Izlozējām 57 spēles! Laimētāju saraksts publicēts.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tā kā esam ļoti forša komūna, izdomājām nogādāt mūsu biedriem jaunas spēles. Tāpēc veicām izlozi, kurā automātiski piedalās visi Strike.lv reģistrētie biedri. Nekas cits nebij jādara, lai tiktu pie iespējas ko laimēt. Izlozi veicām twitch stream laikā un zemāk ir apskatāms pilnais video (pāris minūtes, video sākumā skaņas nav, atvainojos par neērtībām).

Lūk arī pilnais saraksts ar laimētājiem:

A Story About My Uncle - johnfreeman Euro Truck Simulator 2 - worm Teslagrad - Jur4iks Saints Row IV - 「我」 MowskySs Valkyria Chronicles - Andrejs Kalniņš Culling Of The Cows - pauseLV Pixel Puzzles 2 Anime - krii1988 Pixel Puzzles 2 Birds - Kristaps Melderis Pixel Puzzles Japan - SimpleG HackerEvolution Untold - noscope HackerEvolution - real_arturs Audiosurf - Kristtik Portal - Romans Naumenko Serious Sam First Encounter HD - cyka blyat Serious Sam Second Encounter HD - Ocean Just Cause - Qyntra Brutal Legend - lipton Toki Tori - BENIS The Journey Down: Chapter One - noscope Deponia - Eximo Small Town Terrors Pilgrim's Hook Collector's Edition - retry Euro Truck Simulator 2 - LV-putin Castle Crashers® - DJEdja How to Survive - Storm Warning Edition - fyperG Dungeon Defenders - nadzinakungs Gun Monkeys - SliekaLv Yet Another Zombie Defense - Andrejs Kalniņš Insecticide Part 1 - fame_ ORION: Prelude - Almighty Sasquatch Full Mojo Rampage - Almighty Sasquatch Bloop - Sandis The 39 Steps - retry Storm in a Teacup - eclipzh Pitiri 1977 - Airisa Paula Ansone Make it indie! - Eiroremonts Final Dusk - Minka R.O.O.T.S - FunkymanLV iBomber Attack - Pauls Spakovskis iBomber Defense Pacific - KEBABS. iBomber Defense - IndependentM Lilly and Sasha: Nexus of Souls - Battlemage Fine Sweeper - gobbijs ;x Frozen Hearth Soundtrack+Artbook - Francisks Frozen Hearth - Mikonens Rush for Glory - feeL Melissa K and the Heart of Gold - lollka Zombie Zoid - guntis456 The Culling Of The Cows - Skyline Project Night - cyka blyat Racer 8 - Pauls Spakovskis The Culling Of The Cows - soprano Ionball 2: Ionstorm - silvinjsh Lilly and Sasha: Curse of the Immortals - Gin4a Super Killer Hornet: Resurrection - Chizijs Chaos Domain - rektxx Super Killer Hornet: Resurrectio - vertex Call of Duty Black Ops 3 - line^

Apsveicam laimētājus! Ar dažiem jau esmu sazinājies un nodevis spēles, ar pārējiem sazināšos šīs dienas un rītdienas laikā! Lai labi spēlējas!

Mans mazais signature ^^

apsveicu laimētājus. paldies strike administrācijai par šāda pasākuma veidošanu. kudosss.

GG es esmu nelaimīgākais cilvēks šajā projektā Nekur neko nevinnēju XD Laigan no tā visa man tikai 1 spēle nav tākā nekāds zaudējums nav ^^ Bet nu apsveicu, kuriem paviecās.

Ierakstu labojaDJkikisa15.Novembris 2015 18:29

@DJkikisa neuztraucies, es ar ne

neēsat vieni heh

Paldies ,Mārci Newell, par tamlīdzīgu pasākumu veidošanu. Apsveicu visus ,jaunu spēļu īpašniekus.

Apsveicu tos, kas kaut ko ieguva. Es nē

Labs konkursiņš! Malači!

Apsveicu visus, kas ko laimēja. Visiem veikties nevar. Uzslava šīs izlozes veidotājiem, nekur tik plašu spēļu skaitu izlozēšanu neesmu vēl manījusi. Prieks, ka cenšaties arī lietotājiem pateikties, nevis tikai skatīties uz savu labumu. Tā tik turpināt!

Paldies

Tā, kā izlozē piedalījās visi, neņemot vērā vai ir aktīvi vai nē, tad dažas spēles nācās izlozēt vēlreiz un nu jau ņemot vērā arī biedru aktivitāti. Tāpēc laimētāju saraksts nedaudz pamainīts un jaunie laimētāji ir apskatāmi zemāk. Apsveicu ar iegūtajām spēlēm! Lai labi geimojas!

Lai ir skaidrs, ka mēs nešmaucamies, zemāk esmu publicējis arī attēlu ar visiem laimētājiem.

spied uz attēla, lai palielinātu

Laimētāju saraksts Nr.2

A Story About My Uncle - MNnDev1L HackerEvolution Untold - guntis456 HackerEvolution - TU PainFoinmr Bloop - SimpleG Storm in a Teacup - Kārlis Dāvidsons iBomber Attack - Sprogainiite Racer 8 - Flea_Stag iBomber Defense Pacific - Young Fine Sweeper - Aleksis Gžibovskis Rush for Glory - Itachi.San Project Night - LPSd Audiosurf - genotsiid Portal - haribo` Serious Sam First Encounter HD - Mikstūra Serious Sam Second Encounter HD - Hawaii Just Cause - Feulia (Deva iespēju spēli saņemt citam, tāpēc izlozējām vēlreiz un ieguvējs ir Breksis! Feulia Tev sūta sirsnīgus sveicienus) Toki Tori - Gin4a The Journey Down: Chapter One - Kemito Deponia - Krišjānis Janeraps How to Survive - Storm Warning Edition - extaalv Insecticide Part 1 - DILLIONHARPER ORION: Prelude - Roldijs Full Mojo Rampage - IndependentM

Ierakstu labojaMarcisbee16.Novembris 2015 19:12

Mans mazais signature ^^

Neesmu 3 dienas šiet un jau kko vinēju. Man patīk. Superigāka vieta kur atrasties saistībā ar kibersportu.

Nice un dzera kā vienmēr vinēja VISAS

Tik daudz lietotāju īstenībā. Bet nu visus laikam nevar manīt tāpat aktīvus

Un skatoties video, pāris minūtes, grieziens apstājās divus pirms manis

Ierakstu labojaMāris20.Novembris 2015 13:23
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 1372 reizes