Jauna datora iegāde

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Vēlos iegādāties jaunu datoru esmu jau salicis kādu vēlos , varbūt kāds no jums var ieteikt ko labāku apmeram uz 1700 euro lūk detaļu saraksts ,vai ir kas tāds ko derētu mainīt ?

COOLER IZLAIST NOMAINĪTS Attēla apraksts

Ierakstu laboja16bit24.Decembris 2015 19:33

Viss izskatās ok, vienīgi, vai tev tiešām ir nepieciešamas 2 GTX970 videokartes, kuru summā sanāk vien GTA 980ti pat ar ūdens dzesi, un vel pat mazliet ietaupīt?

Ierakstu labojaKedijs42424.Decembris 2015 20:21

es gan būtu gājis uz jauno skylake sistēmu .. SSD vietā būtu ņēmis 950 PRO M.2 kuram read/write ātrumi virs 2k... un videokarti tik tiešām 980ti

ja nu kas ir čalis kas par 330e pārdod Intel® Core™ i7-6700K

Viss izskatās ok, vienīgi, vai tev tiešām ir nepieciešamas 2 GTX970 videokartes, kuru summā sanāk vien GTA 980ti pat ar ūdens dzesi, un vel pat mazliet ietaupīt?

Itktā pērku datoru lai varētu ierakstīt spēles un strīmot twitch , tad tu saki nemt šādu ? http://goo.gl/kc8jIO

Ierakstu laboja16bit24.Decembris 2015 21:35

Attēla apraksts

redz testus ... 970 sli un 980 ti ... + nākotnē varēsi pielikt vēlvienu 980ti.. un skylake es ņemtu kautvai dēļ tā M.2 slota uz kura var bāzt tos mega ātros SSD ar r/w virs 2k mb

• ja PC tev uz vairākiem +5 gadiem .. tad jaudīga video noderēs .. pāris gadu laikā 4K kvalitātes geimings būs izplatīts un tad varēsi piemaukt vēlvienu 980ti ja būs vajadzība .. tad viņas jau būs lētas. bet nodrošinās ideālu 4k rezulūcijas geimingu ... kā arī 970 kartēm ir 4Gb bet 980ti 6Gb ... redzot ku nežēlīgi lielas spēles izmēros ir palikušas 5 gadu laikā .. tie Gb noderēs .. ja gribēsi piem Skyrim tipa spēli kapāt tikai nākotnē un HD tekstūrām
Ierakstu labojaedza24.Decembris 2015 21:50

Es ieteiktu paņemt kvalitatīvāku PSU, pastudē šo rakstu. Kā daži cilvēki jau minēja, labāk ņem 980ti nevis 970 SLI. Viena jaudīga video karte vienmēr būs labāk nekā divas vājākas.

Uhh ti. Tu to pc ņemsi līzingā vai visu uzreiz?

varbūt cilvēks iekrājis, vai jau strādā .. or vecāki bagādi .. kāda starpība ko pērk ... tu kā tirgonis varēji viņam piedāvāt drīzāk

Saņemu labu algu neredzu iemeslu lai nemtu līzingā

Tātad paķēru jaudīgāku PSU un nomainiju uz 1 GTX 980ti

Attēla apraksts

Ierakstu laboja16bit25.Decembris 2015 11:35

Tāpēc jau es jautāju, jo līzingā skidkas iedot nevaru.

Autor, ja tev interesē, varu nokomplektēt labāku variantu par labāku cenu.

es gan būtu gājis uz jauno skylake sistēmu .. SSD vietā būtu ņēmis 950 PRO M.2 kuram read/write ātrumi virs 2k... un videokarti tik tiešām 980ti

x99 arī ir m2 ligzda.

x99 arī ir m2 ligzda.

tur jāskatās vai ir ātrā m.2 ligzda .. piem man Maximus Hero VII (7) ar ir m.2 ligza, bet Smg 950 pro max ātrumus nedabūsi tos var dabūt tik ar nākamās paaudzes platēm kautvai Maximus VIII (8) un starpība ir diezgan liela..

Tikai neto kaku cx750m pa 100 eirām ! Tak skaties uz Cooler Master V series, EVGA Supernova G2, EVGA Suprnova GS, Jebko no Seasonic Pats ņemtu EVGA SupernovA 650 G2

Ierakstu labojaKeiKo26.Decembris 2015 15:16
Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 1049 reizes