Railman0z iepazīstina sevi

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki Strike.lv videospēļu portāla biedri,

Tad nu arī es esmu apņēmies ,pārvarot slinkuma slieksni, iepazīstināt Jūs ar savu personību. Uzsākšu savu personības iepazīstināšanas rakstu ar brīdinājumu ,ka esmu ,tā teikt, atvērta personība un šī iemesla dēļ raksts var iznākt ļoti saturīgs.

:: Pamatinformācija par mani;

Burtiski nesen (11. maijā) svinēju savu dzimšanas dienu ,tāpēc teikšu ,ka esmu 19. gadus vecs jaunietis ,vārdā Lauris Gasparenoks. Esmu piedzimis Latgales sīrdī - Rēzeknē ,bet diemžēl ,mācību dēļ, nākas lielāko daļu laika pavadīt Daugavpilī. Mācos PIKC "Daugavpils Tehnikums", dzelzceļa transporta nodalījumā par transporta vagona tehniķi. Iespaidojis mani saistīt savu turpmāko dzīvi ar dzelzceļu ir mans tēvs. Runājot par hobijiem, par saviem vienīgajiem hobijiem es varētu nosaukt tikai sekošana IT zinātnei un programmēšana. Esmu ieinteresēts visā ,kas saistīts ar datoriem, viedtalruņiem u.c. tamlīdzīgo gudro tehniku ,savukārt ar programmēšanu patreiz aizraujos mazāk. Iepriekšējo gadu un vēl agrāk esmu nodarbojies ar smago atlētiku ,precīzāk, mani aizrāva Powerlifting. Esmu pilnīgi negatīvi noskaņots pret smēķēšanu un smēķētājiem un pēdēja laikā arī negatīvi sāku skatīties uz vairākiem cilvēkiem ,kuriem modē tagad ir taisīt tetovējumus bez jebkāda iemesla.

:: Par mani kā videospēļu spēlētaju; :s_cup:

Patreiz jebkurā spēlē esmu sastopams ar segvārdu -**Railman. ™** vai arī vienkārši **Railman0z**.

Esmu ļoti liels MOBA speļu žanra cienītājs. Pavadot pasaulslavenajā MOBA spēlē Dota 2 apmēram 435 esmu nolēmis pamazām pāriet uz League of Legends dēļ kompānijas stulbās izturēšanās pret viņas spēli. Runājot vēl nedaudz par manu ieinteresētību MOBA žanrā, esmu centies izmēģināt tādas ,tā teikt, casual MOBA spēles kā Strife un sapratu ,ka tāda tipa MOBA spēles nav priekš manis. Līdz es iepazinu MOBA spēļu žanru, es biju aizjautīgs FPS žanra spēlētajs un cienītājs. Bez manis nosauktiem diviem spēļu žanriem, esmu arī ieinteresēts vienkāršās un tajā pašā laikā interesantās Online spēlēs ,kuras varētu uzspēlēt kopā ar savu draugu. Runājot par vienkāršām spēlēm ar sižētu, viņas nekad mani nav īpaši interesējušas un es viņas arī vienkārši ilgi spēlēt nevaru ,līdz ar to nevarēšu palielīties ar izieto sižeta speļu daudzumu.

:: Mana stacionārā datora komplektācija; :s_game:

Korpuss: Amoris 6010;
      Mātesplates: Asus M5A78L-M LX;
      CPU: Quadcore AMD Bulldozer, 3717 MHz;
      RAM: 2x2GB Kingston;
      Videokarte: NVidia GeForce GTX560 ,2GB;
      Operētajsistēma: Windows 7, 64-bit; (Ir plānots uzlabot līdz Windows 10 līdz ar jaunās operētajsistēmas iznakšanu)

No papildus atribūtām varu tikai pieminēt nesen iegādātās Steelseries Siberia v3 Prism austiņas ,kuras tika iegādātas no Strike.lv atbalstitāja 4games. Pārējāis (datorpele, klaviatūra u.c.) ir iegādāts lielveikalos par zemu cenu.

Tad nu tas būtu viss ,ko es vēlējos teikt ,tādējādi iepazīstinot ar manu personību. Droši jautājat jautājumus - ar lielāko prieku uz tiem atbildēšu.

Paldies par uzmanību ar ar visu cieņu, Lauris Gasparenoks (Railman0z) :s_peace:

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:03

Sveiks, Lauri! Prieks tevi redzēt Strike

Protams, daudz laimes aizgājušajā dzimšanas dienā!

Sveicināts, Lauri! Pirmais jau iepriecina, ka ir saturīgi uzrakstīts un "atvērtā personība" ir ļoti laba parādība Arī es sveicu Tevi aizvadītajā dzimšanas dienā, cerams apēdi daudz kūkas un atvēri vēl vairāk dāvanas

Ha man Tev gribās jautāt, kuru uzskati labāku ? Dota 2 vai LoL ? Mūžīgais cīniņš par šo jautājumu. Kādas Tavas domas ?

