Mani zīmuļzīmētie zīmējumi

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveicināti, norīšu pirmo kunkuli šajā sadaļā forumā, iesākot to. Publicēšu savus ar zīmuli zīmētos darbus, pašmācības ceļā esmu mācījies visu. Katrs zīmējums prasīja ~5h. Vadījos pēc esošiem characteriem un pozām un iznākums ir sekojošs:

Attēla apraksts

Attēla apraksts

Attēla apraksts

Attēla apraksts

Attēla apraksts

Varbūt kādam ir interese arī padalīties ar saviem zīmuļa zīmējumiem?

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:03

Mans mazais signature ^^

Godīgi sakot - baigi labi sanākuši. Tev ir talants.

Ļoti smuki darbi. Jautājums, tā ir pašmācība? Vai tas ir ierasts talants? Man arī gribas apgūt zīmēšanu, bet kad man dod zīmuli un lapu, nekas labs no tā nesanāk. Vai ir iespējams iemācīties?

Paldies! :s_blush:

Es uzskatu, ka ir iespējams iemācīties, vai arī visi jau +/- to zina, tikai pieaugot, psiholoģiski sāc zīmēt objekt-veidā. t.i. ja domā uzzīmēt cilvēciņu, atbilde ir stick man, ja domā uzzīmēt māju, tad atbilde ir pentagona forma, standarta kvadrāts kā durvis utt. Ja šo visu izdodas apiet, tad limitu nav Ir psiholoģijas grāmatas, kur skaidro kā psiholoģiski pārvarēt šīs barjeras, nemācēšu šobrīd nevienu nosaukt vai ieteikt, bet es domāju amazonē var atrast kādu labu grāmatu.

Es visu mācījos pašmācības ceļā, negāju nekādos kursos, tikai zīmēju un zīmēju

Mans mazais signature ^^

Tu acīmredzami esi radoša persona un neko citu ,iepriekš redzot Tavus grafiskos darbus uz datora un tagad vienkārsi zīmējumus uz papīra. Runājot par Taviem 5 pārādītiem darbiem ,mani ir iepaticies tikai 4. darbs (sendvičš) dēļ veida kā darbs tika zīmēts (ja nemaldos ,tad tā saucas 3D dimensija vai kaut kā tamlīzīgi). Vai arī varbūt pie vainas ir vienkārši izsalkums... Kā arī vēlējos pajautāt - šos zīmējumus Tu esi zīmējis ,tā teikt, no galvas vai arī esi zīmējis ,skatoties visu laiku priekšā dotajā piemērā?

Biju redzējis jau iepriekš Patīk visi darbiņi kā arī ceru ieraudzīt vēl kādu zīmējumu no tevis nākotnē

@railman0z Paldies, sendvičš tika zīmēts pēc atmiņas, pārējie ir zīmēti turot uz kompīša atvērtu bildi un laiku pa laikam uzmetot aci, gluži kā gleznotāji to dara.

@pudupudu paldies

Mans mazais signature ^^

Tu skaisti zīmē, tu ar kāju drošvien labāk zīmē, nekā es ar roku.

Tu skaisti zīmē, tu ar kāju drošvien labāk zīmē, nekā es ar roku.

Stipri šaubos vai ar kāju maz kaut ko varu uzzīmēt

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:04

Mans mazais signature ^^

Skaisti zīmējumi ar zīmuli.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 3872 reizes