Veidoju twitch botu un paziņojumu sistēmu

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki.

Tā kā pats esmu sācis strīmot, tad nolēmu arī pats izveidot savu botu čatam un arī paziņojumus, kas rādītos uz ekrāna strīma laikā. Pagaidām esmu ticis tik tālu, ka izveidoju custom logu, kurā rādās kas par dziesmu šobrīd tiek atskaņota realtime, kā arī ir sekotāju paziņojumi gatavi, kas parādās kad kāds jauns sekotājs pieteicies, tikai vizuāli vēl neesmu uztaisījis zīmējumu un animācijas kā to attēlot. Varbūt kādam ir kādas interesantas idejas.

Un otra lieta ir bots, kuru pašlaik nosaucu par LatBot, jo visi krutie vārdi jau aizņemti kā BotFather utt. Varbūt arī kādam ir kādas idejas kā twitch botu varētu nosaukt ? Bots ir diezgan spēcīgs un māk visas ierastās nightbot komandas kā !uptime, !song, kas parādīs kas par dziemsu tagad strīmā skan un arī linku postēšanas aizsardzība ar speciālu whitelist, kā arī citas interesantas lietas uztaisīju. Doma tāda - kad pabeigšu visu 100%, tad uztaisīšu strike atsevišķu lapu, kur varēsiet pieteikties pie bota un to izmantot savos strīmos.

Ja kādi ieteikumi vai jautājumi, droši rakstam šeit.

Mans mazais signature ^^

Tu taisi, kautko labāku par nightbotu un parejiem, vai ari konkurentu? - jo es labprā uzmestu aci tam ko dari, ir arī dažas idejas ko citi nenodrošina ko varētu ieintigrēt.

@kompots Pagaidām mērķis ir ļoti vienkāršs - uztaisīt botu, kas darbotos un darbotos labi. Nav īsti plānu taisīt nekādu konkurentu vai ko tādu, bet gan vairāk kaut ko priekš Latviešu strīmeriem Sākotnējā doma bija vienkārši intereses pēc uztaisīt, lai ir pilna kontrole pār to kas notiek manā strīmā, lai ir pilnībā kustomizējami paziņojumi par follow utt., tad sapratu, ka varu arī padalīties ar citiem un to arī darīšu, tik nezinu vai taisīšu kā open source. Vari uzmest ieteikumus tepat vai privāti, katrā ziņā var uztaisīt jebko.

Mans mazais signature ^^

@kompots dažkārt vienkārši ir jātaisa lietas, taisīšanas pēc, tas kustina smadzenes, attīsta domāšana, mērķtiecību panākt vēlamo effektu

Malacis!

Bota nosaukumu nevar uzlikt kaut kādu stilīgu name, bez vārda "bot" iekļaušanas? @marcisbee

Tā nu tas ir @Kemito un jā var bez bot, varēt jau var, tikai tas tā nedaudz maldinoši sanāktu, jo useri varētu uzskatīt, ka tas nav bots un mēģināt ar viņu runāt or smth. Visādi var gadīties.

Mans mazais signature ^^

Ohohoh! Man patīk! Bota nosaukumu vajadzētu StrikeBot

Tā nu tas ir @Kemito un jā var bez bot, varēt jau var, tikai tas tā nedaudz maldinoši sanāktu, jo useri varētu uzskatīt, ka tas nav bots un mēģināt ar viņu runāt or smth. Visādi var gadīties.

Marci, patente uz Marchabots, un liecies mierā, pats labi zini, kad kvalitate > fancy kastīti...

Ideja lieliska! Es pats iesāku, pamatu uztaisīju, bet tā arī neesmu turpinājis kopš tā brīža.

Bots ir lieliska lieta ne tikai kanāla menedžmenta ziņā, bet arī, lai parādītu dinamisku informāciju nepiedrazojot strīma ekrānu/overlay.

Viena no lietām, kas būtu elementāra, bet noderīga, kā taimeris a la "!uptime". Īstā jauda sākās ar spēles specifisku informāciju. Es for fun priekš weechat uzrakstīju plaginus, kas uz komandu atsaucās ar maniem SC2 un CS:GO overall statiem. Tas viss, protams, vairāk uz multiplayer spēlēm, attiecas.

Žēl, vienīgi, ka bots plānots priekš mākoņa, tāpat kā visi tagadējie. Es vairāk priecātos par lokāli laižamu, skriptojamu botu, kas ir specifiskāks priekš Twitch, nevis vienkārši parsts IRC bots. Tas nozīmē, ka tādā veidā var viņam spiest strādāt ar lokāliem failiem, teiksim, jebkādu plaintext failu, kuru ģenerē jebkāda programma, piemēram, currentsong.txt no "now playing" tipa programmām.

