Well hello there.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tā kā nevēlos šeit atklāt īpaši savu personīgo informāciju, tad sākšu ar lietām ar ko aizraujos/nodarbojos ārpus lietām, kas jādara piespiedu kārtā. Pirms 3 gadiem absolvēju mākslas skolu, neteikšu īsti, ka varu zīmēt/gleznot stundām ilgi, neteikšu arī, ka galīgi nesanāk. Skola vismaz iemācīja man saskatīt, pētīt ēnas. Dažreiz jau tā mūza atlido, tas notiek reti, bet ja tā ir, tad varu kaut vai visu dienu aizrautīgi knibināt darbu, stundām lidojot garām. Neliela pieredze jau arī ir bijusi ar citām lietām. Video filmēšana, editošana, fotogrāfēšana, paintā darbus esmu zīmējusi, mācījusies strādāt ar ps (neveiksmīgi) u.c., ko uz momentu nevaru atcerēties. Kādus 2 gadus šauju, kaut gan šogad esmu paņēmusi pauzi (šogad sanāktu trešais). Šaušana visdrīzāk nesanāk, bet, kā treneris vienmēr piemin, tam ir nepieciešams laiks, kaut vai 7 gadi. Braukājusi esmu uz sacensībām ārzemēs, kaut gan nekur tālu vēl bijusi neesmu. Pārsvarā Polija, Lietuva, Igaunija. Mana datorspēļu spēlēšana jau sākās sen. Pirms kādiem 7 gadiem sāku spēlēt cs 1.6, bet tikai surfu. Nekad 1.6 nav paticis nekas cits kā surfs, varbūt dažreiz uzšāvu kādā war3. Pēc tam pārgāju uz World Of Warcraft - Wrath Of The Lich King. Vēl joprojām spēlēju, tikai, kā jau daži no jums zin, wowam ir vajadzīgas pauzes. Bija arī kāds cs:go uzplaukums, Heroes Of The Storm, Left 4 Dead 2 arī ieeju vienreiz gadā. Vienā vārdā sakot - spēlēju visu, ko mans mazais, mīļais portatīvais var pavilkt. Neko par datora tehniskajiem parametriem nesajēdzu, tāpēc nevarēšu jums pastāstīt vairāk par savu Asusiņu.

Tas arī pagaidām viss. See you soon!

Brīnišķīgi, ka arī daiļais dzimums šeit ik pa brīdim liek par sevi manīt.

Labs vakars Šaušana kā mērķos šaušana? Varbūt ir kāds interesants zīmējums ko varbūt vēlies parādīt mums ?

Mans mazais signature ^^

Labs vakars Šaušana kā mērķos šaušana? Varbūt ir kāds interesants zīmējums ko varbūt vēlies parādīt mums ?

Jā, šauju ar šauteni mērķos. Ko Tu domā ar vārdu ''interesants''?

@Feulia Būtībā jebko Grūti noteikt no labprātāk zīmē un vai kas labāk sanāk Piemēram, varētu ielikt savu mīļāko darbu, kas sanācis

Mans mazais signature ^^

@Feulia Būtībā jebko Grūti noteikt no labprātāk zīmē un vai kas labāk sanāk Piemēram, varētu ielikt savu mīļāko darbu, kas sanācis

Mīļākais darbs, diemžēl, ir atdots un bildes nav saglabājušās, bet ielikšu otro mīļāko. Parasti zīmēju tikai ar parasto zīmuli, bet pa retam sanāk arī ar akrilu/guašu/akvareļu krāsām.

Ierakstu labojaFeulia13.Novembris 2015 18:05

Ir cilvēki, kam padodas visādas vizuālās mākslas un tad ir tādi, kā es, kam abas rokas sešos līkumos un pat stikmenu nemāk jēdzīgi uzzīmēt.

Ir cilvēki, kam padodas visādas vizuālās mākslas un tad ir tādi, kā es, kam abas rokas sešos līkumos un pat stikmenu nemāk jēdzīgi uzzīmēt.

Heh, sasmējos. Esmu gandrīz pārliecināta, ka nedaudz pārspīlē, bet ja nē, tad droši vien Tavs lauciņš ir vienkārši kas cits.

Hello, Hello...

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 1163 reizes