Sveiki...

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki STRIKE.LV. Uzturos te jau pāris dienas, bet nolēmu uzrakstīt sasveicinašanos tikai tagad.

Esmu nosaukts vārdā - Māris, pēc tipa skaitos egoists. Kopš dzimšanas dzīvoju Valmierā, uzskatu ka pareizā vietā piedzimu. Dzimis 1994. gadā, tātad 21(drīz 22), gribētos gan atpakaļ savus 17/18 gadus.

Spēlētāja statusā esmu kopš 2000. gada. Pa šiem gadiem visilgākais kas ir spēlēts, kā lielākai LV spēlmaņu daļai ir "Counter-Strike". Labākās atmiņas ir par Biohazard + Lasermine mod un Biohazard + Knockback. Kā jau lielai daļai, protams man bija arī savs projekts "ERT", labā stabilitāte nesanāca, jo ar laiku man trūka uzņēmības uzturēt pie dzīvības projektu.

Nākot 18 gadiem, Counter-Strike mani mira, un es pievērsos Call of Duty. Domāju daudz par Call of Duty nav ko iegrimt. Spēlēju pašreiz Black Ops 1, uzskatu labākais cods. Nepatīk man Black Ops 2 un 3, jo tie ir sērijas izsmiekls. Spēlēju Team Deathmatch, Hardcore Team Deathmatch un Hardcore Team Deathmatch Crouch modus.

Vēl lielu daļa laika pavadīju RunesCape, ko vēl tagad reizēm daru, spēlējot RuneScape OldSchool. Protams pa starpai vēl visādas spēles es uzspēlēju, bet nu, netaisīšu te palagu.

Paldies, ka izlasīji. Nevarēju izdomāt ko lai vēl par sevi uzraksta.

Ierakstu labojaovernixs30.Novembris 2015 19:30

Labvakar!

Laipni lūgtum!

Sveicieni, Māri!

Mans mazais signature ^^

Sveiks, Māri!

Ierakstu labojahugurris1.Decembris 2015 19:48

Oj, kāds vēl par RuneScape atceras. Sena spēle.

Sveikiņi!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 829 reizes