Kas lācītim vēderā? (Savu geiming dzelžu apspriede)

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tātad, nesen saliku savu pirmo galda datoru, pirms tam visu spēlēju uz nelaimīgā lapša (Asus N53SN, i7-2670QM, Nvidia GT630M, 4Gb), teikšu godīgi, sūdīgs pirkums, slikta dzesēšana (procesoram max temp ir 100, bet reizēm pat vēl trakāk bija un roku pie restēm vispār nevarēja pielikt), nekvalitatīvas komponentes, ar Windows 7 regulāri meta BSOD ārā un wifi karte arī gļukoja, pat pēc pārinstalēšanas, ik pa laikam USB porti atņirdzas un ir jādisablo, jāeneiblo draiveri, un disku lasītājs vispār 3 reizes tikai izmantots un vairs nestrādā nekādi, nekādi. Uzliku Windows 8.1 un pagaidām nav regulāro BSOD, kā arī tīkla karte drusku labāk strādā. (Oficiālie Windowsi) Paralēli tam agrāk spēlēju PS3, kur tās entās stundas CoD:WaW zombijos aizvadītas Tad pirms apmēram mēneša dzimšanas dienā saņēmu iespēju uzbūvēt savu PC, ilgi meklējos, kamēr atradu to, ko vēlos, un ar katru pavadīto stundu ar vien vairāk un vairāk izkļavos no budžeta (sākotnēji 600, beidzās ar 950).

i5-4690K 3.8 GHz Nvidia GTX970 (Gigabyte GV-N970WF3OC-4GD) 2x 4Gb Corsair Vengeance LP (DDR3 1600) Asus Z97 Pro Gamer Samsung 850 Evo 120Gb SSD InWin GT1 kaste CM V650S PSU Logitech G502 pele Logitech 250 klaviere Microlab FC330 tumbas 2x Samsung B2240W 22" (1680x1050)

Sākotnēji biju paņēmis Fortron FSP700 50ARN (88+) barokli, kas mani īsti neapmierināja, voltāžas bija nestabilas un sapratu, ka gribu, lai kaste tomēr stabilāk un ilgāk darbotos, tāpēc nomainīju uz Cooler Master V650S, par kuru nevaru sūdzēties, semi-modulārs, kas drusku samazina vadu skaitu un labāk gaiss cirkulē cauri kastei. Videokarti arī biju paņēmis Radeon R9 290 (Gigabyte GV-R929WF3-4GD), ilgi skatījos benchmarkus un visādas apskates, bet tomēr cena bija noteicošais faktors, GTX970 bija pa 45 vairāk. Ļoti laba karte, patika arī AMD softs (Raptr un Catlyst CC), kas darbojas daudz labāk un ātrāk nekā Nvidias brīnumi, bet tad ieraudzīju Nvidia GTX 970 akciju, fiksi atgriezu savu karti (nebija pagājušas 14 dienas) un paķēru otru brīnumu, kas sanāca tikai 10 eiro vairāk. Esmu diezgan apmierināts, liekas, ka spēles ir drusku gludākas (salīdzinot Metro: LL fps, AMD bija augstāks max un zemāks min, kā arī avg bija zemāks, kur pretī Nvidia ir augstāks min, zemāks max, bet avg ir drusku augstāk). Lielu lomu nospēlēja tas, ka temperatūras ir pa 20° zemākas un arī jaudas patēriņš 2x mazāks. Ilgi šaubījos par to, vai 3.5 VRAM reklamēto 4 vietā man pēc gada neikodīs pakaļā, bet par cik patīk Borderlands un Metro sērijas, kā arī Warframe, Physx tomēr nospēlēja gala lēmuma pieņemšanu. Jā, AMD ir Mantle brīnums, bet to neizmanto pārāk daudz spēles + drīz būs DX12, tā kā tas nav tik ļoti vērā ņemams. Drīz arī domāju mainīt procesora cooleri, jo stock tomēr nav tas labākais, lai overclockotu, ir daži varianti, bet visticamāk, ka tuvākā mēneša laikā nesanāks nomainīt. Kad būšu mājās, ielikšu arī bildes. edit: pele, klaviere, tumbas, monitori + precizējumi

