Young is in tha house

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiciens visiem strike.lv biedriem.

Mani sauc Dāvis, esmu 20 gadus vecs/jauns indivīds. Neesmu īsti pieskaitāms pie "hard core" spēlmaņiem, taču video spēles spēlēju jau kopš 5 gadu vecuma, kad kā Ziemassvētku dāvanu saņēmu "Sega" konsoli. Kopš tā brīža manas saites šajā pasaulē tikai padziļinājās. Esmu bijis Gameboy advnaced, 2 PSX (PSOne), 3 PSP, PS2 un Xbox 360 īpašnieks. Šobrīd manā īpašumā ir PS4 konsole kuru iegādājos "laimes meklējumos" Nīderlandē. Mani nekad nav uztraucis spožs grafiskais izpildījums vai pat perfekts tehniskais, galvenais, lai spēles stāsts būtu baudāms. Bez video spēlēm, mani piesaista japāņu kultūra, jebšu anime. Pēdējā laikā, gan atliek mazāk laika šim priekam, jo nodarbojos ar rakstīšanu. Pamatā rakstu tikai sava prieka pēc, taču esmu divu amatieru īsfilmu scenārija autors, lai gan viena no tām bija tikai kameras testēšanas vajadzībām un otra nesanāca tāda kā to vēlējos, jo radās problēmas ar partneriem. Vēl patīk citas tehniskas lietas, to skrūvēšana, montēšana, labošana. Patīk iespēja izjaukt neejošu elektroierīci un gūt gandarījumu to salabojot, vai tas būtu dators vai tējkanna, man vienalga, galvenais lai tajā ir vadi un skrūves. Bez iepriekš minētā, manu hobiju sarakstā ir makšķerēšana. Tā man ļauj relaksēties no apkārtējās pasaules un pabūt vienatnē ar savām domām. Tas man ir nepieciešams, jo mūsdienu sabiedrība ir kļuvusi par vienu lielu pelēku masu, kurā grūti atrast individuāli domājošus īpatņus. Šī izolācija dod man iespēju uz mirkli aizmirst cik patiesībā viss ir pelēks. Pamatā man ir nosliece apšaubīt visu un visus, radīt savu viedokli katrā jautājumā un saglabāt savu neatkarību un brīvību jebkurā situācijā.

Īsumā tas par mani laikam arī viss, lai gan arī ne gluži, taču citējot O.Vailda grāmatas "The picture of Dorian Grey" varoni lordu Henriju es arī beigšu savu uzrunu. "To define is to limit"

Sveicināts mūsu telpā, Dāvi!

Jā no pelēkās masas vajag aizpeldēt prom un sakārtot domas par visu pasauli. Arī esmu makšķerējis, laigan tas bija īpašā dīķī, kur zivis bija mākslīgi saliktas un par īpašu maksu par katru zivi varēju pamakšķerēt. Padevās diezgan labi un saķēru 3 lielas zivis, laikam tikai tā iemesla dēļ, ka tas viss nebija 100% īsts.

Forša nodarbe, ko lai citu pasaka! Kur parasti makšķerē ?

Mans mazais signature ^^

Ir arī pašam sanācis pamakšķerēt privātā/maksas dīķī. Tāda lieta ir laba, ja vēlies izbaudīt makšķerēšanas sportisko aspektu, taču pašam pie sirds labāk iet mazas upes un ezeri, kur citu cilvēku sastapšana ir mazāk iespējama. Tā kā nāku no Liepājas puses, tad šobrīd arī šajā galā mani makšķerēšanas prieki arī parasti notiek, pārsvarā vietās kurām nav īsti zināmi nosaukumi, tikai vietējo doti.

Sveiks pulciņā Ar kādu niku PS4 spēlē?

PSN esmu atrodams ar niku TheHunterLV

Sveicināts barā!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 724 reizes