Spēle, kuru pēdējo esi iegādājies.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Attēla apraksts Nezinu īsti vai jau forumā ir šāda tēma pacelta, taču tā kā šodien pēc "Studentu Paradīzes" ar nelielām ''pohiņām'', izlēmu iegādāties spēles, nodomāju ka vajag padalīties. Tātad esmu iegādājies šodien, beidzot, Diablo3 , ko es biju sen jau nozvērējies iegādāties un tad līdz ko tiks iziets, ņemšu Reaper versiju, pēcāk pāriešu uz Starcraft, kas ir arī bērnības laika kavēklis bijis. Otra spēle ir MadMax ar visu mazo DLC, maz izmaksāja, teikt kapeikas, bet nu redzēs vai attaisnos manas cerības, kaut gan vērtējumi ir diezgan pozitīvi un nav traģiski. Iemesls īsti šīs spēles iegādei ir pavisam vienkārši, gribējās kādu open-world beidzot padzenāt, kā arī šīs spēles filmas visas ir lieliskas, kaut gan zināms ka spēle īsti nav pielīdzināma filmai, respektīvi, nav filmas rāmjos, idejiski ir, bet ne procesā. P.s. Jāizsakās kādu spēli esi iegādājies, iemesli un vai tas bija tā vērts. Būtu jauki arī kāds ''skrīnšots'', var pieminēt arī cenu un to kā ieguva spēli, tas tā, lai ir plašāks ieraksts.

Ierakstu labojaGeko19.Septembris 2015 07:43

Rocket League. Kaut bija pa velti jau uz PS4, nevarēju atturēties paņemt arī uz PC. Katra centa vērta.

CS:GO

Left for Dead 2

Spintires. Bij Humble Store izpārdošanā. Iepriekš biju demo spēlējis, izdomāju ka pa 6€ var arī paņemt

Dungeon Defenders 2

Dungeon Defenders 2

Renowned Explorers: International Society

GTA V kad bija summer sale. Neko citu neplānoju pirkt.

Pēdējā, kuru es Tā nopietni iegādājos ir S.T.A.L.K.E.R.:Call of Pripyat. Mēdzu nopirkt tās spēles, kuras man reiz ir ļoti patikušas ^^ Ar to es gribēju teikt, ka mēdzu nopirkt tās spēles, kuras esmu pirātiskā veidā spēlējis, jo tajā laikā nebija iespējas pirkt, nebija finanses, nebija darba, mācījos. Vēlējos, lai man būtu visi stalkeri - sasodīti labas spēles vnk un visas 3 esmu vairākas reizes izspēlējis Par nākotnes geimiem man grūti kko teikt - mēdzu spontāni kko jaunu un nespēlētu nopirkt

Ierakstu labojaDzelziic19.Septembris 2015 17:38

Watch Dogs un Killzone Shadow uz PS4

Pēdējā, kuru pirku sev un šobrīd ir manā īpašumā ir Mad Max

Mans mazais signature ^^

Pēdējās spēles ko iegādājos ir Dead Island, pre-order Dead Island 2, Saints Row: The Third, Saints Row IV. Visas kopā, un ja godīgi, lieliskas spēles un iesaku visiem pamēģināt.

Battlefield 4 uz 360tās xKastes

Man pēdējais, kas pie maka piesūcās, bija Life is Strange. Uz atlaidēm paņēmu pirmo epizodi, pēc tam vajadzēja arī pārējās.

Mad max

Pēdējie ir šie: Saints Row The Third + visi DLC , GTA V un Saints Row IV: Game of the Century Edition

Witcher 3, Shadow of Mordor, Blodborn (PS4) visas reizē dabūju savācot pāris parādus

GTA 4

Tikko tiku pie Destiny taken king - paldies atkars par atlaidi spēlei!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 45 atbildes  •  Kopumā lasīta 4039 reizes