Twitch strīms - 17. Maijs

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Sveiki. Tātad, atgādinu, ka sakarā ar Strike atdzimšanu būs arī protams svētku stream. Tamdēļ man būtu lūgums jums visiem jau tagad sākt followot mūsu profilam, lai vienmēr būtu up-to-date. Kā arī esiet laipni aicināti atstāt savu komentāru / piezīmi par to pašu strīmu un vai ieradīsieties twitch kanālā plkst. 18:00 - 20:00.

Strike.lv Twitch

Ierakstu labojaMarcisbee5.Augusts 2015 18:17

Ja vēlaties uzzināt kādu konkrētu jautājumu par strike.lv droši varat rakstīt šeit pat diskusijā, un 17. datumā atbildēsim.

Ierakstu labojaKemito13.Maijs 2015 15:16

Es noteikti ieradīšos uz Strike atklāšanas strīmu! Bet būtu ļoti jauki ,ja kodolīgāk aprakstītu tuvojošā svētku strīmu plānu un informāciju ,piemēram, kas piedalīsies, par ko runāsiet, ko rādīsiet u.t.t.

Ierakstu labojaRailman0z13.Maijs 2015 15:23

Es noteikti ieradīšos uz Strike atklāšanas strīmu! Bet būtu ļoti jauki ,ja kodolīgāk aprakstītu tuvojošā svētku strīmu plānu un informāciju ,piemēram, kas piedalīsies, par ko runāsiet, ko rādīsiet u.t.t.

Strīma lielākais mērķis būs Q&A. Lai pēc iespēja detalizētāk cilvēkiem paskaidrotu, un pastāstītu par esošo, plāniem, un iecerēm. Būs arī vairāki giveaway, tapēc ir vērts piesekot.

Cerēšu, ka viss izdosies. Atliek vien gaidīt norādītais datums.

Cerēšu, ka viss izdosies. Atliek vien gaidīt norādītais datums.

Protams izdosies.. Nevar neizdoties.. Ja vien meteorīts mums neuzkrīt..

Būs jāiečeko. Pagaidām pastaigāšu pa forumu un paskatīšos ko cilvēki teiks.

Jautājums priekš Q&A: Vai notiks CS:GO turnīri uz balvām, vai arī vienkārši prieka pēc? Vai arī šis ir vairāk tāds kā projekts kur parakstīt forumā u.t.t.? Kā tad īsti ir, kāda ir šim visam projektam doma?

Ierakstu labojaMarcisbee5.Augusts 2015 18:18

**_Jautājums priekš Q&A:

Vai notiks CS:GO turnīri uz balvām, vai arī vienkārši prieka pēc? Vai arī šis ir vairāk tāds kā projekts kur parakstīt forumā u.t.t.? Kā tad īsti ir, kāda ir šim visam projektam doma?

Tieši tapēc arī ir 17. Maija paredzētais Live stream. Tad arī pastāstīsim.

Ierakstu labojaMarcisbee5.Augusts 2015 18:18

Jautājums priekš Q&A: Vai notiks CS:GO turnīri uz balvām, vai arī vienkārši prieka pēc? Vai arī šis ir vairāk tāds kā projekts kur parakstīt forumā u.t.t.? Kā tad īsti ir, kāda ir šim visam projektam doma?

Tieši tapēc arī ir 17. Maija paredzētais Live stream. Tad arī pastāstīsim.

Tas bija jautājums, un gaidīšu atbildi @ 17. datumā. Jo topikā minēji, ka te var uzdot jautājumus.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 21:44

Sveiki. Tātad, atgādinu, ka sakarā ar Strike atdzimšanu būs arī protams svētku stream. Tamdēļ man būtu lūgums jums visiem jau tagad sākt followot mūsu profilam, lai vienmēr būtu up-to-date. Kā arī esiet laipni aicināti atstāt savu komentāru / piezīmi par to pašu strīmu un vai ieradīsieties twitch kanālā plkst. 18:00 - 20:00.

