Creative twitch kanāls no Marcisbee

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki.

Esmu nolēmis izveidot twitch kanālu, kur darbojos ar creative lietām un paralēli varbūt arī laiku pa laikam kaut ko paspēlēju. http://www.twitch.tv/marcisbee

Jau esmu live šodien un veidošu digital coloring World of Warcraft rūķa characterim.

Ja kādam interese, tad droši var pievienoties

Mans mazais signature ^^

Vakardienas iznākums

Mans mazais signature ^^

Ir sastādīts strīmu plāns!

Sestdienās no 16:00 zīmēšu kaut ko, tas var būt gan uz datora, gan uz lapas, tas var būt jebkas, arī web dizains, pieņemšu arī pieprasījumus.

Trešdienās 20:00 paspēlēšu kādu random spēli, kuru nekad agrāk neesmu spēlējis, lai pakairinātu savus nervus pie kameras.

Šo sestdien strīmā visticamāk zīmēšu web dizainu savai lapai, kur tiks veikti ziedojumi patversmēm un būs iespēja lejuplādēt manus izveidotos zīmējumus/dizainus. Ja ir kādi ieteikumi, droši rakstam šeit

Mans mazais signature ^^

Vēl ir doma turpināt strīmot? Kā var noprast, tad kādu laiku neesi darbojies tur.

Jā, neesmu kādu laiciņu darbojies Bet tas ir dēļ aizņemtības līmeņa. Atsākšu strīmus ar Decembri

Tikmēr var droši paskatīties iepriekšējos ierakstus, kā piemēram mini podkāsts pa dzīvi vai arī labākie Rocket League metieni

Ierakstu labojaMarcisbee17.Novembris 2015 21:14

Mans mazais signature ^^

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 781 reizi