Spēļu izlozes!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveicināti visiem, ceru, ka šo arī, kāds izlasīs! Saprotams, ka šeit izlozes ir ar pa tiešām labām spēlēm, man pašam nav ne jausmas, cik maksā uzturēt mājaslapu, bet intereses pēc izčekoju visu biedru sarakstu, un konstatēju, ka ir salīdzinoši maz PRO kontu, kā arī manuprāt Pro kontu ir vērts, pa lielam iegādāties tikai dēļ spēļu izlozēm, jo emocijas, kas pārsvarā tiek lietotas ir pieejamas visiem lietotājiem! Ekrāntapete, protams, forši, bet man viņā nav vajadzīga (nekas personisks, pret veidotāju), jo google pilna ar neaptverami daudz citām ekrāntapetēm, maini cik gribi!:D Labi, pietiks, tukši muldēt, ķersimies pie idejas (atvainojiet, ja tāda, jau ir izteikta, ja nav tad patīkams pārsteigums)!

Kapēc neizveidot atsevišķu izlozes dalības maksu? Tas arī, iespējams atvieglotu ideju, par izlozēm priekš konsolēm, kā arī biedriem, kuriem jau spēle ir, nebūtu velti tērēta nauda?

Saprotu, ka var rasties jautājums priekš kam tad būtu jāpērk PRO konts? Bet minēts ir par veikalu drīzumā? Gan jau vēl, kādam būs kāda ideja, jo cik redzu lapas veidotāji, un veidotāju palīgi ir diezgan radoši lapas izveidē!:)

steamgifts un playblink ;-]

Sajutos, RETARDED, kas ir playblink?

PRO konta abonēšana jau ir tā teikt loterijas biļetes iegāde.

Good, te jau ir kāda doma Varbūt kādam ir vēl kādas interesantas domas ko varētu ar izlozēm darīt, lai tās būtu vēl interesantākas, plašākas un tā ?

Mans mazais signature ^^

Good, te jau ir kāda doma Varbūt kādam ir vēl kādas interesantas domas ko varētu ar izlozēm darīt, lai tās būtu vēl interesantākas, plašākas un tā ?

Maybe ir jātaisa konkursi arī nePRO lietotājiem. Piemēram, rakstu konkurss utml.

@lopatko_j ik pa laikam ir arī tādi Un arī turpinās tādi būt.

Mans mazais signature ^^

Vēl 3 stundas iegādāties PRO kontus tiem, kas vēlas piedalīties Janvāra konkursā. (2 ļoti labas un padārgas spēles). Veiksmi visiem vēlreiz!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 1618 reizes