Foruma spēļu sadaļa detalizēti

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labas rytas.

Manas domas par spēļu sadaļu, cik esmu sapratis ( ceru kad pareizi ) strike.lv, mudina gimerīšus un citus lidzdomātājus te parunat par temām, bet manuprā spēļu sadaļa ir mazliet par plašu , lai es varētu ar lidzdomātājiem par štelēm parunat, tāpēc es varētu ar saviem čomiem parunat par cs utt, ja būtu subtopick "CS", kā arī livestreaming utt, piedāvaju ideju, uztaisit temu par streamiem, jo ta ir diezgan populara lieta, un šobrīd Latvija nav kur par to parunāties.

Ja ir vajadzīgi admini vai contents, varam parunat par tadam lietām, ir maziņš backgrounds un zināšanu lāde.

Veiksmi

Sveiks, to nav jēgas darīt kamēr esam tik maz

Sveiks, to nav jēgas darīt kamēr esam tik maz

Divas loģikas sadurās:

1. Kad izsalkušie nāks , uzsmerēsim maizītes un pabarosim vs
  2. Uzsmerējam maizītes noliekam uz galda, gan izsalkušie atnāks

... Kuram taisnība velnsviņzin, bet abas ideoloģijas sevi dzivē ir pieradījušas, kā darboties spejīgas.

Atbalstīšu tavu domu. Kapēc gan nē.

Kamēr nav cilvēku daudzums tikmēr apakšsadaļām nav jēga. Kad kāda tēma sāks aizņemt lielu daļu esošo kategoriju tai noteikti tiks izveidots apakšsadaļa un tēmas pārvietotas.

Tavas smērētās maizes nekam neder ja tur ir viena vai divas tēmas.

Kamēr nav cilvēku daudzums tikmēr apakšsadaļām nav jēga. Kad kāda tēma sāks aizņemt lielu daļu esošo kategoriju tai noteikti tiks izveidots apakšsadaļa un tēmas pārvietotas.

Tavas smērētās maizes nekam neder ja tur ir viena vai divas tēmas.

Nu. bet vai Tu padomāji ari no indivīda skatu punkta? : Es piemēram ikdienā ņemos ar h1z1 un livestreaming, prety much zinu no a-z visu ap to šteli, ļoti daudz cilveki man raksta un prasa palīdzību, bet es katram individuāli negribu stundām rakstīt, bet redz Latvijas gaming lapās, nav forumos sadaļu kur uzrakstīt 1x un tad visiem paradīt, bet tas tikai ka piemērs, tapat ari par CSGO nevaru uzrakstīt, kad Latvija spele piem lielajos turnīros jo tas sanak offtopick, kapēc lai speļu sadaļā es rakstītu par Latvijas top teamiem ... ??

Lūdzu tev indivīdam - https://strike.lv/forum/55757-spelu-sturitis spēļu stūrītis. Uztaisi tēmu un ieraksti tur visu ko zini.

Ja sāks nākt 100 cilvēki ar H1Z1 jautājumiem un tēma būs aktīva un vispārīgi H1Z1 trendosies piemēram strike tad arī izveidos apakšsadaļu ja tāda būs nepieciešama.

Vai Tu padomāji, ka spēles mainās? Vienu dienu topā viens, otru otrs.. Ja katrs nāks ar ieteikumiem veidot apakšsadaļas katrai spēlei kur viņam liekas, ka viņš visu zina un ir māāsters tad forumā būs pilns ar vienu/divu topiku forumiem, kas nav vajadzīgs.

Strike.lv ir par to, lai būtu vienkārš un saprotams. Nav nepieciešamas kategorijas zem kategorijas, zem kategorijas.....

Un tātad vēlreiz - būs pieprasījums no vairākiem cilvēkiem un ja Strike.lv komanda redzēs, ka ir nepieciešams atsevišķai tēmai/spēlei veidot sub-kategoriju, tad viņa arī te būs.

Paskatoties tavu stream'u ne tev zināšanas par H1Z1 no a-z ( vismaz pēc puses noskatīšanās sapratu, ka streams turpina būt garlaicīgs un nekāds ) un ne tev a-z zināšanas par streamingu. Kvalitāte ir ļoti slikta.

Taisi tēmas par to ko zini, uztaisi to pašu par H1Z1 no tevis teiktā a-z.. kur problēma? Tēmas izveidot vari cik skatos, tad nebūs problēma arī Spēļu stūrī ielikt so svarīgo tēmu kur apkopots viss vai pa daļām.

