CS:GO - M4A4 vai M4A1-S

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Esmu jauniņais šajā spēlē tāpēc gribētu dzirdēt jūsu viedokli.

M4A4 vai M4A1-S, un kāpēc ?

Kā kuram, man patīk M4A1-S, jo personīgi es ar to trāpu precīzāk mērķī

Ar kuru pasam liekas labaak ar to ari spelee.

Atšķirībā no spēles stila. Ja pietiekami labs aims, tad Silencer emku, jo vieglāk kontrolēt recoilu un likt galvas. Sākumā gan sāku spēlēt ar resno emku, jo varēja bert uz nebēdu un kāda lode no 30 arī ielidoja enemy galvā

SIlencer emka ir švakāka, bet precīzāka , 2x tapot galvā no liela attāluma ir vieglāk, silencotā sprayošanai no tuvuma īsti neder, maz lodes... parastā emka ir nedaudz spēcīgāka, vairāk lodes, labāk strādā close combat, bet accuracy saamazinās uz long range .. kautgan ja šauj pa vienai lodei galvā un ietur to noteikto pauzīti, tad long range pat var būt labāks.

M4A1-S, jo vienkārši patīkamāka šaušana. Varbūt vienkārši pieradums, jo jau kopš 1.1 versijas klusinātājs emkai manā skatījumā ir bijis must have.

M4A1-S, jo vienkārši patīkamāka šaušana. Varbūt vienkārši pieradums, jo jau kopš 1.1 versijas klusinātājs emkai manā skatījumā ir bijis must have.

tas varbūt arī psiholoģiski, un arī fiziski ..

1. ar klusinātāju pretinieks nedzird no kurienes šauj, ja attālums lielāks
  2. pašam šaujot tu apkārtējos trokšņus labāk dzirdi (soļus granātas utt.) 3 un līdz ar to, kad klusāka skaņa, tev pašam mierīgāka spēlēšana mazāk stresa un raustīšanās vari iet kā Džeims Bonds it īpaši ar USP heh

Katrā ziņā kādu brīdi paspēlē ar vienu un tad ar otru.. Izdarīsi secinājumus kurš ir ērtāks tev.. Man personīgi m4a4 ir for the win..

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 1111 reizes