Mans mazais signature ^^

@Marcisbee mūžīga pretestba starp divām MOBA speļu žanra gigantiem Dota 2 un League of Legends notiek tikai dēļ viedokļu nesakrišanas. Katra no dotajām MOBA žanra spēlēm ir ar kaut ko labāka vai sliktāka ,bet ,personīgi es, uzskatu League of Legends par daudz labāku ,salīdzinājumā ar Dota 2 sekojošu iemeslu dēļ:

1.Izstrādātaju attieksme pret spēli;

Mani ļoti neapmierina Valve izstrādātāju politika un vispārējā attieksme pret viņu spēli ,precīzāk, mani neapmierina viņu spēles attīstības ātrums. Nepieciešamie spēles atjauninājumu (personāžu labošana, jauna kontenta pievienošana, kļūdu labošana) ir pieejami ne biežāk kā vienu reizi, četros mēnešos (labākajā gadījumā). Savukārt, kosmētiskie priekšmeti un labojumi priekš tiem tiek pievinoti gandrīz vai katru dienu.
      RIOT gan dara visu prētēji ,salīdzinot ar Valve. Nepieciešamie atjauninājumie ir pieejami ,var teikt, katru nedēļu. Salīdzinot ar Valve, RIOT daudzas reizes ātrāk papildina spēli ar jauniem personāžiem un ,salīdzinot ar Valve, daudzas reizes retāk papildina spēli ar kosmētiskiem papildinājumiem kā personāžu izskati, profila ikonas, wards skini u.t.t.

2.Matchmaking sistēma;

Dota 2 ,tā saucāmā, matchmaking sistēma jau sen ir novecojusi un ,manuprāt, pilnībā nederīga tik populārai MOBA žanra spēlei kā Dota ,salīdzinājuma ar League of Legends. Man ļoti patīk ,ka League of Legends izstrādātāji ,RIOT, ka viņi neaizmirst par viņu spēles matchmaking sistēmu un turpina viņu uzlabot ,jo tai ,manuprāt, ir jābūt galvenajai prioritātei šajā spēļu žanrā.

3.Abu speļu kopienas;

Dota 2 kopienu lielākoties veido Krievijas spēlētāji ,kuri manā uzskātījumā ir pārāk agresīvi, neaudzināti kultūrai ,salīdzinot ar Eiropas iedzīvotajiem. Bet es nevēlos teikt ,ka viens no iemesliem ,kāpēc Dota 2 ir sliktāka par League of Legends, ir krievi. Pavisam nē. Kaut arī vispār... Tas arī spēlē pavisam nelielu lomu spēlē. Es vēlos pieminēt League of Legends izveidoto  reģionu sadalīšanas sistēmu ,precīzāk, to ,ka League of Legends ,lai spēlētaju kādā konkrēta reģionā ir jāreģistrē atsevišķs konts uz noteiktu rajonu ,tajā pašā laikā Dota 2 Tu vari reģionu mainīt pēc sirdspatikas.

4.Sodījumu sistēma;

Šeit minēšu tikai konkrētu piemēru ,kurš ir uz reāliem notikumiem balstīts.
      Iekš League of Legends es savam komandasbiedram esmu pateicis pāris nepieklājigus vārdu. Komandasbiedram bija pilnīgas tiesības par mani sūdzēties RIOT atvēlētam personālam ,sodījumu jautājumos, un viņš to arī bija izdarījis. Nekavējoties pēc mača es saņemu brīdinājumu ,ka par mani ir sūdzējies kāds no spēlētajiem ,noteikta iemesla dēļ. Viņa minēja ,ka tas ir tikai brīdinājums ,bet ,ja mana attieksme turpmāk būs tadi pati - es saņemšu bargu sodu.
      Dota 2 neskatoties uz vairākkārtejiem pārkāpumiem ,400+ stundu laikā ,kuras es esmu pavadījis tajā spēlē - es neesmu saņemis vēl pat nevienu brīdinājumu. Tas pats arī attiecībā uz citiem.

Tie būtu galvenie iemesli ,kāpēc es uzskatu ,ka League of Legends ir labāka MOBA žanra spēle ,salīdzinājuma ar Dota 2.

Vienīgais iemesls kāpēc man ir patikusi Dota 2 ir tās spēle funkcionalitāte. Spēle neaprobežojas ar to ,ka Tu nosit creep, towers, dabū par to naudu un vinnē/zaudē ,bet gan ,ka Tu vari paātrināt sev spēles procesu vai otrādi - palēlināt to pretiniekam ,izmantojot deny, creep stack iespēju. Bet nu League of Legends izstrādātāji ,RIOT, pamazām tuvojas un es ticu ,ka viņu spēle drīz panāks un pat pārspēs Dota 2 ,funkcionalitātes ziņā arī.  
      Cerams esmu atbildējis uz Tavu jautājumu ,Mārci (Marcisbee), un Tu esi apmierināts ar atbildi.  
Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:05

