Juris iepazīstās.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveicināti. Mani sauc Juris. Esmu 17 gadus vecs jaunietis, vēl skolnieks (nu jau 12.klase). Par strike.lv uzzināju no Gamevision, un šo lapu apmeklēju diezgan sen. (No septembra) Beidzot izlēmu piereģistrēties, tāpēc,ka esmu PS4 īpašnieks, un lasot forumu atjēdzos,ka šeit ir ļoti daudz PS4 spēlētāju ar ko varētu saspēlēt spēles. Pašlaik man ir tikai Call Of Duty Advanced Warfare, jo nesen pārdevu vairākas spēles ( BF4, NHL 15,FIFA 15). No no viena šī (un ne tikai) foruma lietotāja rezervēju sev NHL 16, tā kā, ja ir kāds gribētājs kurš vēlesies NHL saspēlēt, droši aiciniet. PSN niks tāds pats kā šeit forumā. Bez jaunā gada iegādāšos arī FIFA 16. Kā jau sapratāt, esmu sporta spēļu cienītājs, bet patīk uzšaut Call Of Duty un Battlefield (izņemot Hardline, tā nesaista). Ja runāsim par mērķi reģistrējoties šeit.. mhh, īsti nav nekādu mērķu, centīšos palīdzēt tiem, kam to vajadzēs un cerēšu uz palīdzību no citiem,kad man to vajadzēs. Uz drīzu saspēlēšanu!

Ierakstu labojalopatko_j9.Decembris 2015 18:32

Esi sveicināts pulkā lopatko_j !

Yo!! maybe some day nba 2k16. (personigi nespeleju ps4 bet zinu kas uzspeletu)

Sveiks, Juri.

Sveiks, Juri Man gan nav neviena no spēlēm, kuras nosauci, bet tā esmu ar mieru kaut ko kopīgi uz PS4 uzmaukt

Mans mazais signature ^^

Sveiks !

Sveiks, Juri Man gan nav neviena no spēlēm, kuras nosauci, bet tā esmu ar mieru kaut ko kopīgi uz PS4 uzmaukt

Tu vari droši mani uzaicināt, jo man arī patīk vienkārši ar kādu papļāpāt spēlējot katrs savu spēli un moš kādreiz sanāks nopirkt vienu un to pašu. PS. Tik, ja aicini, tad pieraksti ka tu no st.lv

Ierakstu labojalopatko_j10.Decembris 2015 18:24

Sveiks;)

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 882 reizes