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 16:27

CPU: Intel(R) Core(TM) i7-2700K CPU @ 3.50Ghz (Turbo boost up to 3.80Ghz and OC'ed to 4.4GHz); CPU graphics: Intel(R) HD Graphics 3000; CPU cooler: Zalman CNPS12X; Main GPU: MSI GeForce GTX 970 Twin Frozr V (4GB (3.5GB) of GDDR5 video RAM); PhysX GPU: MSI GeForce GTX 570 Twin Frozr III (1280MB of GDDR5 video RAM); RAM: 4x Kingston 4GB, DDR3, 1600MHZ (Total of 16GB); Motheboard: Gigabyte GA-Z68XP-UD4; PSU: Corsair 850W, TX850 v2, 14cm fan, 80+; SSD: Kingston Hyper X 3K, 120GB; HDD1: Western Digital 1TB, 7200RPM; HDD2: Seagate 250GB; Case: Cooler Master HAF- 922, Black; Desktop monitor: DELL U2713HM, 27"; Secondary monitor: Benq GL955A, 18.5"; Mouse: Razer BlackWidow 2013; Keyboard: Razer Naga; Headset: Razer Kraken 7.1 Chroma; OS: Windows 8.1 Pro x64 (64-bit)

Slinkums rakstīt visu par jaunu, tāpēc taisīju copy paste no sava Steam profila. Kompītim nu jau... kādi 3-4 gadi. Procis vēl turas. Max cik es izspiedu uz air cooling ar CNPS12X, ja nemaldos, bija 4.6GHz, bet tur jau varēja novērot nestabilitāti: BSOD un visādi citi errori. Ar temperatūru nav un nekad nav bijušas nekādas problēmas, kas, protams, priecē.

Tagad tikai domāju vai pirkt ko jaunu klāt, kā teiksim modulāro barokli vai next level cooling (water cooling). Ar water cooling jau gribētos uzreiz jaunu proci, kas atkal nozīmētu jaunu mobo (mātesplati).

Vai vēl labāk... Nopirkt jaunu krēslu.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 16:31

Pag, ja izmanto vēlvienu Nvidia karti kā speciālo PPU, tad arī ir jākačā modoti draiveri, vai visu var izdarīt ar oriģinālajiem?

Daudz nesekoju līdzi dzelžiem, pārāk daudz laika aizņem. Ikdienā strādāju uz MBP 15" Late 2014, bet mājās gaida stacionārais spēlīšiem.

Specifikācija:

1. i7-3770k procesors
  2. Saphire TRI-X R9 290 4GB GDDR5 OC (UEFI)
  3. 8 gigi 1600Mhz rama, kas laikam clockojās līdz 2300Mhz, neatceros brendu.
  4. 1 TB zaļais SATA WD disks
  5. Gigabyte GA-Z77P-D3 Rev 1.1 mātesplate
  6. 750W modulārs baroklis, ja pareizi atceros, Xilence.
  7. Thermaltake melns korpus, neatceros modeli.

No perifērijas: 2x 24" Samsung monitori (modeli varu precizēt, kad aizbraucu mājās) Kaut kāda logitech klaviere Razer Deathadder 2013

Pag, ja izmanto vēlvienu Nvidia karti kā speciālo PPU, tad arī ir jākačā modoti draiveri, vai visu var izdarīt ar oriģinālajiem?

Plug and play. Nekas nav jāinstalē.

Bet nu... tāpat sākumā, pirms liek vēl vienu karti iekšā (SLI, CrossFire vai PhysX vajadzībām) labāk attīrīt sistēmu no vecajiem draiveriem un atkal uzlikt jaunākos draiverus.

Bet nu... tāpat sākumā, pirms liek vēl vienu karti iekšā (SLI, CrossFire vai PhysX vajadzībām) labāk attīrīt sistēmu no vecajiem draiveriem un atkal uzlikt jaunākos draiverus.

Nice, jūti performances ziņā uzlabojumus? Mājās ģimenes datorā stāv GTX560, bet tur pilnībā pietiks ar integrēto intel HD 2500, jo neviens tāpat ar viņu negeimo teorētiski, manam baroklim vajadzētu pietikt lai visu pavilktu. Tev taču tās kartes nav saslēgtas SLI?

Nice, jūti performances ziņā uzlabojumus? Mājās ģimenes datorā stāv GTX560, bet tur pilnībā pietiks ar integrēto intel HD 2500, jo neviens tāpat ar viņu negeimo teorētiski, manam baroklim vajadzētu pietikt lai visu pavilktu. Tev taču tās kartes nav saslēgtas SLI?

No PhysX spēlēm esmu spēlējis Borderlands 2 un Batman Arkham sērijas.

Batman Arkham sērijās it īpaši Batman Arkham Originā bija manāmi uzlabojumi, jo vietās, kur fps svārstījās no 60 uz 45, tagad palika tie paši 60.