Personīgi uzskatu, kad ieviest tāda veida kārtību ir grūtāk, kad ir daudz cilvēku, neka pie mazas userbase. Iemesls? Pie Pārmaiņam jāpierod 2 cilvēkiem vai 20. Tas, ka auditorijai ir sakārtota informācijas bāze, ir nepieciešams. Piemēram tai pašā radošajā sadaļā. Ja cilvēks grib redzēt, ko kolēģi ir sataisījuši mūzikā, bet uzspiežot uz sadaļas redz tikai sasamotus wannabe dizaineru darbus, tas secina, ka šeit cilvēki neko tādu nedara, bet tai pašā laikā ir ievērojams cilvēku daudzums, kas to dara, bet tiek nostumts nezudībā, jo tiek spamots cita veida content. Ja cilvēkam ienākot izskatās, ka viņš šeit domu biedrus neredzēs, viņš nesēdēs un negaidīs, ka varbūt kāds parādīsies - tā sociāli cilvēks nestrādā.

Uzskatu, ka lielie grandi : Principā viss twitch regulārais top 5-10 ir pelnījis sev stūri forumā.

Ierakstu labojaMentality21.Septembris 2015 10:08

Lūdzu tev indivīdam - https://strike.lv/forum/55757-spelu-sturitis spēļu stūrītis. Uztaisi tēmu un ieraksti tur visu ko zini.

Ja sāks nākt 100 cilvēki ar H1Z1 jautājumiem un tēma būs aktīva un vispārīgi H1Z1 trendosies piemēram strike tad arī izveidos apakšsadaļu ja tāda būs nepieciešama.

Vai Tu padomāji, ka spēles mainās? Vienu dienu topā viens, otru otrs.. Ja katrs nāks ar ieteikumiem veidot apakšsadaļas katrai spēlei kur viņam liekas, ka viņš visu zina un ir māāsters tad forumā būs pilns ar vienu/divu topiku forumiem, kas nav vajadzīgs.

Strike.lv ir par to, lai būtu vienkārš un saprotams. Nav nepieciešamas kategorijas zem kategorijas, zem kategorijas.....

Un tātad vēlreiz - būs pieprasījums no vairākiem cilvēkiem un ja Strike.lv komanda redzēs, ka ir nepieciešams atsevišķai tēmai/spēlei veidot sub-kategoriju, tad viņa arī te būs.

Paskatoties tavu stream'u ne tev zināšanas par H1Z1 no a-z ( vismaz pēc puses noskatīšanās sapratu, ka streams turpina būt garlaicīgs un nekāds ) un ne tev a-z zināšanas par streamingu. Kvalitāte ir ļoti slikta.

Taisi tēmas par to ko zini, uztaisi to pašu par H1Z1 no tevis teiktā a-z.. kur problēma? Tēmas izveidot vari cik skatos, tad nebūs problēma arī Spēļu stūrī ielikt so svarīgo tēmu kur apkopots viss vai pa daļām.

Tu tachu esi viens interneta gailis ne? Es ceru kad Tu savu kantori labak vadi neka proti lietas analizeet, ieliidi mana sandbox strima un tagad kritize , varbut publice savu sandbox envi, kur es Tev pastastishu ka programmet nemaki?

Vot Tu labi paradiji kad vispar nerubi kapeiku par ko runa, Twitcha nonpartner strimiem ir 2.5k rate limits, kuru es sava strima analizeju un meginu atrast perfektos settingus, lai pamacitu citus kas tas lietas nesaprot, tadus ka Tu. Saprotu kad Tu doma kad esi kruts jo doma kad iegriez savu i7 youtube ar 80p un 60fps un doma kad kko saproti, bet miljais interneta trolli, macet lietas nozime ar minimaliem resursiesm sasniegt maksimalu rezultatu!

Ar savu nezinashanu, man lidz shim Latvija ar nonpartner statusu ir izdevies dabut ar 2.7k rate 80p un 60fps twitcha, kur shobrid es skatos ko dara bufferis, bet redz Tu doma kad man stream tests ir tas ko Tev vajadzeja analizet, bet lasishana ari nav tava speciga puse, es runaju par tehniskam lietam sevis rakstitaja, es nesmu nekads standups nekas kas taisa savu twitch tv , es daru tehniskas lietas, un tadiem jefinjiem, ka Tu aizveru mutes, ar konstruktivu un pamatotu tekstu. dot dot dot

A un par h1 , interesanti, noperku speli 5 dienas back, speleju ar Latvijas labakajiem speletajiem ( kas pamaca mani )kopa un avg uzvaru katru 3 - 5 royalu ko speleju, laikam jau kad Tu zini labak , shure man , kad varu no Tevis pamaciities ?

