Sveiciens!

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Ku-kū, pamanīji, ka šeit vairs nekas neatrodas?

Ierakstu labojahugurris5.Septembris 2017 14:14

1.92 centimetri? Un jā, sveiks!

Sveiks Kristiān! Beidzot arī varēja iepazīties normālāk ar Tevi

Mans mazais signature ^^

Sveiks!

I3 nebija laba doma ja vien pa lēto nedabūji... jaunie pentiumi labāki

I3 nebija laba doma ja vien pa lēto nedabūji... jaunie pentiumi labāki

Nu, dabuju gan pa lētu, viņš maksāja 150E, dabūju pa 115E

115 eiras par divkodolnieku 2015. gadā? Ļoti ''izdevīgs'' pirkums.

Parasti nemaz nesprēgā, ja no attiecīgās tēmas neko nerubī. Attiecināts uz wreck.

Lai nu tā būtu, ka es neko nerubīju. Lai nu kā, es būšu un palikšu dunduks, kurš uzskata ka FX6XXX pārsit pušu jebkuru divkodolnieku.

Protams, Intelis būs ātrāks aplikācījās, kam nevajag, vai kas neprot lietot vairāk par 1/2 kodoliem. Bet visur citur - renderēšana, spēles, fotožops utt. i3 atpaliks Jau tagad ir spēles, kas uz 2 kodoliem vienkārši nestartējas.

Ierakstu labojaWreck18.Oktobris 2015 14:45

Lai nu tā būtu, ka es neko nerubīju. Lai nu kā, es būšu un palikšu dunduks, kurš uzskata ka FX6XXX pārsit pušu jebkuru divkodolnieku.

Protams, Intelis būs ātrāks aplikācījās, kam nevajag, vai kas neprot lietot vairāk par 1/2 kodoliem. Bet visur citur - renderēšana, spēles, fotožops utt. i3 atpaliks Jau tagad ir spēles, kas uz 2 kodoliem vienkārši nestartējas.

Labi, mini piemērus, kādas spēles? Pārsvarā visas spēles izmanto vien 1 kodolu.

Ierakstu labojahugurris18.Oktobris 2015 17:41

Welcome homie.

Labi, mini piemērus, kādas spēles? Pārsvarā visas spēles izmanto vien 1 kodolu.

Mūsdienu spēles jau izmanto vairākus kodolus. Ir pat dažas tādas, kas nemaz neslēdzas iekšā, ja tev ir tikai divkodolnieks (viens piemērs bij Far Cry 4), man liekas GTA V arī labāk strādāja ar vismaz Quad core

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 11 atbildes  •  Kopumā lasīta 1281 reizi