Star Wars Pirmizrāde

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Biju, patika, iesaku. Daudz sentimentālisma, atsauces uz iepriekšējām daļām, faniem gan jau patiks.

Strike komanda ar tulīt dodas uz turieni Uz "pirmizrādes" seansu balkonā kā kundziņi

Mans mazais signature ^^

oiii būtu man ar ko iet ar aizietu

oiii būtu man ar ko iet ar aizietu

Popkorna paku padusē un aiziet.

Protams, noskatīties gribētu, bet nekāds Star Wars fans neesmu. Kādas 3 filmas esmu tik redzējis.

Bijām vakar uz Kinoblogeriem. Iespaidi, protams, kolosāli! Man, personīgi, haips attaisnojās uz 95%.

Tomēr - dažas piezīmes:

• ņemot vērā, ka filma principiāli tika veidota kā oriģinālās triloģijas sižetisks un stilistisks turpinājums, ļoti liels akcents tika likts uz praktiskajiem efektiem - reālām dekorācijām, lellēm utt. (kas izskatās LIELISKI un rada ļoti autentisku, taustāmu atmosfēru), bet - līdz ar to vairāki CGI/mo-capture varoņi kā Maz Kanata, Snoke un vēl daži lopi kaut kā īsti neielīmējās kopējā ainā. Maz Kanata vairāk atgādināja Yodu no prequel triloģijas. Pie tam, neizskatās, ka viņu vietā nebūtu bijis iespējams izmantot reālus tērpus vai lelles, būtu krietni labāks efekts.
  • strukturāli tomēr pārāk daudz brutāli nodublētu sižeta elementu no oriģ.triloģijas, it sevišķi, A New Hope. Protams, visi to vien gribēja kā pārvilkt svītru pāri sūdainajiem prequeliem un atmodināt nostaļģiju pēc vecajām filmām, kas atmosfēras un dinamikas ziņā noteikti ir izdevies uz visiem 100, tomēr sižeta struktūra, manuprāt, ir pārāk pazīstama. Bet tai pat laikā domāju, ka šī filma vairāk ir tāds fan-service - pārbāzīsim to ar gaumīgi noformētiem nostaļģiskiem elementiem, ko visi mīl, un tauta atgūs ticību šajā sāgā (kas faktiski ir izdevies) - un nākamās filmas būs drosmīgākas.

Par to, kas likās īpaši perfekti nostrādāts:

• aktierspēle - gan jaunie (John Boyega, Adam Driver un jo īpaši Daisy Ridley! Spoža nākotne viņai priekšā), gan tie daži vecie nospēlēja lieliski, ticami, emocionāli. Un beigu ainā tas skatiens... omg, tur bija tāda emociju gamma - bez neviena izteikta vārda. Perfekti!
  • iepriekšminētie praktiskie efekti - jau ar Mad Max: Fury Road tika atgādināts, ka lai vai cik attīstīti mūsdienās būtu vizuālie efekti un datorgrafika, tie joprojām nespēj aizstāt reālas dekorācijas. Un The Force Awakens to pasvītroja ar vēl treknāku svītru.
  • dinamika - pačurāt aiziet nav reāli, jo sižets progresē milzu tempā. Līdz šim Empire Strikes Back bija dinamiskā filma sāgā, tad nu tagad ir jauns čempions.
  • gaismas zobenu duelis beigās - nav ne miņas no prequelu dančiem, gan arī ne oriģinālās triloģijas pastaigām. Te viss ir brutāli, ar jūtām un kārtīgu atvēzienu!

Verdikts - labākie Star Wars kopš 1983.gada. Iespējams - pat 1980.

9/10

Bet principā - iepriekš noskatīties visas Star Wars filmas vajag obligāti?

Bet principā - iepriekš noskatīties visas Star Wars filmas vajag obligāti?

Oriģinālo triloģiju (IV - VI) - ieteicams, jā. Ar I - III var neiespringt.

Hey,

Arī biju uz Kinoblogeru seansu

Pa lielam pilnībā piekrītu tavam verdiktam Baigi malači, ka jaunajiem tēliem paņēma mazpazīstamus aktierus. Noteikti aiziešu noskatīties vēlreiz, ne gan uz 3D.

@Wreck ļoti vēlams redzēt orģinālo triloģiju, savādāk radu rakstiem būs grūti izsekot. Pat es pa brīdim piepūlēju smadzenes ,lai iebrauktu kurš kuram ir rada gabals

BTW kā patika Daniela Kreiga cameo?

Hey,

Pa lielam pilnībā piekrītu tavam verdiktam Baigi malači, ka jaunajiem tēliem paņēma mazpazīstamus aktierus. Noteikti aiziešu noskatīties vēlreiz, ne gan uz 3D.

@Wreck ļoti vēlams redzēt orģinālo triloģiju, savādāk radu rakstiem būs grūti izsekot. Pat es pa brīdim piepūlēju smadzenes ,lai iebrauktu kurš kuram ir rada gabals

Par cameo izlasīju tikai pēc filmas noskatīšanās, bet tā kā plānos arī ir ottreiz iet uz 2D, būs jāpievērš uzmanība vairāk

Hey,

Par cameo izlasīju tikai pēc filmas noskatīšanās, bet tā kā plānos arī ir ottreiz iet uz 2D, būs jāpievērš uzmanība vairāk

Man jau liekas, ka nedēļas laikā būs arī torentos, ņemot vērā,ka daļa Oskaram nominēto filmu ir jau pieejamas un šī ir viena no tām

Hey,

Man jau liekas, ka nedēļas laikā būs arī torentos, ņemot vērā,ka daļa Oskaram nominēto filmu ir jau pieejamas un šī ir viena no tām

CAM ir jau tagad - Star_Wars_The_Force_Awakens_2015_HD-CAM_XViD_HQMic_AC3-CPG.avi

Bet nu diezko nestāv skatīties tādā kvalitātē...

Hey,

CAM ir jau tagad - Star_Wars_The_Force_Awakens_2015_HD-CAM_XViD_HQMic_AC3-CPG.avi

Bet nu diezko nestāv skatīties tādā kvalitātē...

Nu Oskaru filmām (hATEFUL EIGHT, Revenant, Creed utt) ir DVDscr kā kā katru gadu (DVD kvalitāte ar watermarku)

Iepirku biļetes... Brīvdienās došos skatīties )))))))))))))))))))))))

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 12 atbildes  •  Kopumā lasīta 1133 reizes