FAR CRY PRIMAL

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Pāris dienas atpakaļ Ubisoft pēc ilga Youtube live strīma, kurā bija redzama tikai un vienīgi alas siena ar uguns atspīdumu un pāris alu cilvēku zīmējumiem uz tās, nāca klajā ar paziņojumu par jaunu Far Cry daļu - Primal.

Darbība norisināsies akmens laikmetā, kur kā paši izstrādātāji izsakās "visi grib Tevi nogalināt". Tas bija tas laiks, kad cilvēcīgā būtne bija zemākais posms barības ķēdē. Būs jācīnās pret visiem aizvēsturiskajiem dzīvniekiem - mamutiem, savvaļas lauvām utt. Kā arīdzen ne pārāk laipnas būs ienaidnieku ciltis. Ieročus nopirkt nevarēs, tie pašam būs jāuztaisa no koka, vai kāda nomedītā nezvēra kauliem.

Kārtīgs survival, last man standing gabals, kur galvenais mērķis ir diezgan skaidrs - izdzīvot.

Pirmais treileris:

Man šķiet, ka izskatās vilinoši un spēli gaidīšu jo šobrīd futūristisko motīvu pārbagātajā spēļu tirgū, šis ir tas, kas vajadzīgs.

Izdošanas datums: 2016. 23. februāris PS4, XONE. PC - kaut kad martā. Oficiālais webs: http://far-cry.ubisoft.com/primal/en-GB/game-info/index.aspx

Izstrādātāju dienasgrāmata:

Ubisoft loģika: "Visiem patika Rust un ARK, tāpēc mēs uztaisīsim tiešu to pašu".

Visas iespējas kļūt par visu laiku labāko vai visu laiku sliktāko Far Cry

Izskatās laba. Jācer, ka būs daudz ar loku jāskraida

@pundurs lai kopē ko grib, bet tās visas nākotnes spēles ar saviem lāzeriem, exo skeletiem, robotiem utt... jau konkrēti sēž kaklā, labprāt ar koka rungu pasitīšu pa mamutiem

@NecroBob tieši vajag vairāk lāzerus. Es gribu Far Cry Blood Dragon 2

@pundurs es negribētu vairs nevienu FC Blood Dragon. Gribēju turpināt iesākto un iziet visus Far Cry strīmojot, bet Blood Dragon bija nespēlējams, ja esi tāds kā es, kam Far Cry patīk stealth piegājiens.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 6 atbildes  •  Kopumā lasīta 925 reizes