Savukārt Borderlands 2 ir jau cits stāsts. Borderlands 2 biju spēlējis uz high PhysX un tur ja krita, tad krita tāpat kā iepriekš līdz pat power point prezentācijas līmenim. Borderlands 2 ar PhysX karti novēroju to, ka fps ataug atpakaļ uz 60 pamanāmi ātrāk nekā bez PhysX kartes.

Ja nav high airflow case un negrib papildus grādus sistēmai, manuprāt, PhysX karte nav vajadzīga. Daudzos citos forumos arī saka, ka mūsdienu GPU ir pietiekami jaudīgi, lai laistu PhysX paši. Var jau arī likt, lai procis dara PhysX. Šis ir viens no tiem gadījumiem, ka pašam jāpaeksperimentē un jānovērtē vai ir vajadzīgs.

Idle utilizācija PhysX kartei man ir 1%. Spēlēs ar PhysX utilizācija, ja nemaldos, bija tikai kādi 20-30% max.

Un nē, divas dažādas sērijas nevar saslēgt SLI.

Ierakstu labojaEdgarsdesign12.Augusts 2015 05:19

Ikdienā izmantoju laptopu: TOSHIBA Satellite L50 - B - 235

OS: Windows 8.1 64-bit Procesors: 5th Generation Intel® Core™ i5-5200U (4.Core 2.2GHz) ,Processor with Intel® Turbo Boost Technology 2.0 Displejs: 39.6cm (15.6”) , Toshiba TruBrite® HD TFT High Brightness display with 16 : 9 aspect ratio and LED backlighting Cietnis: 1TB (Nav ne jausmas kads). Rams a.k.a Operatīvā atmiņa: 8GB, DDR3, 1.600MHz GPU a.k.a Videokarte: Intel® HD Graphics 5500[/quote]

Gear: Pele - Razer Deathardder 2013 Ausis - Roccat Kava

• Laptops nav nekāds monstrs un domāts tikai CS:GO un LOL, mby arī kādai citai spēlei, bet pārsvarā šīm, jo ikdienas gamingā izmantoju Xbox One, ja kāds vēlas manu gamertag, var atrast profilā.
Ierakstu labojaEdgarsdesign12.Augusts 2015 05:22

Procesors: I7-4770k diezgan mierīgi sēž un 4.5 Gz overclock'u Mātesplate: Asrock Z87M OC formula Dzesētājs: Corsair H100i Ram: Kingston 16 gb 1866 MHz GPU: EVGA GTX 980 FTW Cietnis: Western Digital black edition 2 TB SSD: Kingston Hyper X 3K 120 GB galvenokārt operētājsistēmai Kaste: Fractal design Define Mini, balts Baroklis: Corsair RM 850W, 80+ gold

@Zeliroth Njā, Radeoniem gan var divas dažādas kartes saslēgt ar Crossfire, bet tad stiprākā karte nokrīt uz vājākās specifikācijām. Pamēģini varbūt palaist Metro LL un padalīties ar rezultātiem, jo viņa ir ļoti prasīga, lai būtu spēlējama, man uz ultra knapi, knapi ~30 FPS turās, bieži līdz 20 nokrīt

Okey, ja visi, tad visi.Mana ozolkoka dēļa parametri:

Intel Celeron CPU B815 @ 1.60GHz 4.00 GB 64-bit Windows 7

Headset: Razer Kraken Pro Mouse: Steelseries Kana CS:GO Edition Mousepad: Steelseries QCK Keyboard: Tracer Montana v7.1 Monitor nr.1: Samsung SyncMaster 913N Monitor nr.2: Samsung SyncMaster 940N

Ierakstu labojaEdgarsdesign12.Augusts 2015 05:22

i7-4790k / ASUS MAXIMUS VII HERO / 16 GB KINGSTON HYPERX BEAST @ 2400 MHz / MSI GTX 970 4GD5T OC / Samsung 850 EVO 250 GB SSD + Siberia V2 ausis + Steelseries Rival pele.

Es ar pateikšu, kas 'manam lācītim' vēderā

CPU Number of Cores/Threads: 8/8 Frequency: speculated to be running a base clock speed of 1.6 Ghz on a 2.75 Ghz capable chip Shared L2 Cache: 2 x 2 MB Manufacturing Process: 28 nm Custom CPU for background processing such as downloading and recording gameplay.

