Uzlauza manu ea acc :(

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Pāris dienas man nesanāca ielogoties ea akountā,nodomāju nekas traģisks,bet šodien uzspiežot "forgot password" man uz e-pastu nekas neatnāca,ierakstot gmail meklēšanā "ea" ,izrādās 14 janvāri esmu saņēmis e-pastu no ea,ar sekojošu saturu.

Attēla apraksts

Biju kārtīgi/nepatīkami izbrīnīts,labi atjaunoju esošo e-pastu (tas kurš man visulaiku ir bijis) nu tad skatamies kas tur sadarīts.

Pirmais kam pievērsu uzmanību protams bija e-pasts [email protected] un mana jaunā dzivesvieta Algerija

Attēla apraksts

Gribēju nomainīt visu,drošībai,bet es nevaru nomainit secret question,vainu viņš mainīts vai es neaceros savu,ea konts man ir ~3 gadus,tomēr laiciņš pagājis. Tālāk paskatijos kas notiek battlelog'ā,pirmais kas iekrita acīs bija sarakste,kurā es neko nesaprotu.

Attēla apraksts

Un dīvains "platoons"

Attēla apraksts

Šādi man gadijās pirmo reizi,pat nezinu kā tas ir sanācis,jo cik es atceros bez secret question e-pastu nevar nomainīt,ja nemaldos.Ir kādi ieteikumi kā izvairīties no šādām situācijām,100% zinu ka ea datus zinu tikai es un neviens cits līdz šim.

Ierakstu labojasoprano19.Janvāris 2016 00:12

Paroli nevaig likt tadu pasu kaa e-pasts

Paroli nevaig likt tadu pasu kaa e-pasts

Man divas dažādas paroles Atradu kur nopludināti acc ,to starp mans(Krievu forumā)

Ierakstu labojasoprano19.Janvāris 2016 10:27

Laiks nomainīt originā paroli Nelāga Tev tā pieredze bijusi, bet labi, ka kontu atpakaļ dabūji Paldies par info anyways.

Mans mazais signature ^^

Divpakāpju verifikācija profilam bija uzlikta ?

Divpakāpju verifikācija profilam bija uzlikta ?

Nebija.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 740 reizes