GGJ Riga

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki.. Gribēju apjautāties vai gadījumā kāds programmētājs nevēlētos piedalīties Global Game Jam 2016, kas norisināsies 2016 gada janvāra beigās. Sīkāka informācija: http://globalgamejam.org/2016/jam-sites/riga

Pašlaik ir tā, ka komandā jau ir divi dizaineri un sociālo tīklu eksperts, bet trūkst progammētāja, so vēršos pie jums, varbūt kādam ir interese or zina kādu, kurš vēlētos..

Tas ir kā hackathon ? Tikai priekš spēļu veidošanas ?

Mans mazais signature ^^

Tas ir kā hackathon ? Tikai priekš spēļu veidošanas ?

Nju jā, apmēram tā..

Veiksmi, bet man vairāk interesē kāda nozīme un jēga ir šim "sociālo tīklu ekspertam" šajā pasākumā. Vairāk liekas, ka paša pielikta profesija kurai nav vispārībā nekādas jēgas no šī pasākuma.

_No sērijas saruna starp draugiem:

• piedalīsimies GGJ Rīga.
  • super, esmu soc. tīklu eksperts. Izveidošu jums sociālos tīklus.
  • niiiiiiiice. davaj bliežam!_

Lielāka vajadzība būtu pēc cilvēka, kas šo ideju spēj padarīt "strādājošu" un ar to es nedomāju programmētāju, bet kādu, kas sapratīs produkta konceptu un virzienu.

Un nē, es nesaku, ka šādam produktam nav vajadzīgs marketings.

Ikdienā strādaju ar soc. tīkliem klientiem un es sevi nekad nesaucu par soc. tīklu ekspertu, bet iespējams, ka jums tiešām ir vairāku gadu pieredzes bagāts twītotājs un laikotājs!

Tas tā.. mana daļa viedokļa.

nav

Nju pa, topošo spēli kkā vajag parādīt plašākai auditorijai, jo viens no konkursa mērķiem arī ir piesaistīt cilvēkus kā arī radīt interesi par topošo projektu.. Līdz ar to arī ir nepieciešams šāds cilvēks, kas ar to visu nodarbojas, un neviens neteica, ka viņš neprot izstrādāt mārketinga stratēģiju, beeet tas nav konkursā primārais, tas ir pēc tam, ja spēle izdodas un tajai atrodas investori utt, tad arī visam tiek izstrādāts pamatīgāk..

Veiksmi, bet man vairāk interesē kāda nozīme un jēga ir šim "sociālo tīklu ekspertam" šajā pasākumā. Vairāk liekas, ka paša pielikta profesija kurai nav vispārībā nekādas jēgas no šī pasākuma.

_No sērijas saruna starp draugiem:

• piedalīsimies GGJ Rīga.
  • super, esmu soc. tīklu eksperts. Izveidošu jums sociālos tīklus.
  • niiiiiiiice. davaj bliežam!_

Lielāka vajadzība būtu pēc cilvēka, kas šo ideju spēj padarīt "strādājošu" un ar to es nedomāju programmētāju, bet kādu, kas sapratīs produkta konceptu un virzienu.

Un nē, es nesaku, ka šādam produktam nav vajadzīgs marketings.

Ikdienā strādaju ar soc. tīkliem klientiem un es sevi nekad nesaucu par soc. tīklu ekspertu, bet iespējams, ka jums tiešām ir vairāku gadu pieredzes bagāts twītotājs un laikotājs!

Tas tā.. mana daļa viedokļa.

nav

Made my day

Nju pa, topošo spēli kkā vajag parādīt plašākai auditorijai, jo viens no konkursa mērķiem arī ir piesaistīt cilvēkus kā arī radīt interesi par topošo projektu.. Līdz ar to arī ir nepieciešams šāds cilvēks, kas ar to visu nodarbojas, un neviens neteica, ka viņš neprot izstrādāt mārketinga stratēģiju, beeet tas nav konkursā primārais, tas ir pēc tam, ja spēle izdodas un tajai atrodas investori utt, tad arī visam tiek izstrādāts pamatīgāk..

Tu laikam visu rakstīto nelasīji? Tas nav minētā eksperta darbs. Jums ir vajadzīgs projektu vadītājs nevis m.eksperts.

Good luck have fun. Izklausās, ka plāna jums nav nekāda.

-Aiziesiem, pasēdēsim. -Jūūū, cerams mums mutītē visu ieliks.. -Tak simtpunkti, tas tak workšops!! -Toč toč..

P.S. Nomainiet ekspertu uz kaut vai iesācēju projektu vadīšanā. Būs 100x labāk. P.S.S. programmētāji un mārketinga eksperts nemeklē investorus.

Dolce ko vari blatot? Tavs projekts topicfruit ir dirsā un ar visu tavu ''kruto'' komandu.Tāka pieveries

Dolce ko vari blatot? Tavs projekts topicfruit ir dirsā un ar visu tavu ''kruto'' komandu.Tāka pieveries

offtopiks šeit, bet definē dirsā. Projekts turpina darbību. Ir problēmas ar tehnisko pusi, kas būtu dizains, kas mani vienkārši neapmierina. Ir mainīts sākuma plāns projektam un tas arī ir viss. Pietam es neblatoju, es izsaku savu viedokli. mark. eksperts šādam pasākumam 100 gadus nav vajadzīgs.

Ierakstu labojaRinalds1.Decembris 2015 15:03

Nju vispār jau savā ziņā vajag, ja grib, lai citi par to kko uzzina, pluss, tas jau nav vienīgais uzdevums, kas tam jāpilda, bet ok, tas tgd nav svarīgi apspriest, šeit jautāju vai ir kāds programētājs, kas gribētu piedalīties...

Sveiki! Programmētājus piemērotāk būtu meklēt spēļu izstrādātāju forumā: forums.gamedev.lv. Tikai neraksti, ka komandā ir sociālo tīklu eksperts, jo tas, acīmredzot, parastiem ļaudīm ir kā bullim sarkana lupata

Sveiki! Programmētājus piemērotāk būtu meklēt spēļu izstrādātāju forumā: forums.gamedev.lv. Tikai neraksti, ka komandā ir sociālo tīklu eksperts, jo tas, acīmredzot, parastiem ļaudīm ir kā bullim sarkana lupata

Nju jā, tur jau tika mēģināts so jā, tā lieta jau kinda ir atrisināta.. Un jā, par to soc. tīklu ekspertu varu piekrist, bieži nākas saskarties ar interesantu reakciju..

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 11 atbildes  •  Kopumā lasīta 1746 reizes