GPU: AMD next-generation Radeon based graphics engine Peak Shader Throughput: 69.420 TFLOPS
GPU Cores: 1152 GPU Clock: 800 MHz

Memory: 8GB GDDR5 Frequency: 5500 MHz System Memory Bus: 256-bit System Memory Bandwidth: 176.0 GB/s

Storage size: 500GB hard disk drive, user removable* External dimensions: Approximately 275 x 53 x 305 mm Mass: Approx 2.8 kg (6.2 lb) BD/DVD drive (read only): BD x 6 CAV, DVD x 8 CAV, Blu-ray and DVD playback, no audio CD support Input/Output: Super-Speed USBx (USB 3.0) port x2, AUX port x1 Networking: Ethernet x1, IEEE 802.11b/g/n (2.4 GHz only), Bluetooth 2.1+EDR AV output: HDMI out port, digital out optical port. SD output is supported for lower-resolution displays. HD output at 720p, 1080p and 1080i. Included Peripherals: PlayStation 4 system x1, Wireless controller (DualShock 4) x1, Mono headset x1, AC power cord x1, HDMI cable x1, USB cable x1 Stereoscopic Output: Hardware supported

Mani stati

Ierakstu labojaEdgarsdesign12.Augusts 2015 05:24

Es ar pateikšu, kas 'manam lācītim' vēderā

CPU Number of Cores/Threads: 8/8 Frequency: speculated to be running a base clock speed of 1.6 Ghz on a 2.75 Ghz capable chip Shared L2 Cache: 2 x 2 MB Manufacturing Process: 28 nm Custom CPU for background processing such as downloading and recording gameplay.

GPU: AMD next-generation Radeon based graphics engine Peak Shader Throughput: 69.420 TFLOPS
GPU Cores: 1152 GPU Clock: 800 MHz

Memory: 8GB GDDR5 Frequency: 5500 MHz System Memory Bus: 256-bit System Memory Bandwidth: 176.0 GB/s

Storage size: 500GB hard disk drive, user removable* External dimensions: Approximately 275 x 53 x 305 mm Mass: Approx 2.8 kg (6.2 lb) BD/DVD drive (read only): BD x 6 CAV, DVD x 8 CAV, Blu-ray and DVD playback, no audio CD support Input/Output: Super-Speed USBx (USB 3.0) port x2, AUX port x1 Networking: Ethernet x1, IEEE 802.11b/g/n (2.4 GHz only), Bluetooth 2.1+EDR AV output: HDMI out port, digital out optical port. SD output is supported for lower-resolution displays. HD output at 720p, 1080p and 1080i. Included Peripherals: PlayStation 4 system x1, Wireless controller (DualShock 4) x1, Mono headset x1, AC power cord x1, HDMI cable x1, USB cable x1 Stereoscopic Output: Hardware supported[/quote]

Mani stati

Nja man same, es jau gribēju likt sava telefona dzelžus, bet tad es sapratu, ka es uz telefona spēles nespēlēju

Ierakstu labojaEdgarsdesign12.Augusts 2015 05:25

Mans mazais signature ^^

nu es te laikam nelikšu savus status, kaunā palikšu ... viss ko teikšu ir I3 lapsis ar ārējo moni un 840Pro SSD

bet perifēriju gan varu iemest:

Klavišs: Corsair K70 RGB Pelss: Razer Taipan Ausis: Roccat Kave XTD 5.1

Ierakstu labojaedza16.Maijs 2015 10:47

Man arī tikai laptops. Pašlaik esmu apmierināts ar darbību un man pietiek ar šo. Laptops - ASUS K551LN-XX388H Procesors - i5-4210U RAM - 8 GB DDR3 1600 MHZ HDD - 1 TB Videokarte - NVIDIAGeForce GT840M 2 GB OS - Windows 10 Pele - A4Tech Bloody V3 Ausis - kautkāds PHIlIPS modelis

Ierakstu labojamarssew5.Augusts 2015 10:48

MSI GE70 Portatīvais spēļu dators ar FNATIC rekomendācijām. Cena € 1449.00 Windows 8.1The latest 4th generation Intel® Core™ i7 Processor17.3" Full HD (1920x1080) anti-glare LCD panel in LED backlightNVIDIA® GeForce GTX 850M discrete graphics card provides great detail images qualitySteelSeries Engine to customize every key and devices for personalizing your play styleXSplit Gamecaster for easily recording gaming moments, broadcasting and sharing live gameplay sessions to YouTube, Twitch, UStream and moreExclusive Cooler Boost technology allows user to cool down the system temperature 5%~10%Killer™ E2200 Game Networking for smarter, faster, networking for all online entertainmentKeyboard made just for gamers by SteelSeriesMatrix display expands the vision for extreme gaming experienceSound by Dynaudio for authentic fidelityExclusive Audio boost design for crystal