Un Mentalais uz tavu domu +1 pilniba piekritu, tas ari strike pamatigi klibo, kad ir loti daudz neorganizets kontents, un pat ir gruuti spriest vai ir saturs vai nav , jo nav velmes rakties cauri.

Ierakstu labojakompots21.Septembris 2015 13:18

@kompots plika diršana vien no tevis pagaidām sanāk.. es teicu, gaidu tavas gudrības kādā jaunā topikā, tad arī vērtēs to ko zini un to ko pasniedz. Līdz šim tu tikai konstruktīvi mal savu vienu, ka nevari neko rakstīt, jo spešal for jūū beibī nav kategorijas.

Atkārtošos vēlreiz - būs saturs, būs noteikti kategorija. Viss veidojas no pieprasījuma. Neviens tev neveidos krekerus ar jūras sāli zemeņu mērcē ar rozīņu jumtiņu tikai tāpēc, ka pāris cilvēkiem šis likās - vajaga, jo savādāk nevar...

Ne tu man konstruktīvi muti aizvērsi ne ko citu. Uztaisīsi sakarīgu tēmu par to ko zini tad arī novilkšu cepuri nost tavā priekšā un pateikšu paldies - man ar to nav problēmas, bet tukši muldēt visi var ( un tu to arī dari ).

P.S. man nav jālasa visi tavi teksti kur tu varētu būt ierakstījis, ka stream ir tikai tests un kas tik vēl nē. Es ieeju tavā twitch kur tu parādi sevi, sevi kā produktu atsevišķai cilvēku grupai un tas ko tu darīji, prezentēji bija galīgi garām.

P.S.S. vairāk nekomentēšu tavus konstruktīvos dzēruma domu graudus. Gribi ko teikt man - raksti privāti. Un gaidīšu labo saturu no tevis par strīmu ( cilvēkiem tas interesētu ) un H1Z1 ( citiem interesēs, man nē. )

@kompots plika diršana vien no tevis pagaidām sanāk.. es teicu, gaidu tavas gudrības kādā jaunā topikā, tad arī vērtēs to ko zini un to ko pasniedz. Līdz šim tu tikai konstruktīvi mal savu vienu, ka nevari neko rakstīt, jo spešal for jūū beibī nav kategorijas.

Atkārtošos vēlreiz - būs saturs, būs noteikti kategorija. Viss veidojas no pieprasījuma. Neviens tev neveidos krekerus ar jūras sāli zemeņu mērcē ar rozīņu jumtiņu tikai tāpēc, ka pāris cilvēkiem šis likās - vajaga, jo savādāk nevar...

Ne tu man konstruktīvi muti aizvērsi ne ko citu. Uztaisīsi sakarīgu tēmu par to ko zini tad arī novilkšu cepuri nost tavā priekšā un pateikšu paldies - man ar to nav problēmas, bet tukši muldēt visi var ( un tu to arī dari ).

P.S. man nav jālasa visi tavi teksti kur tu varētu būt ierakstījis, ka stream ir tikai tests un kas tik vēl nē. Es ieeju tavā twitch kur tu parādi sevi, sevi kā produktu atsevišķai cilvēku grupai un tas ko tu darīji, prezentēji bija galīgi garām.

P.S.S. vairāk nekomentēšu tavus konstruktīvos dzēruma domu graudus. Gribi ko teikt man - raksti privāti. Un gaidīšu labo saturu no tevis par strīmu ( cilvēkiem tas interesētu ) un H1Z1 ( citiem interesēs, man nē. )

Man personīgi liekas, ka problēma ir filozofijā. Nevar vērtēt forumu pēc biznesa pamatprincipiem, kā pieprasījums/piedāvājums. Piemēram, ja populāras ir popmūzika, tas nenozīmē, ka ir kaudze ar cilvēkiem, kas klausās citus mūzikas žanrus, un reklamējot popmūziku tu viņus nepiesaisti. Padomā, ja tu ieej istabā un visas drēbes mētājas pa zemi, bet tev vajag atrast to foršo T-kreklu, kuru gribi vilkt uz randiņu ar asom zaķi šovakar, kur tu atradīsi to ko meklē ātrāk - istabā vai sakārtotā skapī.

Padomā, ja tu ieej istabā un visas drēbes mētājas pa zemi, bet tev vajag atrast to foršo T-kreklu, kuru gribi vilkt uz randiņu ar asom zaķi šovakar, kur tu atradīsi to ko meklē ātrāk - istabā vai sakārtotā skapī.

Ja zin kur meklēt, tad tikpat ātri var atrast kā skapī, tā arī kaudzē uz grīdas

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 11 atbildes  •  Kopumā lasīta 1118 reizes