Apskati

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Nezinu vai tāda doma ir, vai nav, bet nu mans ieteikums ir ne tikai izveidot sadaļu par jaunumiem industrijā, bet apskatus par jaunākajām spēlēm, gadžetiem, datoru dzelžiem un varbūt pat par kādām filmām, ja ir vēlēšanās. Kur tas kurš apskata dod savu slēdzienu un kaut kāda veida novērtēju, un blakus šim novērtējumam arī ir atzīmē ko iedevusi kopējā publika.

Cik daudzi ir par šo? Kas šāds bija plānā, bet tad nolēmu kā vērtējumus likt rekomendāciju vai apskata produkts ir savas cenas vērts un vai kādam varētu interesēt, tādejēdi tēmējot uz patērētāju, kuram palīdzēt izlemt neņemt sliktus produktus vai spēles. Bet to varam kopīgi izmainīt, varbūt kādam ir citi argumenti ?

Mans mazais signature ^^

Pievienot vienkarsi vienu sadalu, kura visu to ari liktu

Var pat mēģināt atsevišķi uztaisīt spēļu sarakstu, kur blakus ir dotais novērtējums un links uz apskati

Var pat mēģināt atsevišķi uztaisīt spēļu sarakstu, kur blakus ir dotais novērtējums un links uz apskati

Yeah tuvākajā laikā arī būs spēļu datubāze, tur arī uztaisīsim šādu variantu un būs vēl pāris pārsteigumi

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:15

Mans mazais signature ^^

Vispār jau, jā, vajag zināt cik cilvēki ir ieinteresēti tajā, pirms ko tādu veidot. Man, personīgi, patīk gan izlasīt jaunumus par spēlēm, gan tehnoloģijām. Pirms pērku arī vienmēr izlasu apskatus - spēļu, gadžetu vai datoru komponentu. Es zinu, ka ir pilns ar ārzemju saitiem, kas to dara, bet kāpēc gan lai nebūtu Latviešiem pašiem savs?

Piemetīšu savu ideju šeit pat. Par cik atbalsts šim projektam ir no 4games.lv, tad jau arī sadarbībā ar viņiem varētu izveidot arī pa laikam kādu gaming aksesuāru apskatu. Pieļauju, ka daudziem noteikti ir dilemma kādu, klaviatūru vai peli iegādāties. Ja vēl runa ir par mehānisko tad katrs viedoklis no svara.
Vispār ideāls variants uztaisīt reālu produkta prezentāciju. (parādās mums tirgū piemēram G901 klava, visi sabrauc vienā vietā un testa modeli aplūko) Gribētāji noteikti atrastos, un arī pašam veikalam tā ir laba reklāma, kā arī iespēja nopelnīt. Iesākumā jau būtu lieliski ar tiem pašiem rakstiskajiem vai video apskatiem

Piemetīšu savu ideju šeit pat. Par cik atbalsts šim projektam ir no 4games.lv, tad jau arī sadarbībā ar viņiem varētu izveidot arī pa laikam kādu gaming aksesuāru apskatu. Pieļauju, ka daudziem noteikti ir dilemma kādu, klaviatūru vai peli iegādāties. Ja vēl runa ir par mehānisko tad katrs viedoklis no svara.
Vispār ideāls variants uztaisīt reālu produkta prezentāciju. (parādās mums tirgū piemēram G901 klava, visi sabrauc vienā vietā un testa modeli aplūko) Gribētāji noteikti atrastos, un arī pašam veikalam tā ir laba reklāma, kā arī iespēja nopelnīt. Iesākumā jau būtu lieliski ar tiem pašiem rakstiskajiem vai video apskatiem

no mehāniskajām viennozīmīgi Corsair K70 (ir tur vēl modeļi ar papildpogām) pats ieķēru .. tha best, ja nav naudas žēl

runājot par dzelžu un spēļu (vēlams video apskatus) apskatiem es labprāt tādus redzētu ...
un vēl ... ja arī tiktu atvēlēta sadaļa Tehnoloģiju jaunumi kur tieši tiks ziņots par jaunākajām geiming uzpariktēm .. būtu iemesls 3x lielāks lasīt (vismaz man patīk) nu uz RSS ziņu feedu 100% uzmestu

Ierakstu labojaEdgarsdesign10.Augusts 2015 07:12

no mehāniskajām viennozīmīgi Corsair K70 (ir tur vēl modeļi ar papildpogām) pats ieķēru .. tha best, ja nav naudas žēl

runājot par dzelžu un spēļu (vēlams video apskatus) apskatiem es labprāt tādus redzētu ...
un vēl ... ja arī tiktu atvēlēta sadaļa Tehnoloģiju jaunumi kur tieši tiks ziņots par jaunākajām geiming uzpariktēm .. būtu iemesls 3x lielāks lasīt (vismaz man patīk) nu uz RSS ziņu feedu 100% uzmestu

Nu , Tev ir skaidrs ko vēlies un esi apmierināts, bet citi šaubās Es piemēram sapratu ka gaidīšu Roccat Ryos Pro FX. Klaviatūra funkciju ziņā priekš manām vēlmēm liekas perfekta. Taču neciešu zilu izgaismojumu, liekas pretīgākais kas var būt. Tādēļ savu kaprīžu dēļ jāgaida iznākam RGB

Ierakstu labojaEdgarsdesign10.Augusts 2015 07:11

Atbalstu šo, visi mani locekļi ir PAR!

Nu, piemēram, es esmu par. Datoram ir daudz uzlabojamu detaļu, bet no tā ne īpaši saprotu.

Ierakstu labojamaartijs16.Maijs 2015 11:27

Es arī PAR. Būs interesanti palasīt.

Dzelžu, aksesuāru, spēļu apskatus 100 % ka vaiga

Skatīsimies ko varēsim darīt šajā jautājumā

Mans mazais signature ^^

Ja ir kompetenti redaktori, kuri var iedot lasāmu un aktuālu info par tiem dzelžiem, gadžetiem, tad kāpēc gan nē.

Man pašam personīgi primāri interesētu konsoļu spēļu apskati un ne tikai jauno metienu. Ļoti labs piemērs ir LA: Noire mini apskats, kurš tieši bija ar tādu domu veidots (ja pareizi sapratu) - ar skatu pagātnē, 3 gadus pēc spēles relīzes.

Es par šo.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 15 atbildes  •  Kopumā lasīta 992 reizes