Goodman UNRAVEL trial gameplay

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Nu tad tā EA piedāvātās 10 stundas UNRAVEL trial versijai nebija nepieciešamas jo testēšanai pieejami vien divi līmeņi. Bet kādi, Jāsaka tā ir skaistāka platformene (arcade) kādu nācies spēlēt... Tiešām tekstūras brīžiem šķiet 1:1 ar realitāti un par grafisko izpildījumu te droši var teikt ka Devil is in the details. Koku miza, sūnas, zāles stiebriņi, tik labi nostrādāts, ka prieks skatīties. Pats spēles mehānisms arī ir pietiekami interesants un aizraujošs ne būt ne viegls vienmēr. Trial versijā mazais dzijas YARNijs pat paspēj lidot ar vēja pūķi un izbraukt ar motorlaivu , tiek piedāvāti dārza un jūras krasta līmeņi. Spēles noskaņa man gan likās tāda skumīga. Kaut kas par atmiņām par ģimeni, kuras vairs nav. Katrā ziņā tā arī ir intriga, jo par katra līmeņa iziešanu saņemat balvā dažas fotogrāfijas ģimenes albumā, kas iespējams izskaidros paša stāsta motīvu. Nopietni apsveru šo spēli pēc kāda laika iegādāties. Zemāk mana pastaiga ar dzijas puiku Yarniju (ietvertas arī lažas un iesprūdumi). Kopā 7 video.

PS. 18 februārī būs līdzīga iespēja patestēt Plants vs Zombies Garden Warfare 2

Ierakstu labojagoodman25764.Februāris 2016 21:49

Izklausās jau labi. E3 baigi pievilināja šitā spēle ar savu domu un izpildījumu. Es iespējams arī iegādāšos. Paldies par ieskatu spēlē, pašam diemžēl nebij iespēja iemēģināt 😩

Mans mazais signature ^^

@Marcisbee vēl jau vari paspēt ja vien esi abonējis EA origin access.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 2 atbildes  •  Kopumā lasīta 734 reizes