Iepazīstinu ar sevi.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Mūzika fonam. >> Pagriežam uz 15MIN.

Sveiciens visiem strike.lv lietotājiem un projekta administrācijai.

Dzivē

Mans vārds ir Didzis. Patīk mūzika un aizraujos ar producēšanu un miksēšanu. Varu salabot datoru pārzinu lodēšanu un kā viss liekas kopā. Brīvajā laikā es parasti daru to, pēc kā es visvairāk alkstu uz to brīdi. Kādu satikt, kaut kur aizbraukt, zīmēt, gatavot, rakstīt, lasīt, skatīties, klausīties, gulēt.. nu domu jūs sapratāt es domāju. Man ļoti patīk neierastas lietas darīt. Ir doma laist uz ārzemēm , bet tas pēc jaunā gada.

Ir savi stiķi un niķi. Kā piemēram, nemīlu, ja cilvēks raksta ar "w, ii vai sh", ja piekopj p0k3mOn1sku rakstību. Mīlu savu valodu, varbūt to tā nevar redzēt, bet tas ir fakts. Ir savs īpatnējs raksturiņš un humora izjūta, kāpēc ar kādu varbūt sanāk arī pakāšķēties. Cerēsim, ka tādu situāciju nebūs.

Uzturs - ēdu diezgan pa daudz , laba vielmaiņa , pāris mīnusi - Pīpēju , dzeru (pēdējā laikā mēģinu nelietot), bijām ar draugiem uzsēdušies uz zāles "legalise"(nožēloju) , bija palicis ļoti slikti un esmu atmetis uz visiem laikiem šo Legālo stuffu , draugi gan vēl dažreiz uzkurī. Stils , bieži sanāk iekāpt zolīdajā , + vēl "hipsterigajā" (skinny jeans) Mācos es vidēji prāts ir , bet slinkums ņem virsroku

Interneta pasaulē:

Sāku savas gaitas 1999.gadā pie counter-strike 1.5 interneta kafejnīcās. 2003. Atvēru savu pirmo projektu Ultima Online serveri. Ar draugu izveidojām pirmo deathrun serveri Latvijā. Darbojies arī ar Kemito ( Jāni ) Identy , Found, Fireline ar rietumbloku ( Mārtiņu ) , Vadījis RAPE ( Minecraft , Jailbreak ). Esmu veidojis serveri visām spelēm , kas atrodamas WOS kategorijās un pat vel vairāk. Šobrīd esmu boss Eclat projektā uz kuru mani pasauca Elgrounde esmu var teikt īpašnieks man ir grupa administrators , bet es pats noņēmu sev īpašnieku , lai mazie man neraksta.

Web-Dizains

Ko es īsti māku?

1. gada sāku aizrauties ar photoshop , šobrīd pārvaldu photoshop uz teicami, dizainēju ilustratorā un gribu apgūt InDesing. Diezgan švaki , bet pārzinu arī Audition , After Effects. Dizainēju mājaslapas , HTML5 banerus , Gif banerus uz after effects bāzes. Mācos framework uz Lavarel bāzes.Diezgan sūdīgi , bet pārzinu SQL un PHP. Miksēju Traktor, Serato,Vinyl. 35 Gb ar maksas mūziku. Perfekti parzinu Pawno (SA-MP) valodu.

Pagaidām ir doma pabeigt savu soc portālu un sa-mp projektu. Nav tik daudz laika uzrakstīt visu ir tik daudz kā...
Čau, Strike.lv !

Ierakstu laboja- cue11.Decembris 2015 14:28

Damn. Tu nu gan daudz darijis(nepiekasiesludzu,man veljoprojam slinkums uzlikt garumzimes). Prieks tevi redzet @strike.lv un uz paliksanu!

Sveiks!

juu zināšanu loks tev diezgan plašs... kur lodēt iemācījies ... strādā, mācies ? gadus ar interesanti būtu zināt, bet pēc visa es domāju pēc 20 toč

juu zināšanu loks tev diezgan plašs... kur lodēt iemācījies ... strādā, mācies ? gadus ar interesanti būtu zināt, bet pēc visa es domāju pēc 20 toč

23 gadus vecs , pabeidzis Vizuālas reklāmas dizaina profesiju. Talāk nemacijos pagaidām bezdarbnieks.

Ierakstu laboja- cue11.Decembris 2015 17:11

Izskaties talantīgs cilvēks. (saistībā ar photoshop utt.). Sveiks @strike

Welcome!

23 gadus vecs , pabeidzis Vizuālas reklāmas dizaina profesiju. Talāk nemacijos pagaidām bezdarbnieks.

es nedomāju, ka tev būtu problēmas darbu atrast ... tik sākumā jāatrod vieta kur..

Opāā vēl viens cītīgs lodētājs.Sāku pats ar vadiņu lodēšanu,pēc tam ņēmu nost mātenei kondiķus,barošanas blokus pārlodēju.Plānā iemācīties šo to par SCI diodēm.

Opāā vēl viens cītīgs lodētājs.Sāku pats ar vadiņu lodēšanu,pēc tam ņēmu nost mātenei kondiķus,barošanas blokus pārlodēju.Plānā iemācīties šo to par SCI diodēm.

da lab ko jūs te ... man ir lodēšanas sertifikāts

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 997 reizes