Sveiks, Lauri! Prieks, ka pārgāji no FPS uz MOBA Esmu smēķētājs, bet ceru, ka tas nesagādās problēmas kopā uzspēlēt kādu LoL spēli, vienīgi, kurā serverī spēlē? @Marcisbee esmu drusku spēlējis Dota 2 un diezgan daudz LoL, (ir forša mājaslapa, kura parāda cik daudz laika pavadīts LoL'ā), par Dotu varu teikt, ka likās grūtāka un ar pieredzi LoL bija grūti pāriet, spēles mehānika ir citādāka, jauniem MOBA spēlētājiem LoL būs daudz vieglāks, bet Dota 2 liekas drusku profesionālāka un ar vairāk niansēm kā spēlēt, lai sasniegtu labus rezultātus. Kā arī LoL grafika ir drusku bērnišķīgāka, vairāk animēta, kas man ļoti patīk. LoL karte un ceļi ir diezgan statiski (ja neskaita to, ka var kaut kur pārlekt pāri u.t.t.), bet Dotā var apēst kokus un veidot jaunas takas, kas no sākuma liekas diezgan mulsinoši, bet ar to var veidot visādas stratēģijas. Abas spēles ir nervu bendējošas un arī LoL ir salīdzinoši toksiski spēlētāji, bet cik esmu saskāries nav tik daudz krievu (viņiem savs serveris) un pārsvarā tikai lamājas, ja kaut kādu sūdu dari. Apmēram katrā desmitajā spēlē ir pa kādam, kurš izceļas ar gudrībām. @Railman0z neliela piebilde Riot pagaidām ir tikai viena spēle - LoL, tāpēc arī viņiem ir labāks supports uz šo spēli un arī lielāka izaugsme nekā Dotai, kur pretī Valve ir vairākas spēles un man liekas, ka viņu primārais fokuss ir CS:GO.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:06

Sveiks ,Kristiān (Pavars)!

Tavi slikti ieradumi noteikti nesagādās nekādas problēmas mums brīvi, draudzīgi sarunāties šajā videospēļu portāla un ārpus tā.  
      Kā arī droši kādreiz varētu uzspēlēt kādu League of Legends spēli kopā ,bet esmu pamanījis ,pateicoties Tavai iepriekš uzsāktai tēmai šajā videospēļu portāla forumā, ka Tu spēlē Europe West serverī. Tiešī šī iemesla dēļ laikam diemžēl neiznāks uzspēlēt kopā League of Legends spēli ,jo es esmu reģistrēts iekš Europe Nordic & East serverī ,ja vienīgi Tev nav reģistrēts kāds konts iekš Europe Nordic & East serverī vai arī es nolemšu uzsākt manas gaitas no jauna iekš Europe West serverī.  

Tavi slikti ieradumi noteikti nesagādās nekādas problēmas mums brīvi, draudzīgi sarunāties šajā videospēļu portāla un ārpus tā.  
      Kā arī droši kādreiz varētu uzspēlēt kādu League of Legends spēli kopā ,bet esmu pamanījis ,pateicoties Tavai iepriekš uzsāktai tēmai šajā videospēļu portāla forumā, ka Tu spēlē Europe West serverī. Tiešī šī iemesla dēļ laikam diemžēl neiznāks uzspēlēt kopā League of Legends spēli ,jo es esmu reģistrēts iekš Europe Nordic & East serverī ,ja vienīgi Tev nav reģistrēts kāds konts iekš Europe Nordic & East serverī vai arī es nolemšu uzsākt manas gaitas no jauna iekš Europe West serverī.  

Man agrāk bija profils EUNE, tad draugi pārgāja uz EUW, es līdz ar viņiem, paralēli tam uztaisīju vēl vienu EUNE kontu, bet tad vajadzēja iedot kādam kopā paspēlēt un atkal pārcēlu uz EUW Par cik īsti viņu neizmantoju, varam kaut ko izdomāt, ja nekļūdos tad niku var mainīt pat ar IP punktiem, un levels viņam ir 18 vai 20, kaut kas tāds, vismaz no 0 nebūs jāsāk, vai arī, es varētu Tevi referot

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:06

Jā, Lauri ! Lieliska atbilde, es gan nevarēšu neko piebilst, jo nevienu no abām spēlēm nespēlēju, bet dažreiz sekoju līdzi mūžīgajam jautājumam, kurš labāks

Mans mazais signature ^^

Tā kā esam iepazinušies, čau.

Sveiki

Hmm, tavs niks ir kaut kā saistīts ar profesiju? btw, čau.

Ierakstu labojamaartijs15.Maijs 2015 16:37

Čau

Sveiks ,Mārtiņ (SANIKZ)! Mans patreizējs segvārds tika izdomāts krietni pirms es nolēmu saistīt savu nākotnes profesiju ar dzelzceļu. Manu patreizējo segvārdu ir izdomājis mans senais pazīstamais ar kuru esmu aizjautīgi spēlējis Counter-Strike 1.6. Viņam likās smieklīgi ,ka man tik ļoti patīk dzelzceļs un ,ka man stāvēja uz darbavirsmas un Skype bildes lokomatīves ТЕП70 bildes.

Add me - imphotebs

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:07

Čau, prieks Tevi šeit redzēt

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 14 atbildes  •  Kopumā lasīta 1562 reizes