Izaugsme!!!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Teikšu godīgi, tā tam vajadzētu būt!

Šim saitam tiešām ir potenciāls, bet es uzskatu, ka ir vajadzīga reklāma (ar laiku, bet strike.lv ir tā vērts), ir tiešām nepieciešams iegūt vairāk biedru, savādāk, saites uzturēšana, manuprāt, balstās uz pašiem vidotājiem un +/- 10 cilvēkiem, kas atļaujās nopirkt PRO kontu, gribam labas spēļu izlozes, ne tikai PRO kontiem, bet tajā pat laikā, atsakāmies ieguldīt!?

P.S. Patstāvīgo lietotāju skaits, ir praktiski nemainīgs, pa lielam visi visus atpazīst (kvai virtuāli)!

Tātad,nu jau atkal, mani ieteikumi... 1) (ceru, ka nēesmu palaidis garām) Poga ''ziedot''? kapēc, gan ne? Tāpat nevienam netraucēs! 2) Izveidoju ierakstu, par atsevišķu dalības maksu izlozēm '' https://strike.lv/topic/406-spelu-izlozes '' ar laiku, būtu iespējams izveidot vairāk izlozes, gan pēc platformas, gan pēc tava PC prasībām, tajā pat laikā, ja tev, būtu PRO konts, bet tu zini, ka spēli nevajag - iespēja atteikties no izlozes (Protams, ja tev nav nepārvarama vēlme spēli pārdot, vai aizdāvināt kādam citam)! 3) Iespēja izveidot aptaujas anketas, iespējams, tikai pēc manām domām, atvieglotu daudzas foruma tēmas! 4) Noteikti, Paziņojums pie tava profila par jaunumiem, tevis izveidotajā forumā! 5) Lietotāju iespēja, izveidot pašiem savas galerijas ar ''ekrānšāviņiem'':)

Jebkurā gadījumā, ja man šeit nepatiktu, es te nebūtu, praktiski, katru dienu!^_^

reklamēts saits ir daudz kur bijis. pagaidām jau ar esošajām loterijām kautcik tiek piesaistīti lietotāji jauni ...
vienmēr katram lietotājam ir iespēja nošārot kādu rakstu vai izlozi savos Soc.Tīklos lai veicinātu popularitāti.

pa manam pirmais ar ko būtu jāsāk, attīstīt spēļu aprakstu un parast rakstu ātrumu līdz rakstam dienā, bet tam ir nepieciešams laiks un cilvēki kuriem reti tāds ir. Jo cilvēki jau te netikai nāk lai vinnētu kādu geimu, bet arī izlasītu rakstu, jaunākās ziņas geiming industrijā u.t.t.

es domāju Mārcis var uztaisīt kādu FAQ sadaļu kur būtu viss sīki aprakstīts, kā var saitam palīdzēt, kas kā strādā, visādas fīčas, lietiņas, visu par izlozēm utt.

Piekrītīšu @edza vajag nonākt līdz stadijai kur būs daudz rakstu. Tad jau varēs domāt par nākamajiem apgreidiem, Jāpaceļ tas kas jau ir .

P.S. Lai ir mazāk PRO acc Mums lielāka iespēja tikt pie balvām

Ierakstu labojaJur4iks16.Janvāris 2016 12:27

Piekrītīšu @edza vajag nonākt līdz stadijai kur būs daudz rakstu. Tad jau varēs domāt par nākamajiem apgreidiem, Jāpaceļ tas kas jau ir .

P.S. Lai ir mazāk PRO acc Mums lielāka iespēja tikt pie balvām

Tur jau tā lieta, pieņemu, ja būtu vairāk PRO acc, tad būtu vairāk balvu, dažādāku, konkursu u.tml.

Saprotiet arī to, ka jauns lietotājs nereģistrēsies šeit lai nopirktu "laimes biļeti" par 3 eiro uz 1-2 spēļu izlozi, kuras lielākoties arī ir gaumes jautājums (pieņemsim tikko izlozētais Tomb Rider).

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 864 reizes