS3 , taču es kaut kā neaizraujos ar viņu,bija doma iegādāties ps4 un xbone, taču kaut kā, tā mirkļa iegriba izbeidzās. Iz reālās dzīves, patīk sportot, tas ir aiziet varbūt pa retam uz zāli, uzspēlēt voli, taču Rīgā uzspēlēt un salasīt cilvēkus ir grūti diezgan. Patīk arī bieži atpūsties, ir daudz dažādi plāni paceļot, bet nu tas jau laika gaitā. Īsumā par mani tas būtu viss. Pieķeroties pie tāda jautājuma par šo saitu. Patiesi lielas uzslavas autoriem, jebšu visai komandai, kas ir šo saitu izveidojuši, ļoti patīkams, pārskatāms , ērts un piesaistošs saits, malači. Novēlu attīstību un izaugsmi Jums. Šis ir pievienots maniem favorītiem, bieži ienākšu šeit , tas ir fakts. Paldies vēlreiz Jums un sveiciens no manis!

P.s. Laikam roka notrīcēja, ka pat posta nosaukumu nejēdzu uzrakstīt

Ierakstu labojaGeko4.Septembris 2015 11:32

Sveicināts mūsu pulkā. Paldies par jaukajiem vārdiem.

Es arī esmu no tiem, kuriem tomēr vairāk story aizķer spēlēs, kā vienu no piemēriem varu minēt vecos Dreamfall gabalus, kurus pirms kādiem 3 vai 4 gadiem uzgāju un ar interesi paspēlēju un ļoti aizrāva, kaut arī grafiski nekas dižs nebija - veca spēlīte, low poly 3D modeļi, tekstūras tādas pludinātas un apgaismojums praktiski nekāds, bet tiešām viena no manām mīļākajām spēlēm

P.S. Izlaboju Tev tēmas nosaukumu

Mans mazais signature ^^

Sveiciens bariņā Es ps4 nopirku uz mirkļa vājumu, ja godīgi bija unreal pagira un likās ļoti labs pirkums Beigās iznāca, ka drunk me nav mani pievīlis un spēlēju katru dienu

Lai vai kā, bet par Dreamfall esmu patiesi dzirdējis labas atsauksmes, bet nav kaut kā sanācis ko tādu uzspēlēt. Ehh, tās labās low-poly spēles, to laikam nesaprast tagad esošajiem jauniešiem, kas nav pavadījuši laiku ar 'žilitonēm'

Pazīstama sajūta uz paģirām vai vieglam plostam, kad gribas kaut ko nopirkt, bet brīnos ka neiegādājos next-gen konsoli. Bet apsveicami, ka neesi vīlies.

Attēla apraksts

Sveiks, Agri!

Sveiciens Pļaviniet ,kopā jautrāk !(Jansons) ♥

starpcitu ir vienā seriālā baigie nozidzinieki Geko brothers saucās

Iečekoju kurā seriālā, From Dusk Till Dawn, tikai protams, taqs ir amerikāņu vārds - Gecko. Naiss, čiu visiem un tev arī Janson

visu Latviskojam

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 850 reizes