Netflix Latvijā

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tā kā beidzot ir iespēja izmantot legāli Netflix pakalpojumus rezidējot Latvijā, tad nolēmu izveidot diskusiju paneli. Par cik čatā jau aizgāja vakar karsta diskusija par kvalitāti un tml., tad prātīgi būtu mums visiem padalīties pieredzē un pārrunāt ir Netflix labs vai slikts, īsāk sakot visas domas un pieredzes.

Ja runā par manu pieredzi tad aizvakar un vakar drusuku pataustīju Netflix bet ar GB rezidenta usernamu un passwordu, no Svētdienas ir doma noabonēt pašam pilno 4K plānu par 11,99 eur mēnesī un iztestēt pamatīgāk. Viens ir skaidrs, ka kvalitāte manās atkarībā no interneta ātruma (protams ka 100Mbit īpašniekiem galīgi nav ko satraukties), un man ar savu 4G kurš pie tam no galvenā rūtera vismaz šobrīd izplatās līdz tv pa wi-fi noteikti nav nekā stabila... un tomēr vakar izbaudīju FHD kvalitāti seriālā Marco Polo. Pieņemu ka manā gadījumā kvalitātu būs tieši atkarīga no tā cik mājā būs interneta lietotāju uz konkrēto brīdi. Kāpēc piemēram @overnixs ir ļoti slikta izšķirtspēja pat ar stabiliem 100bit man nav skaidrs, varbūt ir kādas versijas citiem. Katrā ziņā atradu informāciju, ka jārēķinās arī ar serveru noslodzi jo Netflix taču ir ļoti populārs serviss. Būtu interesanti vai Lv ir izvietos serveris speciāli LV lietotājiem, vai visai Baltijai ir viens vai tuvākais pieejamais ir Baltijas valstīm Zviedrijā, kā Steam piemēram. Patreiz jautājumu ir vairāk nekā atbilžu un pieredze maza, tāpēc lūdzu visi kam ir vēlme rakstam, bet lūdzu nelamājamies pirms laika.

Interesanti kā Jūs domājat kam ir lielāks potenciāls Latvijā Lattelecom videonomai vai Netflix servisam?

Ierakstu labojaMarcisbee8.Janvāris 2016 14:59

Kvalitāte nav atkarīga tikai no interneta ātruma vai kā, bet pašas filmas kvalitātes, vecākas filmas protams nav HD, ir uzmanīgi jāskatās, pie katra title ir nozīmīte "HD". Arī ar lēnāko Lattelecom dsl ir iespēja skatīties filmas uz 1080p.

Par saturu, Latvijā protams saturs ir kāds ir un tas tuvākajā laikā necik dramatiski nemainīsies, es varu uz snikera kasti to saderēt. Katrā reģionā ir kaut kas cits, kā jau manīju, runājāt par Smartflix. Nu tur nekas dižs arī nav, parast pārlūks, kas palaiž Tavu sessiju caur vpn. Es gan neieteiktu viņu lietot, jo tomēr tas viņu "pārlūks" var izrādīties nedrošs un vadīt savu paroli tādā programmā var būt kaitīgi. Anyway, es jau vairāk kā gadu lietoju Netflix ar savis izstrādātā produkta palīdzību, kur es varu pārslēgt reģionus un skatīt visu flixa saturu.

Visvairāk šobrīd sāp, ka Latvijas reģionā nav seriāls Once Upon a Time Bet nu lai vai kā, jaunākās filmas un seriāli tur nebūs, kas nav Netflix original un nevajag to arī tā uztvert - "O tagad es skatīšos visus jaunākos seriālus un filmas". Otherwise, labs un ērts serviss, kur nomalt beigušos seriālus, skatīties dokumentālās, vai kādas nostalģiskas filmas. Laiku pa laikam arī kāda jaunāka filma iebirst.

Mans mazais signature ^^

Cik esmu pētījis nav tādu region locked accountu, tiek determinēts tavs kontents tieši no tavas atrašanās vietas.

Tu vari ar vienu un to pašu accountu tikt klāt gan UK, gan US gan pārējiem contentiem, ja vien atrodies tajā reģionā vai ej caur to.

Testam varbūt ir jēga ņemt 4k plānu, bet pats lietoju $8.99/m plānu un pilnīgi apmierina.

Vienīgais, kas man tā, pa laikam ierodas tāda sajūta, ka visu jau esi izskatījies un nav jēga vairs maksāt.

Par kontentu - ir liela daļa tie netflix originals, kas arī vairums ir labi, tad ir kaut kādi atsevišķi seriāli, kas ir vecākas sezonas, jo neviens nedos netflixam jaunākās sezonas un tad liela kaudze vecāku filmu un majority laikam ir dokumentālās filmas.

Pats sēžu uz 20mbit neta, cik zinu, nekas īpaši neraustas un viss strādā labi. Hz kā ir ar to 4k plānu tho.