Mārci, tu i monstrs. Man prieks lasīt visus Tavus izstrādājumus, malacis.

Man ienāca tāda ideja prātā. Tākā pārsvarā visi boti ir caur internetu, tad varbūt uztaisīt aplikāciju priekš šī bota? Kur varēsi uz sava strīma likt taimeri un viss kaut kādus sīkumus, edito komandas,atskaņot mūziku utt.

Nu pēc idejas var arī tā, ka taisīt botu kā aplikāciju ar foršu interfeisu, bet tad atkal nebūs tik plaši pieejams visām platformām, tikai windows, vismaz sākumā.

Par now playing, var viskko izdomāt, pētīju spotify api un vnk nav nekādu iespējamu variantu to saķīmiķot tā, lai var izvilkt kas pašlaik skan caur api, tā kā tur bij variants uztaisīt chrome extension, kas sūta info botam brīdī, kad mainās dziesma web spotify versijā. Ja reiz taisītu tādu extension, tad var arī uztaisīt song request priekš spotify

Pagaidām ir piešūts api no vk.com, kurš čeko kas pa dziesmu tur skan, tā kā tur ir liela bāze un labs api, tad bija labs variants. Protams varam arī lastfm u.c. kuriem ir skaisti api.

Mans mazais signature ^^

Par now playing, var viskko izdomāt, pētīju spotify api un vnk nav nekādu iespējamu variantu to saķīmiķot tā, lai var izvilkt kas pašlaik skan caur api, tā kā tur bij variants uztaisīt chrome extension, kas sūta info botam brīdī, kad mainās dziesma web spotify versijā. Ja reiz taisītu tādu extension, tad var arī uztaisīt song request priekš spotify

Par Spotify API skatījos, jā diezgan neiespējami, sāku domāt, ka varbūt no Last.fm jāvelk ārā, bet tad nospļāvos un vienkārši nopirku maksas SMG

Agrāk, līdz vienam patcham, Spotify desktop versijai dziesmas nosaukums bija window title sastāvdaļa, līdz ar to SMG, kamēr viņš vēl bija bezmaksas), kas no tā arī izkasīja ārā. Kad viņam parādījās maksas versija, kas tik un tā mācēja no kaut kurienes izkasīt viņu ārā. Pirmkods maksas versijai nav,diemžēl, pieejams (vecajai savulaik bija). Labprāt apskatītos.

Nu pēc idejas var arī tā, ka taisīt botu kā aplikāciju ar foršu interfeisu, bet tad atkal nebūs tik plaši pieejams visām platformām, tikai windows, vismaz sākumā.

Mūsdienās jau ir visādi veidi, kā ērti rakstīt multiplatformai, kaut tas pats Livestreamer Twitch GUI, kas balstās uz NW.js + io.js/node.js.

Jā, @pundurs esmu pētījis NW un arī patestējis, bet tomēr node sanāktu open source, botiem uz open source balstīties nezinu cik labi ir. Bet jā protams var. Pats bots jau man arī tiek rakstīts uz node. Nu būtībā jāskatās kā sanāks, varbūt beigās būs arī open source.

Mans mazais signature ^^

Ja runa iet tieši par crossplatform softiem, tad man skolā iepatikās tāda lieta kā Qt/C++, salīdzinoši viegli saprast, ja ir esošs backgrounds C++, ir GUI zīmējamās formas, kas kompilēsies un ies uz visām platformām. Pats esmu testējis - skolā iesāku projektu uz Win8.1 un mājās piebeidzu uz Yosemite.

Tam Qt/C++ arī ir opensource variants, kas varētu iet pie sirds.

Yeah Qt ir labs priekš crossplatform, vienīgais, cik zinu, viņam laikam ar unikodu kaut kādas problēmas. Es uz Windows ar Pidgin mājās latviski nevaru joprojām parakstīt.

There. Gatava ir arī fīča, kas noķer patreiz skanošo dziesmu no Spotify. Šobrīd var atskaņot uz dažādām platformām vai tas ir vk, youtube, spotify, soundcloud, music.google, last.fm, deezer.com, rdio. Tagad mērķis ir pievienot vēl Pandora radio un iespējams vēl ko. Būs pieejams arī song history, bet tas ar laiku.

Pirmo reizi izmēģināšu šodien strīma laikā 16:00.

Mans mazais signature ^^

Doma parādījās to botu taisīt tīri kā pārlūka extension. Ļoti ērta un viegla vadība, bez papildus pluginiem, programmām vai kā un lokāli varētu darbināt. Varbūt ir kādam kāds strikts iemests pret to, lai nebtu pārlūka extension?

Mans mazais signature ^^

Browsera extensions skan labi. Viegla dzīve gan devam, gan lietotājam.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 1224 reizes