Pārdot - logo psd.

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Vēlos pārdot šo logo - Spied uz manis!

Formāts - psd fails

Cena - 8 eur

Ar mani var sazināties (pm) or (skype) dest_d

Ja tas nav vectoros izstrādāts, tad es varu mierīgi tagad izgriezt no tā screen, ko iemeti un nemakasāt >.> PSD logo mūsdienās vērtība ir 0. Vektorgrafikas vai arī miskastē met.

@DJkikisa lūdzu beidz, sāk jau apnikti, kad tu katrā topikā iesmirdi, es prasu katu kādu kritiku? Es pārdodu viņu un tas arī viss.. Tak dari tā, jau sāk besīt - varu to varu to, bet pateisībā nevar nekā!

Neesmu nekāds specs šādās lietās, taču šķiet, ka @DJkikisa ir sava taisnība šajā jautājumā. Šobrīd tu piedāvā vienkārši bezmaksas logo katram, kurš spēj minimālā līmenī darboties ar PS vai pat Paint. Būtu vismaz ūdenszīmes salicis, lai pasargātu savu darbu no potenciālas zādzības.

8 eur, manuprāt ir bik par daudz prasīts.

Padoms / ieteikums + kritika:

1. Tavam piedavatajam produktam trūkst precīzs apraksts, lai tas būtu jebkādas naudiņas vērts.
  2. Tavs logo, pašā sarežģītākajā gadījuma uzzimēt prasīja 5-10 min. Ko parrēķinot darba stundās daram tā: 106=1h => 86 = 48 1*8 = 1(dd) => 384 EUR ( Vai tiešām Tu uzskati, kad Tevis izstrādātais "logo" atbilst kvalitātei, kurā speciālists dienā saņem 384EUR? ) -> Pirms Tu sāc runat par idejām un autortiesībām, Tava logo tadu nav.
  3. Tavs logo ir 500x500PX, kur jau ir redzamas kļūdas sturos, tad to palielinot kļūdas tikai izcelsies vell vairak.
  4. Vai Tavuprāt ugunskurā pagales stavot krusteniski izskatās, kā vienkrasaini krasas pleķi? ( Ja vēlies 8EUR lūdzu vismaz ieēno objektus vai izdari kaut ko vairāk , kā ar pentooli novelc 5 līnijas ... )
  5. Mans viedoklis: Tavs darbs, ir forši , kad centies, bet viņš nav 0.5EUR verts, un neiesaku nevienam to iegadāties, jo Tas nav kvalitatīvs.

Te nav nodiršanas vai kas, bet ir tiri konstruktīi pamatots, kapēc Tu centies saņemt naudu par neko. Un ja tomer uzskati, kad mans viedoklsi ir absoluti muļķīģs un nepareizs, tad lūdzu Tev portāls kur vari pardot savu šedevru, un lūdzu arī paskaties ko pardod citi un par kadam summam.

GraphicRiver: http://graphicriver.net/

Super ,neadekvāta cena par 10 min darbu Es šādus zemas kvalitātes darbus varu uztaisīt apmēram 5 stundā Sanāk 40 Eur stundā, aizver acis kad sapņo Un kā tu domā kas viņu pirks? Atvērs linku un "OOOO uguskurs, nice, man to vajag " !

Pārdodu Paintā uzzīmētu zirnekli, var izmantot kam vien vēlaties.

Formāts : JPG

Cena : 86 Eur

Ar mani var sazintāties : [email protected]

Attēla apraksts

Ierakstu labojaNecroBob18.Septembris 2015 13:09
Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 1086 reizes