Preces tips Piezīmjdators Ekrāna izmērs 17.3in Operētājsistēma Windows 8.1 Operatīvā atmiņa 16GB Datu ietilpība 1TB Datu ietilpība (SSD) 128GB Procesora ražotājs IntelProcesora sērija Core i7 Procesora numurs i7-4710HQ Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1080 Grafiskais procesors NVIDIA GTX860M Akumulatora šūnu skaits 6 Svars 2.7 kg Čipkopa Intel HM87 Audio 7,1 kanāla atbalsts Tīmekļa kamera 720p Atmiņas karšu lasītājs Ir LAN Killer E2200 Game Networking LAN Bezvadu LAN 802.11 ac Bluetooth v4.0D-Sub (VGA) 1 HDMI 1USB 2.0 2USB 3.0 2 Audio izeja/ieeja 1 Klaviatūra SteelSeries, 103 taustiņi

Ierakstu labojaEdgarsdesign12.Augusts 2015 05:27

MSI GE70 Portatīvais spēļu dators ar >FNATIC rekomendācijām. Cena € 1449.00 Windows 8.1The latest 4th generation Intel® Core™ i7 Processor17.3" Full HD (1920x1080) anti-glare LCD panel in LED backlightNVIDIA® GeForce GTX 850M discrete graphics card provides great detail images qualitySteelSeries Engine to customize every key and devices for personalizing your play styleXSplit Gamecaster for easily recording gaming moments, broadcasting and sharing live gameplay sessions to YouTube, Twitch, UStream and moreExclusive Cooler Boost technology allows user to cool down the system temperature 5%~10%Killer™ E2200 Game Networking for smarter, faster, networking for all online entertainmentKeyboard made just for gamers by SteelSeriesMatrix display expands the vision for extreme gaming experienceSound by Dynaudio for authentic fidelityExclusive Audio boost design for crystal

Preces tips Piezīmjdators Ekrāna izmērs 17.3in Operētājsistēma Windows 8.1 Operatīvā atmiņa 16GB Datu ietilpība 1TB Datu ietilpība (SSD) 128GB Procesora ražotājs IntelProcesora sērija Core i7 Procesora numurs i7-4710HQ Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1080 Grafiskais procesors NVIDIA GTX860M Akumulatora šūnu skaits 6 Svars 2.7 kg Čipkopa Intel HM87 Audio 7,1 kanāla atbalsts Tīmekļa kamera 720p Atmiņas karšu lasītājs Ir LAN Killer E2200 Game Networking LAN Bezvadu LAN 802.11 ac Bluetooth v4.0D-Sub (VGA) 1 HDMI 1USB 2.0 2USB 3.0 2 Audio izeja/ieeja 1 Klaviatūra SteelSeries, 103 taustiņi

Augšējā tekstā rakstīts nvidia GeForce GTX 850M, bet apakšēja GTX 860M. Kura īstā?

Ierakstu labojaEdgarsdesign12.Augusts 2015 05:28

Hey! Nekas super ideāls nav, bet ņemot vērā, ka dators ir likts un uzlabots no sevis pelnītās naudas, tad esmu ļoti apmierināts ar to, ko esmu uzlabojis. Vecās detaļas jau bija nedaudz novecojušas. Protams, jaunākās paaudzes spēles gāja, bet nu jau uz low/med settingiem. Pašlaik ar šo savu setupu varu atļauties spēlēt to pašu GTA V uz max.

Processor: INTEL® CORE™ I5-4690K 3.5GHZ
Memory: DUAL KINGSTON 8GB DDR3 1600Mhz CL9 HYPERX
Video Card: ASUS GF GTX660 2GB OC
Motherboard: MSI Z97-G43
SSD: KINGSTON SSD HYPERX FURY 120GB
OS: WINDOWS 8.1 (ja nebūtu tik aizrautīgs "geimeris", domāju, ka sēdētu uz Linux)

PERIFĒRIJA Mouse: A4TECH BLOODY V7M
Keyboard: CM STORM QUICKFIRE ULTIMATE RED WITH MX BLUE SWITCHES
Headset: STEELSERIES SIBERIA V2 USB

Būtībā nekā cita, ko pielikt nav, jo neko citu arī neizmantoju. No printera un tādām lietām vajadzības nav, ikdienā izmantoju tikai headsetu, uz kura gan klausos mūziku, gan visam pārējam. Par cik ir 7.1 iespēja, tad varu pārslēgties uz atbilstošu skaņas kvalitāti gan priekš mūzikas, gan lai varētu izbaudīt datorspēles un visu pārējo.

Ierakstu labojaEdgarsdesign12.Augusts 2015 05:29
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 62 atbildes  •  Kopumā lasīta 6849 reizes