SSD disks

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiks strike lietotāji , centīšos saprotami , uzrakstīt savus jautājumus. Man pašlaik ir SSD disks 250 gb , kas ir instalēts atsevišķi no mātesplates, tā ne lielā kastīte caur vadu ir pieslēgta pie mātes plates.Mans jautājums ir sekojosš vai drīkst būtu divi SSD diski pieslēgti pie vienas mātes plates??? Kā otru SSD ir ideja pieslēgt tieši caur mātesplati SSD plates versija kura ka līdzigi kā RAM instalējas ievietojot norādītajā vietā!!?? Ja tā drikst tad rodās jautājums tā SSD plate pēc ievietošanas tāpat ka ramu vienkārši parādas ka tev ir parādijusies vēl kā brīvās atmiņa , vai tur instalacīja sarezģitāka ir jārokās biosa , kur man ir maz saprašanas!!!??

SSD pie mātesplates pievieno ar vadu pie SATA porta. Respektīvi, var piespraust tik SSD, cik tev ir SATA porti. Šajā ziņā nav nekādas atšķirības no HDD. Standarta SSD, kam ir SATA ports, nevar piespraust DIMM/SDRAM slotā, un no SSD, tā SOC izņemot no rāmja, nekāda papildu funkcionalitāte netiek iegūta. Noprotu, ka runā par M.2, jo tie izskatās pēc DIMM/SDRAM. Tie spraužas tieši uz mātesplates un ir pavisam cita veida nesējs. Tie praužas NVMe slotā uz mātesplates, ne DIMM/SDRAM slotā. Tādēļ ir jābūt attiecīgajam slotam, kas visbiežāk ir zem PCIe slotiem, ir jāpievērš arī NVMe slota garumam, ko apzīmē ar četrciparu skaitli, kas uzrakstīts tieši uz plates. Ja nopirksi pārāk garu M.2, tad fiziski nevarēs pieskrūvēt platei. Īsāku, manuprāt, vēl kaut kā var iemānīt.

SSD pie mātesplates pievieno ar vadu pie SATA porta. Respektīvi, var piespraust tik SSD, cik tev ir SATA porti. Šajā ziņā nav nekādas atšķirības no HDD. Standarta SSD, kam ir SATA ports, nevar piespraust DIMM/SDRAM slotā, un no SSD, tā SOC izņemot no rāmja, nekāda papildu funkcionalitāte netiek iegūta. Noprotu, ka runā par M.2, jo tie izskatās pēc DIMM/SDRAM. Tie spraužas tieši uz mātesplates un ir pavisam cita veida nesējs. Tie praužas NVMe slotā uz mātesplates, ne DIMM/SDRAM slotā. Tādēļ ir jābūt attiecīgajam slotam, kas visbiežāk ir zem PCIe slotiem, ir jāpievērš arī NVMe slota garumam, ko apzīmē ar četrciparu skaitli, kas uzrakstīts tieši uz plates. Ja nopirksi pārāk garu M.2, tad fiziski nevarēs pieskrūvēt platei. Īsāku, manuprāt, vēl kaut kā var iemānīt.

Sapratu Man starp video karti un processoru ir ne liela vieta kura apzīmets ar SATA 3 socket un ir 4 skrūves horizantālas un zem katras skrūves ir 4 ciparu skaitlis , bet ar ko lai atskrūve jo viņam galvas ir apaļi caurumi uz iekšu???Kad tā karte ir veiksmīgi savā vietā pievienota my computera parādīsies vēlviens cietas disks vienkārši???

Ierakstu labojaLausl19.Septembris 2021 10:44

Man tev ir grūti kaut ko konkrēti pateikt, nezinot, kas par mātesplati. Izklausās, ka tev mātesplate ņem pretim visus četrus fiziskos M.2 izmērus (2230, 2242, 2260, 2280). Ja tiešām ir rakstīts tikai SATAIII, tas nozīmē, ka starp M.2 un parastu SSD tavā gadījumā nebūs nekādas starpības. Kā tas ir ar jebkuru nesēju, uzreiz pēc tā ielikšanas datorā tas būs jāformatē, lai tas vispār parādītos "My Computer".

Man tev ir grūti kaut ko konkrēti pateikt, nezinot, kas par mātesplati. Izklausās, ka tev mātesplate ņem pretim visus četrus fiziskos M.2 izmērus (2230, 2242, 2260, 2280). Ja tiešām ir rakstīts tikai SATAIII, tas nozīmē, ka starp M.2 un parastu SSD tavā gadījumā nebūs nekādas starpības. Kā tas ir ar jebkuru nesēju, uzreiz pēc tā ielikšanas datorā tas būs jāformatē, lai tas vispār parādītos "My Computer".

Paldies man ir lielāka daļa tagad ir skaidra. Mātesplate man PRIME A520M-A (AM4). atliek atrasts pamacību par formatēšanu.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 400 reizes