Steam kontu zagļi

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Esiet uzmanīgi ir parādijušies jauni prusaki , kas meiģina nozagt tavu steam kontu (Kā tas notiek?) Tevi uzaicinās steamā kautkāds nepazīstams calis un piedāvās spelēt csgo turnīrā , tu piekritisi un vinš tev liks iejeit TS3 Kanālā , tev automātiski nolādēs keylogger un viņi zinas tavas paroles

Attēla apraksts

Kādā veidā ieejot TeamSpeak serverī tev var ielādēt keyloggeru?

@pundurs Ieejot teamspeak serverī kuru Tev piedāvā persona, tev izlec error, kad nepieciešams nolādēt kaut ko - ScreanShot

Nevajag spiest ļevus linkus un vēl pie tam pavilkties uz zaļotiem. Sen jau spiežu block visiem random friend invite.

Vēl pat šodien situācija jau no esošās friend listes: Attēla apraksts Aicināja CS spēlēt, iegāju ar smurf, uzaicināju, apstiprināja. Gaidu ~10 min un nekā. Rakstu kāpēc nav invite? "Gaidam cilvēku." Pieriebās gaidīt, iegāju atpakaļ mainā un šis links uzpeld no viņa. Nepavilksimies. Acc atkal nozagts.

Ierakstu labojaatkars9.Oktobris 2015 09:50

TS3 jau ir gadu vecs. Ehh kur šie cilvēki atpaliek ^^ Tie kas seko līdzi steam dzīvei zin visus scaminga veidus ^^

Sākumu var izlaist

Ierakstu labojaharibo`9.Oktobris 2015 11:22

man p'ec idejas būtu pof ja keylogeri novelk ... viss ko redzēs ir mans liekais spams ... paroles es nevadu

TS3 jau ir gadu vecs. Ehh kur šie cilvēki atpaliek ^^ Tie kas seko līdzi steam dzīvei zin visus scaminga veidus ^^

Par ko tu runā , es ar tādām huiņām nenodarbojos tāpec arī nezinu kurš scam veids ir jauns un kurš vecs . > man 12 gadi steam kontam neienu reizi nav nozagts ,

man p'ec idejas būtu pof ja keylogeri novelk ... viss ko redzēs ir mans liekais spams ... paroles es nevadu

Itkā keylogers savāc tikai to ko raksti.. Pietiekami advancēts keylogers spēj savākt visas paroles, kas ir datorā. Arī tās, kas ir saglabātas.

Viennozīmīgi, joprojām viens no labākajiem risinājumiem priekš VoIP.

Itkā keylogers savāc tikai to ko raksti.. Pietiekami advancēts keylogers spēj savākt visas paroles, kas ir datorā. Arī tās, kas ir saglabātas.

saglabātas paroles man uz chromes ir tikai dažas maznozīmīgas ... pārējās glabājas tīklā un ievadās, kad esmu mājaslapas login screenā ... izmantoju LastPass pluginu

interesanti kā saglabājas steam parole

Ierakstu labojaedza10.Oktobris 2015 09:24

saglabātas paroles man uz chromes ir tikai dažas maznozīmīgas ... pārējās glabājas tīklā un ievadās, kad esmu mājaslapas login screenā ... izmantoju LastPass pluginu

interesanti kā saglabājas steam parole

Viņam saglabājas tavs login fails, kuru iemet savā stīmā un bum. Bez 7 dienām un viss.

reāli steama konti tak daudziem ir vērti nežēlīgu naudu... tiešām viņiem tik sūdīgs password encryptions ?

Manuprāt tur nav svarīga parole vai kas, galvenais ir sessija. T.b. iedomājamies kas notiek, ja noklonē kāda windowsu ar visām programmām, reģistriem etc, atverot steam, automātiski atvērsies arī cilvēka profils un ba dum tsss. Tas darbotos, ja tev ir ieķeksēts "remember password".

Mans mazais signature ^^

Manuprāt tur nav svarīga parole vai kas, galvenais ir sessija. T.b. iedomājamies kas notiek, ja noklonē kāda windowsu ar visām programmām, reģistriem etc, atverot steam, automātiski atvērsies arī cilvēka profils un ba dum tsss. Tas darbotos, ja tev ir ieķeksēts "remember password".

nu šinī gadījumā ar parastu vīrusu tas nav spēkā ja arī noklonē un uzliek pa manam jādabū tad arī e-pasts lai ievadītu to kodu kad mēģina ielogoties no cita devaisa

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 14 atbildes  •  Kopumā lasīta 1071 reizi