[Java] Kur mācīties? Kā iesākt?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tiem kam interesē Java, esmu izveidojis tēmu. Pats esmu ar pamata zināšanām, bet drīz būs jāatsāk.

Nesen ievietots arī Codecademy, drīzumā noteikti būs papildu mācības tur. Tā kā Codecademy ir ļoti kvalitatīvs tad ir vērts sekot līdzi tiem, kas grib atjaunot zināšanas vai sākt mācīties.

Citiem iesaku padalīties ar saviem resursiem. Ja atradīšu vēl kur smēlos Java lietas tad editošu postu.

Iesācējiem: Codecademy

Iesācējs+ : Learn Java Online

Ierakstu labojaRinalds8.Oktobris 2015 06:42

Kad es sāku strādāt ar Java, vienīgais kas man palīdzeja pie konstantu mērķu (produktu/projektu) nospraušana un to realizēšana. Tikai tā spēju to apgūt.

Kad es sāku strādāt ar Java, vienīgais kas man palīdzeja pie konstantu mērķu (produktu/projektu) nospraušana un to realizēšana. Tikai tā spēju to apgūt.

Jū, + ja jau ir pamati C++ tad vispār Java easy liekas

Ja ir pamati C++, tad jebkura augstāka levela valoda, īpaši C līdzīga, liekas easy.

That said, es nekad nevaru saņemties sākt C mācīties, bet, kā jau @vertex teica, vajag nospraust mērķi.

Ja ir pamati C++, tad jebkura augstāka levela valoda, īpaši C līdzīga, liekas easy.

That said, es nekad nevaru saņemties sākt C mācīties, bet, kā jau @vertex teica, vajag nospraust mērķi.

Tīrs C arī easy ir, sākumā grūtāk saprast visus pointerus/references un atmiņas alokācijas, bet ja to saprot, tad īpašu problēmu nevajadzētu būt. Savukārt C++ ir basically tas pats C, tikai ar OOP metodiku, kas ja nav sveša, tad C++ patiks labāk, nekā tīrs C.

Ņem mani paspārnē, senpai!

Ņem mani paspārnē, senpai!

Ja ir interese, tagad īsti nebūs laiks, bet gan jau pēc jaunā gada varu uzrakstīt kaut kādas pamācības C/C++ pamatiem, atbildēt uz jautājumiem. Pats neesmu baigais wizards, bet tur galvenais ir trenniņš. Gan jau pašam par ļaunu nenāks.

Pagaidām, vari paskatīties, ļoti sen atpakaļ bija kaut kas uznācijs un sāku kaut ko rakstīt par datorgrafikas pamatiem, tur īpaši nekas nav apstāstīts, bet vajadzētu būt teorētiski, vismaz man liekas, pašsaprotamam. Ja kaut kas neskaidrs, prasi. Skaties šeit

Ierakstu labojaDeiveris7.Decembris 2015 19:41

man nenormāli patīk Lynda , maksas, bet ir free trial, vari izmēģināt vai patīk/nepatīk.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 1618 reizes