Strike.lv Twitch

Jūsu domas par star wars filmas traileri un star wars battlefront "ingame engine footage" ko sagaidat no E3?

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 21:44

interesanti vai Strike nedomā vērt kādu serveri vaļā pašiem savu .. kautvai CS:GO ?

interesanti vai Strike nedomā vērt kādu serveri vaļā pašiem savu .. kautvai CS:GO ?

@edza, Tu neesi vienīgais ,kurš ir uzdevis šo jautājumu. Administrācija bija jau atbildējusi ,ka tuvākaja nākotne tas plānots nav un vajadzības pēc viņiem arī nav. Tev pietrūkst serveru ,kur spēlēt Counter-Strike:Global Offensive?

Ierakstu labojaMarcisbee5.Augusts 2015 18:19

Nais, tieši 17.datums un uz vakarpusi, būs vismaz lidostā ko pačekot kamēr gaidu lidmašīnu n shit. Pff, kāda iespēja palaist garām stream ? Notified and Followed:

Ierakstu labojaMarcisbee5.Augusts 2015 18:19

Lieliski ! Acininu visus pierakstīties kanālam, lai šo pasākumu nepalaistu garām Mazums, aizmirstās un tā.

Mans mazais signature ^^

Atgādinu to, ka varat uzdot savus jautājumus arī šeit pat topikā.

Ko jūs paši, strike.lv dibinātāji visvairāk spēlejat uz PC, PS4? Un kura ir jūsu 2014 gada spēle? Un kura ir viss gaidīdākā 2015 gada spēle?

Ierakstu labojamarssew17.Maijs 2015 07:15

Q&A: Kurš šobrīd izskatās aktīvākais lietotājs forumā?

Ierakstu labojaMarcisbee5.Augusts 2015 18:20

Jautājums: Ieskats nākotnes vīzijā, kas mūs sagaida, ar ko centīsieties pārsteigt?

Jautājums: Kas nogāja greizi ar 'veco' Strike un kāpēc Jums ienāca doma par to, ka Strike ir vajadzība pēc atkārtotas atvēršanas?

Jautājums: Vai Strike izstrādes laikā ir nācies sastapties ar ko negaidītu, varbūt varat padalīties kas tas bija(Protams, ja tā vispār ir bijis)?

Jautājums: Kurš no lietotājiem forumā ir visvairāk iekritis Jūsu acīs? Kāpēc?

Arī es vēlos ieguldīt nelielu darbu tuvojošajai svētku tiešraidei ,uzdodot pāris jautājumus Strike.lv administrācijai ,atbildi uz kuriem es vēlētos saņemt pašas tiešraides laikā:

Jautājums #1: Kāda ir Jūsu ,Strike.lv darbojošā personāla, attieksme attiecībā pret kibersportu? Vai Jūs sekojat aktīvi kādas spēles turnīriem? (Jautājumus ,uz kura atbildi es vēlētos dzirdēt no katra Strike.lv darbojošā personāla.)

Jautājums #2: Vai iekš Strike.lv ir gaidāma sadaļa veltīta jaunumiem un citai informācijai ,kura būs saistīta ar kibersportu?

Jautājums #3: Kādas ir Jūsu emocijas saistība ar nākotnē gaidamā kompānijas Valve rīkotā Dota 2 lielākā turnīra balvas fondu? Pateicoties Dota 2 kopienas kopējiem spēkiem, 17 dienu laikā balvas fonds tika palielināts jau vien par $8,250,000 un balvas fonds turpinās augt līdz pat 8. augustam. (Mazsvarīgs jautājums ,bet tomēr vēlētos uzzināt Jūsu viedokli saistībā ar šo jautājumu)

Jautajums #4: Vai ir plānots šogad rīkot kādu kopienas sanākšanas pasākamu īstajā dzīvē? Ja jā, tad kad?

P.S. - Ja radīsies papildus jautājumi ,atbildes uz kurām vēlēšos saņemt svētku tiešraides laikā ,papildināšu šo ,manu ierakstu, ar jauniem jautājumiem.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 63 atbildes  •  Kopumā lasīta 3966 reizes