Hz cik daudz viss no manis aprakstītā attiecas uz Latvijas reģionu tho, neesmu testējis vēl.

Ierakstu labojaDeiveris8.Janvāris 2016 15:13

sāku lietot šito softu .. https://www.smartflix.io/ daudz labāk patīk, ka nav browserī ... un arī unlocks uz visiem reģioniem. (t.i ja uz PC skaties)

edit: sapratu ka man netflix nav vajadzīgs ... ir tikai iepriekšējās sezonas TV šoviem ... galīgi neder .. varbūt ir kādā ērta laba alternatīva ?

Ierakstu labojaedza8.Janvāris 2016 15:58

@edza Ir alternatīva. Unlocko visu USA contentu un skaties visus jaunos serilāus pa taisno no studijas lapām, kā piemēram es to daru ar cwtv.com, kur ir Supernatural, Vampire Diaries, Flash utt. Un uzreiz brīdī kad tas iznāk.

Filmas - forumcinemas.lv vai ja gribi skatīties mājās, tad amazon prime, kur papildus iepērc filmas kuras gribi skatīeis.

Mans mazais signature ^^

@edza Ir alternatīva. Unlocko visu USA contentu un skaties visus jaunos serilāus pa taisno no studijas lapām, kā piemēram es to daru ar cwtv.com, kur ir Supernatural, Vampire Diaries, Flash utt. Un uzreiz brīdī kad tas iznāk.

Filmas - forumcinemas.lv vai ja gribi skatīties mājās, tad amazon prime, kur papildus iepērc filmas kuras gribi skatīeis.

pa pa pa pa vaitad ar smartflix neunlokojās ? vai es ko nepareizi daru .. jo cik es skatījos dažus seriālus .. tekošā sezona, kas torrentos kautvai nāk NAV..

ā labi laikam daļēji sapratu nav saistīts ar fliksu .. bet gan ar kautkādu citu unlokošanu ... kas tieši tā būtu ?

Ierakstu labojaedza8.Janvāris 2016 16:39

Nu mūsu kompānijas vēlviens prodžekts ir wazzmedia.com. Ar to arī vari ulockot citas lapas kā pandora radio, cwtv u.c. Pie reizes netflix pārslēgt reģionus, kādus vēlies

Mans mazais signature ^^

ai nevaru neko jēdzīgu atrast ... labākais ko atradu ir popcorn time .P2P streamings reāli izcils stilīgs apps.. (nekādi sūda browseri), download iespēja, visas kvalītātes .. dafiga subtitri, jaunākie seriāli un filmas ... kāpēc ko tik labu nevar uztaisīt par 10 jevrikiem mēnesī (tik popkornam ar kautkā pieklibo pašu jaunāko seriālu pievienošana nezkapē) vispār nekas mūsdienās nav labs

Ierakstu labojaedza8.Janvāris 2016 17:30

Snikeru kaste man @Marcisbee šogad stājās spēkā jaunā ES regula par digitālo saturu Galvenā doma ir šāda-Regula būtu jāpiemēro tikai tiem tiešsaistes satura pakalpojumiem, kuriem abonenti var veiksmīgi piekļūt un kurus tie var izmantot savas pastāvīgās dzīvesvietas dalībvalstī neatkarīgi no konkrētas atrašanās vietas, jo nav pieņemami likt pakalpojumu sniedzējiem, kuri nepiedāvā pārnesamus pakalpojumus mītnes valstī, darīt to pāri robežām

Tas nozīmē ,ka visās dalībvalstīs būs jābūt vienādam filmu kontentam

Ierakstu labojaNecroBob8.Janvāris 2016 17:44

Snikeru kaste man @Marcisbee šogad stājās spēkā jaunā ES regula par digitālo saturu Galvenā doma ir šāda-Regula būtu jāpiemēro tikai tiem tiešsaistes satura pakalpojumiem, kuriem abonenti var veiksmīgi piekļūt un kurus tie var izmantot savas pastāvīgās dzīvesvietas dalībvalstī neatkarīgi no konkrētas atrašanās vietas, jo nav pieņemami likt pakalpojumu sniedzējiem, kuri nepiedāvā pārnesamus pakalpojumus mītnes valstī, darīt to pāri robežām

īsumā- ja man ir nopirkts kkads digitālais kontents valstī x tad man viņam jābūt pieejam arī aizbraucot uz valsti y,.

>

Tas nozīmē ,ka visās dalībvalstīs būs jābūt vienādam filmu kontentam

Snikera kaste paliek pie manis, jo tā regula ir nepareizi pārtulkota. Tas nozīmē, ka ja esi USA rezidents un izbrauc uz UK, tad Tev iekš UK ir jābūt USA saturam, nevis, ka visiem būs vienāds saturs.

Mans mazais signature ^^

Snikera kaste paliek pie manis, jo tā regula ir nepareizi pārtulkota. Tas nozīmē, ka ja esi USA rezidents un izbrauc uz UK, tad Tev iekš UK ir jābūt USA saturam, nevis, ka visiem būs vienāds saturs.

