Sadaļa atlaidēm

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Būtu baigi forši, ja būtu kāda sadaļa, kurā varētu apskatīt akcijas un atlaides dažādām spēlēm/ dzelžiem un varbūt pat gadžetiem.

Iespējams var izveidot šādu pašu sadaļu: https://strike.lv/community Tikai kad tur ieiet, tad rāda teiksim - Brīvi Steam key, Atlaides Datoru komponentēm, vai ko tādu nevis jaunākais forumā or smthn.

  • Nu es nezinu kas, kur un kā, bet iespējams Administrācijai būs kas padomā, bet kopēji ideja neslikta, vienīgais jaizdomā labs veids kā to realizēt.

Jā, ideja tiešām ir lieliska! Varētu ideju nedaudz brīvāk attīstīt ar dažādiem viedokļiem šeit pat tēmā un tad iespējams nonāksim kopīgi pie kāda gala rezultāta. Viens ir to visu informāciju apkopot, otrs ir parādīt, lai būtu ļoti ērti un saprotami viss. Viens variants ir ļaut publiski visiem ieteikt kādu akciju, kuru uzgājis netā un tad attiecīgi visi var balsot vai tas darbojas vai nē. Otrs ir - administratori par pievienošanu atbild, vai arī apstiprina lietotāju pievienotos variantus.

Mans mazais signature ^^

Varētu teiksim zem navigācijas Menu kur ir "Komūna" ielikt apakšadaļu "Atlaides", vai ka savadāk un atļaut lietotājiem ielikt ierakstus, tādus kā mini blogus kuri uzrādas ar, vai bez Administrācijas apstiprinājuma (lemjiet paši), talāk sadaļa parādas tāpat kā - https://strike.lv/community un teiksim zem "Jaunakās tēmas forumā" varētu būt Brīvi pieejami Steam key, tad zem "Jaunākie Ieraksti forumā" un tur varētu būt Atlaides Datoru Komponentēm, nu kaut ka tā un teiksim var likt +Kudos, par ielikto teiksim Akcijas kuponu, Atlaidi, vai ko citu, kā arī pievienot komentāru, nu kaut ko tādu.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 1333 reizes