Turnīri?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

6dien pārliecinājāmies cik aktīva ir strike tauta.. Kritiski zema.. Te ar Mārci čatojot uzpeldēja doma par turnīriem.. Vai ir nepieciešams kas šāds? Kādā formātā (1v1 vai komanda)? Kāda spēle varētu būt cīņas lauks?

Nu Strike.lv uzsāka ļoti labi, pēctam nošvaka, kas arī bija gaidāms - gan no apmeklētāju puses, gan administrācijas.

Manuprāt, cilvēkiem pietrūkst "ekšena". Live Stream kā bija Strike palaižot. Protams, ka uzreiz cilvēki bija klāt, jo labas spēles dalīja, bet cilvēkiem interesē ko citi domā, runā, spēlē.

To kā atgūt esošo tautu un piesaistīt jaunu ir jūsu rokās.

Turnīri, manuprāt, ir beigta balle ja vien LV tautai netiek dots burkāns. Pirmie turnīri paņems cilvēkus un pēctam noplaks ja vien katreiz nedos lielo burkānu.

Var taisīt "fun tipa" turnīrus bez jebkādas spriedzes, tādā veidā arī balsojot par spēlēm. Piemēram 1x mēnesī Strike rīko turnīru dažādās spēlēs. Jebkur kur var to veidot. Co-op / multiplayer utt spēlēs.

Es iesaku izmantot arī vecas un jaunas spēles. Es piemēram ietu garām Dota 2 un citiem CS:GO masu turnīriem. Bet piemēram Wormus vai citas pagājušā gadsimta vai topa spēles uzspēlētu ja sanāktu brīvs brīdis. Tālāk ja būs interesanti gan jau kādā jaunā spēlē izspēlēs ko.

Reāli var taisīt tātad 1x mēnesī lielāku officiālo turnīru un mēneša garumā "salasīšanās vakarus" piem. flat out. Esmu vienmēr gatavs Flat Out uzspēlēt vai Frozen Throne veco labo laiku vārdā.

Nu Strike.lv uzsāka ļoti labi, pēctam nošvaka, kas arī bija gaidāms - gan no apmeklētāju puses, gan administrācijas.

Manuprāt, cilvēkiem pietrūkst "ekšena". Live Stream kā bija Strike palaižot. Protams, ka uzreiz cilvēki bija klāt, jo labas spēles dalīja, bet cilvēkiem interesē ko citi domā, runā, spēlē.

To kā atgūt esošo tautu un piesaistīt jaunu ir jūsu rokās.

Turnīri, manuprāt, ir beigta balle ja vien LV tautai netiek dots burkāns. Pirmie turnīri paņems cilvēkus un pēctam noplaks ja vien katreiz nedos lielo burkānu.

Var taisīt "fun tipa" turnīrus bez jebkādas spriedzes, tādā veidā arī balsojot par spēlēm. Piemēram 1x mēnesī Strike rīko turnīru dažādās spēlēs. Jebkur kur var to veidot. Co-op / multiplayer utt spēlēs.

Es iesaku izmantot arī vecas un jaunas spēles. Es piemēram ietu garām Dota 2 un citiem CS:GO masu turnīriem. Bet piemēram Wormus vai citas pagājušā gadsimta vai topa spēles uzspēlētu ja sanāktu brīvs brīdis. Tālāk ja būs interesanti gan jau kādā jaunā spēlē izspēlēs ko.

Reāli var taisīt tātad 1x mēnesī lielāku officiālo turnīru un mēneša garumā "salasīšanās vakarus" piem. flat out. Esmu vienmēr gatavs Flat Out uzspēlēt vai Frozen Throne veco labo laiku vārdā.

@Rinalds Būtu kruta paspēlēt AoE

Jā, vo es par Age of Empires balsoju!

Mans mazais signature ^^

Vienmēr fascinējuši cilvēki, kas spiež quote garam postam, lai es varētu 2x pēc kārtas lasīt vienu un to pašu. (spiež quote, ignorējot to, ka citāts ir tieši virs cilvēka topošā posta) Odziņu piesit tas, ka aiz tā quote palaga vienmēr ir daži vārdi. Labākajā gadījumā teikums.

Man variet likt brīdinājumu, jo par šo tēmu man tiešām nav ko teikt, bet nevarēju atturēties nepateikt.

Yep same domas kā Tev @atkars , par to beztēmu, mums komūna nav bāzēta uz biedru nosodīšanu par kaut ko tādu. Es pat mēģinu izdomāt variantu kā varētu forši paturpināt tēmu no brīža kad novirzās no tēmas, lai netraucētu galvenajam tematam, varbūt kā komentārus postam or smth taisīt.

Mans mazais signature ^^

Nu teorētiski varam oldskūlu kapalēt.. Tik cik jaunākā paaudze pieņemu pat nenojauš kas tas tāds aoe ir.. Vienalga paliek neatbildēts kādā formātā.. 1v1 vai mazums savākt var grupiņas - kas varētu pat būt jautrāk.. Arī pati aoe versija būtu svarīga (nojaušu ka tā noteikti būs aoe2).. P.S @atkars šī nav komūna kas sodīs cilvēku par to ka izsaka savu viedokli..

aoe2 varētu būt labs pasākums. Pašam gan vairāk pie sirds iet EE, bet tas ir diezgan nestabils pasākums, un pēc W7 īsti vairs nestrādā, kā vajadzētu.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 855 reizes