Tur ar USA nav nekāda sakara, tas ir tikai ES ietvaros. Pieņemsim, ja kāds no DE aizbrauc uz UK viņam ir jātiek klāt savam DE saturam.

@Marcisbee @NecroBob un to nav grūti nodrošināt.. es arī sapratu tā kā NecroBob. Bet jau Svētdien varēšu pārbaudīt, jo patreiz lietoju meitas GB accountu Netflixam un čekoju saturu (Tikko noskatījos divas Marco Polo sērijas in perfect FHD un man ļoti patika - Netflix seriāli rullē un neatpaliek no Starz ). Svētdien noformēšu savu accountu no LV un tad jau sapratīšu vai ir dikti atšķirīgs saturs vai nav.

Nelasīju visu diskusiju, bet esmu ilgs Netflix lietotājs.. ~2 gadi. Izmantoju US VPN, kas pieejami par brīvu.

Ar Netflix ir tā - ( un es arī tā iesaku )

1. Labs serviss, lai skatītos ko vēlies. Ne vienmēr ir jaunākie seriāli un tam diemžēl Netflix nav domāts.
  2. Labi noder, lai skatītos dokumentālās vai vienkārši standup comedy. Trešais variants vecākus seriālus vai TV šovus. Ir ļoti daudz skatāma satura ( sākumā )
  3. Kad lielākā daļa ir noskatīta un rodas sajūta, ka vairs īsti nekā nav - tad pārsvarā tā arī ir. Atsakies no Netflix uz kādu laiku un tad piesakies pa jaunam.

Nesen paņēmu ~3-4 mēnešu pauzi no Netflix. Šomēnes atkal pieslēdzu, ir daudz satura, ir arī saturs ko esmu palaidis garām.

Overall, iesaku lietot tīri dēļ nezinināmiem seriāliem, dokumentālajām un tv šoviem. Ja gribi jaunākos seriālus tad netflix nav priekš tā.

Nezinu ko rāda no LV.. izmantojot US VPN ir krietni bagātāks saturs. Un tikai tā var izbaudīt normālu saturu.

Par kvalitātēm runājot - vecākām filmām, seriāliem nekā diža nebūs. Un tā kā vairumā gadījumā Netflix nav tas svaigākais saturs tad diži liela jēga no dārgās pakas nav. Lielāka jēga no viņas būs pēc 1 - 2 gadiem.

EDIT: Komentārs no @NecroBob - uz Netflix nedarbojas tas tavs saturs visur. Pašreiz Netflix saturu nosaka pēc tavas IP adreses. Tur kur atrodies tāds kontents arī būs. Netflix jau gadiem cīnās par to, lai saturs būtu pieejams visur vienādi, bet vēl nav nekas panāks ar milzu holivudu. Tagad gan atkal tas ledus ir iekustināts un Netflix solīt sola, ka kaut kad būs viss atvērts.

Ierakstu labojaRinalds9.Janvāris 2016 11:55

Nelasīju visu diskusiju, bet esmu ilgs Netflix lietotājs.. ~2 gadi. Izmantoju US VPN, kas pieejami par brīvu.

Vari, lūdzu, norādīt virzienu, kur es ko tādu varētu atrast?

Filmas latviski arī būs?

Vari, lūdzu, norādīt virzienu, kur es ko tādu varētu atrast?

Ņem kaut vai Hola VPN..

@Jhonny - apšaubu, ka kādreiz tur kāda LV filma būs

Nu tad tā.. esmu pierakstījies Netflixā kā LV lietotājs... nekādas atšķirības no UK satura patreiz nemanīju... iespējams ka visa ES ir vienots saturs... 4K izšķirtspējas saturs nav diezko plašs pagaidām (daži seriāli, dokumentālās, comedian talkshowi), labi ka Marco Polo seriāls ir 4k izšķirtspējā )). Pamēģināju un ar visu 4G lmt rāda perfekti ...... protams ja nav citu interneta lietotāju mājā tai brīdī )... Kopumā varu piekrist tam ko ska @Rinalds, bet man vairs tik daudz laika baudīt visus filmu un tv sēriju labumus nav, līdz ar to ceru ka kamēr skatīšos to kas ir pieejams un nav redzēts parādīsies daudz kas cits jauns ....

Kopumā varu piekrist tam ko ska @Rinalds, bet man vairs tik daudz laika baudīt visus filmu un tv sēriju labumus nav, līdz ar to ceru ka kamēr skatīšos to kas ir pieejams un nav redzēts parādīsies daudz kas cits jauns ....

Cik zinu, nākošmēnes sāk rādīt Better Call Saul otro sezonu, vari iečekot to, man patika

@Deiveris thanx pačekošu..

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 21 atbilde  •  Kopumā lasīta 3176 reizes