Cik tērējat naudu uz spēlēm ziemas sezonā?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

No Strike.lv aptaujas -Ziemā spēles nepērku -1 - 10 eur -11 - 50 eur -51 - 100 eur -Vairāk par 100 eur

Ja godīgi tad ar Ziemas sale piem. steam pirkšanas bums ir krities personīgi man. Iepriekšējā, manuprāt, vairāk par 1 - 2 spēlēm nenopirku un iepriekšējā +- tas pats. Pirms tās gan atceros, ka ap 100eur noteikti tika iztērēti. Un šis liek atvērt tēmu. Kādi ir jūsu paradumi? Vai tie aug vai krītas? Manuprāt, kopā ar vecumu, ne tik interesantu spēļu iznākšanas un mazāk atlaides lielajiem brendiem ir novedis pie tā, ka mans steam library pēdējos 2 gadus pildās ļoti švaki.

11 - 50 eur.

Man tieši tas pats. Kādreiz steam vasaras/ziemas sales nopirku ap 5 - 10 spēlēm. Tagad labākā gadījumā 1 spēli. Domāju ka vecumam tur nav nekāda sakara. Liela daļa spēlmaņu ikdienā pērk steam/origin/uplay spēles citur, par labākām cenām.

Un vispār spēles kas pēdējos gados nāk ārā, man personīgi riebjās. Es ceru ka kādreiz lielās spēļu studijas sapratīs, ka vajag ielaist vecām spēlēm otro elpu remastered ar 1080p izšķirtspēju.

: ) šitas smaidiņš manu prāt vairāk iederētos pie blush emocijas.

Ierakstu labojaovernixs30.Novembris 2015 07:07

Es neteiktu, ka man riebjas jaunās spēlēs, bet pēdējā laikā tiešām iznāk "nasing spešal". No šī gada vienīgais ko gaidīju bija GTA V. Vēl varētu kādu braukšanas spēli iegādāties, bet īsti nekas neuzrunā.

Neesmu tā baigi rēķinājis, bet noteikti vairāk nekā 100 Eur, ņemot vērā cik maksā PS4 spēles

Man arī tāpat. Pēdējā laikā nav neviena spēle, par kuru ietu ūdeņi. Vienīgais, ko es tagad gaidu ir Just Cause 3, jo preorderoju, bet nezinu cik ilgi priecāšos par to spēli. Varbūt vienkārši industrija ir izaugusi un reti kas "jauns" parādās, kas mūs - veterānus labi sapurinātu, jo mēs esam tiešām piedzīvojuši visāda veida spēles Tā kā jā, steam library man arī ir pārstājis augt.

Mans mazais signature ^^

Filozofēju... vai free spēles kā TF2,Dota2 utt kas ir par brīvu būtu samaitājušas "expectacions"? Šīs spēles ir tiešām labi izstrādātas un pieejamas par brīvu kur citas maksā bargu naudu un nenes ilgu un lielu gandarījumu.

TF2 jebkurā laikā novelc, pieslēdzies spēlei un miers. Nesen novilku, lai pāris stundas padzenātu, tiešām laba spēle. Tas pats notiek arī ar Dota 2. Laigan to vairs nespēlēju, bet tiešām labi izstrādāta. Saliekot šo kopā - tev visiem jaunajiem milžiem jāziedo ap 50eur kur prieks ir pirmajām stundām.

Piem. GTA V pirku dēļ online režīma kurā esmu vīlies. Arī man zināmie, kas viņu paņēma pašā sākumā ir savu nospēlējuši un GTA V vairs nespēlē tieši dēļ sliktā online režīma.

atbildot pa tiešo tēmas jautājumam: vairāk nekā pavasarī un vasarā.

ziemā līdz 100€, novembrī +100€, jo tad parasti iznāk daudz labu spēļu.

100+ un piekrītu @atkars ka novembrī ar ap 100 grozās jo iznāk daudz gravēju .. Kopumā varu teikt ka spēļu grafiskais izpildījums, pateicoties jaunajām konsolēm, ir krietni uzlabojies arī priekš PC lietotājiem, kas atļauj pat īpaši neiespringt par, piemēram, AC sērijas stāsta saturīgumu un kvalitāti, jo pastaigāt pa vēsturiskās Parīzes vai Londonas ielām ir to 15-20 euro vērtas kas tiek iztērēti iegādājoties spēli + vēstures bibliotēku + arhitektoniski baudāmu vizuālo pilsētas tēlu ... nu tas tā IMHO. Vēl man personīgi ir tāds kolekcionāra sindroms, ka AAA spēles obilgāti jāsavāc un kaut drusku jānomēģina (kaut vai pēc gada-diviem). Kas satrauc un biedē ir, fakts ka arvien vairāk tiek strādāts tikai uz Multiplayer (Battlefront un RS Siege), Lai cik skaistas spēles neizskatītos, Ja nebūs vismaz tāds crappy SP kāds ir BF:Hardline nepirkšu.

Tā kā novembrī spēlēm iztērēju bik zem 20€, tad jau laikam otrais variants. Tagad jāsagaida Steam Ziemassvētku sale, tur moš vēl kaut ko varētu paķert.

Pie reizes arī - ko gaidat no Ziemassvētku sales?

Vienīgais ko es paņemtu ir Dirt Rally vai ko līdzīgu no braukšanas spēlēm.. Kopumā šajos neplānoju atdot vairāk par 20eur un apšaubu, ka izdošu pat 5eur.

Nekad neesmu sekojis līdz un skaitījis. Kad iznāk spēle, kuru gribas nopirkt, to arī izdaru. Plus, vēl nevar īsti zināt, cik man šī ziema izmaksās, jo nav ne jausmas, cik uz Ziemassvētkiem, piemēram, SW Battlefront būs lielas atlaides + ka vēl kaut kas neiznāk, ko baigi sagribas nopirkt. A tā virs 100€ gan jau iztērēsies. Tad redzēs.

Pēdejā spēle ko pirku bija bundle ar visiem addons, tamdēļ izliku virs 100 eur

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 11 atbildes  •  Kopumā lasīta 1294 reizes