Strike šaudnis #2

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Hello! Nu ko.. Labs laiciņš pagājis kopš pirmās kopīgās pašaudīšanās reizes. Feili bija un šoreiz nedaudz ātrāk sagatavosim visu šim eventam. Būs cs:go un ts serverītis lai nebūtu jācīnās ar kādām mistiskām nebūšanām runāšanas ziņā. Tātad šoreiz darīsim lietas nedaudz prātīgāk. Visi kas vēlas spēlēties iedrukā steam konta linku + ranku lai varam sadalīt komandas kaut nedaudz godīgi nevis kā iepriekš 10x restartraundu metot noteicām komandas. Pasāciens plānots šo sestdien (3. oktobrī 2015. gadā) plkst 18:00. Domājams ka izspēlēsim 2 kartes (iepriekš plānojām 3 bet pēc 2. jau visiem bija pietiekami un mazākajiem jau bija jāiet gulēt) un ja kādam būs iekšā varam arī kādu kompetitivu saspēlēt. Tātad ja sirdī esi silvers dod ziņu

steamcommunity.com/id/kemitolv/

Augstākais ranks: LEM Pašlaik ranks: LE

Steamid: /id/ATKARS/ Rankā esmu globāls, bet sirdī patriotisks silver!

Bet, ... Iespējams varēšu tikt, pc pie meistara.

/id/desauja Jāskatās kā ar ranku būs, bet sirdī silverīts.

Ierakstu labojahugurris28.Septembris 2015 15:02

Šo uzskatīt par varbūt? Atzīmēšu kā silveru..

Šo uzskatīt par varbūt? Atzīmēšu kā silveru..

Jā, dari tā.

es esmu MGE bet sirdī supreems

Tad tu galīgi nederi csam...

http://steamcommunity.com/id/kristersg43/

MGE, bet manuprāt spēlēju kā golds

http://steamcommunity.com/id/kristersg43/

MGE, bet manuprāt spēlēju kā golds

pats esmu mge bet sirdī esmu silvers..

ko tā ?

man individuālā spēle parasti ir ok ... +- (kad ir garīgais) bet ar Latviešiem spēlēt ir grūti .... visulaiku bļaustās un ārdās ehh ":D

ko tā ?

man individuālā spēle parasti ir ok ... +- (kad ir garīgais) bet ar Latviešiem spēlēt ir grūti .... visulaiku bļaustās un ārdās ehh ":D

Takš mierā. Tas bija joks..

Neesmu kādu pus gadu spēlējis un pat tad kad spēlēju ne īsti competative. Bet esmu gatavs pievienoties šim pasākumam.

id/younglv/

Teorētiski jau ir 10+ cilvēki pieteikušies.. Vnk sakot wildcards ir Mārcim.. Pārējie tiek secīgi apjautāti un ja kāds paliek aiz strīpas tad mazums pasauksim ja kādam atkal čučēt jāiet būs kā repleismentu..

Teorētiski jau ir 10+ cilvēki pieteikušies.. Vnk sakot wildcards ir Mārcim.. Pārējie tiek secīgi apjautāti un ja kāds paliek aiz strīpas tad mazums pasauksim ja kādam atkal čučēt jāiet būs kā repleismentu..

Nu, teorētiski var jau pacelt max_players skaitli. Serveris atļauj un tā pat 100% nopietna spēle tā jau gan jau arī nebūs

Teorētiski ir pieteikušies, bet praktiski arī daži no tiem neieradīsies.

Teorētiski ir pieteikušies, bet praktiski arī daži no tiem neieradīsies.

Ar to arī rēķinos

Dāvi.. Varam protams arī 10v10

Steam profils

Ranks: LE Augstākais: LE

Steam profils

Ranks: MG2 Spēlēju kā silver, jo neesmu ilgi spēlējis.

RIP

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 19 atbildes  •  Kopumā lasīta 1211 reizes