Svaiga gaļa!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki visi Strike lapas lietotāji. Kā jau noprotat pēc posta, esmu šeit pavisam svaigs. Ja pareizi atceros tad piereģistrējos vakardien.

Īsumā par sevi: 25 gadus jauns džeks, kas jau kopš bērnības vairāk vai mazāk, bet vienmēr aizrāvies ar videospēlēm. Sāku kā jau lielākā daļa ar Mario uz vecā labā Žilitona, tad kaut kur kaut kādā veidā biju sakrājis pietiekoši daudz naudiņas, lai iegādātos SEGA konsoli. Tā nu dzenāju Sonic'u uz viņas. Ik pa laikam pie draugiem uzspēlēju ko advancētāku uz PS1 un tad jau drīzumā tiku pie sava pirmā PC, ar ko mans konsoļu spēlēšanas laiks beidzās. Līdz pavisam nesen iegādājos XBONE. Tā nu tagad turpinu geimot uz PC un xkastes.

Nekad iepriekš ar videospēļu portāliem neesmu īpaši aizrāvies, tā kā nedomāju, ka būšu dzirdējis par kādu no jums, vai jūs par mani. Kādēļ nolēmu piereģistrēties strike? Pēdējo gadu laikā geimojot esmu sapratis, ka lielākā daļa manu real life draugu vairs ar videospēlēm neaizraujas, tā nu radās ideja, ka jāmeklē kādi jauni biedri ar ko reizēm kaut ko kopā varētu uzspēlēt.

Kaut kā tā.

Sveicināts pūlkā !

Sveicināts !

Mans mazais signature ^^

yo

Sveiks. Attēla apraksts

Sveiks

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 753 reizes