IdleMaster, Trading kartiņu dropperis

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tātad, kāds gudrinieks ir izdomājis, ka viņam baigi negribas izmantot sistēmas resursus un savu lieko laiku lai tiktu pie Trading kartēm ... un uztaisījis rīku, kas iemāna steamam, ka itkā tu to spēli spēlē. tātad šis Simulators iet cauri katrai tavai spēlei librarijā līdz tiek izdropots viss ko vien var ... un pats labākais ir tas, ka spēlei nav jābūt uzinstalētai.

vienkārši fonā 24/7 lai tik dragā ... slinkie valda pār pasauli

IdleMaster ir pieejams tīklā jau kādu laiciņu .. un bez sankcijām no steama .. vismaz pagaidām .. tākā, ja izmantojat labāk sekojat līdz jaunākajām ziņām Opensource softiņš pieejams šeit. http://www.steamidlemaster.com/

Pag, ko? Kartiņas? mhm labi. Paldies.

Pag, ko? Kartiņas? mhm labi. Paldies.

tak +- 5 centi par vienu .. parēķini ja 100 spēles kas dod kartes no katras +- 3 sanāk 15 jevras aptuveni ?

Ierakstu labojaedza12.Janvāris 2016 16:21

Nu, es pagaidīju 15m neizdropojās Vai ilgāk jāpagaida, un ik 15m pa 1 kartītie?

Nu, es pagaidīju 15m neizdropojās Vai ilgāk jāpagaida, un ik 15m pa 1 kartītie?

katrai spēlei var būt savādāk ... 15, 30, 60min visādi..

Tas strādā. Esmu izmantojis Galvanais salieciet pareizi konfigurāciju. Ka ņem pa 1 spēlei un dārgakās 1.

Tas strādā. Esmu izmantojis Galvanais salieciet pareizi konfigurāciju. Ka ņem pa 1 spēlei un dārgakās 1.

Kā?

Nogriezu visu nakti izmeta tikai 10 kartinas no 2 spelem kas ir mana listā . Vairāk tas pasākums man nav izdevies palaist , bet vakarā būšu majās pačekošu

paldies,dabuju 29 kartiņas dienas laikā

nez kapēc ar lapsi, neiet uz priekšu, bet ar stacionāro, tik krājās!:)

paldies,dabuju 29 kartiņas dienas laikā

paldies saka augšā nospiežot kudos hehe

Jāuztaisa moška, ka ja pasaka vārdu paldies, tad automātiski ieliekas kudos autoram

Mans mazais signature ^^

hmm, Life is strange spēles trading kariņas maksā nopietnus 18 centus uz rokas

nebūtu es iztērējis visus gemus uz citas spēles lai taisītu booster pakas .. ehh

Ierakstu labojaedza16.Janvāris 2016 11:28

Old AF. Kaadu gadu vecs vins ir jau

Old AF. Kaadu gadu vecs vins ir jau

ne visi zin.

uuu man no batmana izkrita FOIL kartiņa 66 centi

Ierakstu labojaedza17.Janvāris 2016 15:14

Psc, ez money, rip steam trading cards.

izmantoju IdleMaster Un strādā kā pienākas + 100% droša proga

Lielakaa vertiba kartinai man ir bijusi 2EUR, tas bija Hatred Foils. Pec menesa kads tikai nopirka.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 1063 reizes