Sveiki, ļaudis!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sākšu ar to, ka manā draugu lokā nav īpaši daudz spēļu cienītāju (labākajā gadījumā candy crush), tādēļ dažbrīd pietrūkst ļaužu ar kuriem padalīties iespaidos, jeb lūgt padomu par un ap virtuālo [sa]dzīvi. Arī mājniekam mans hobijs nav īsti interesants, tā teikt, ar ačīvmentiem nav jēgas lielīties Līdz ar to šo vietni uzgāju salīdzinoši nesen un priecājos redzēt šeit cilvēkus ar līdzīgām interesēm.

Darba dienās esmu grafiskā dizainere, sēžu birojā, izpatīku dažādiem interesantiem [un ne tik] klientiem, ja konkrētāk, visa veida poligrāfija, nupat jau būs 10 gadi šajā sfērā.

Brīvajā laikā uzskatu sevi par mūzikas un videospēļu fetišiti [sirdī gīks, tā teikt]. Manai ausij tīkamākās skaņas – industrial, dark ambient, dark jazz, new wave un līdzīgi, bet nav iebildumu arī pret blackmetālu un klasiku, tā teikt, cenšos sevi neierobežot žanra ietvaros.

Spēlēšanās karjeru uzsāku ar pirmā Ābola ienākšanu manā dzīvē ~90to gadu vidū, ar 1. un 2. Warcraft, Starcraft kā arī Realmz, kas tobrīd skaitījās diezgan modīga spēle un nāca līdzi diskā Macworld žurnālam (jā, tas tiešām bija sen un vairs nav taisnība). Liekas ar tām arī iesākās mana mīlestība pret RPG un stratēģijas spēlēm. Vēlāk, protams, klasika – Age of Empires, Heroes of Might and Magic sērijas, Age of Mythology utt.

Šobrīd esmu pārcēlusies uz konsoli [x-kaste 1, ar šādu pašu gamertagu], jo tautas valodā runājot Pīslis nav gluži mana mīļākā platforma, bet Ābols, diemžēl, vairs netur līdzi jauno spēļu progresam.

Esmu neglābjama Bioware fane, ārkārtīgi gaidu Andromedas ierašanos. Visu cieņu Witcher sērijām [ar pastiprinātu interesi gaidu ko CD PROJEKT RED būs sarūpējuši Cyberpunk 2077 sakarā], kā arī sirdij tuva ir Bethesda daiļrade. Īsāk sakot, spēles ar bagātu stāstu un iespēju ietekmēt spēles gaitu pēc sava prāta. Klaji šūteri un virtuālas sporta spēles nav gluži mana stihija.

Tas tā īsumā. Priekā!

Ierakstu labojaMelnaaZiema5.Februāris 2016 10:36

Well esi sveika pulkā šeit noteikti atradīsi cilvēkus ne tikai par spēlēm ar ko parunāt vai paspēlēt kopā, bet arī ja ir vēlme par grafiskā dizaina pusi, šeit vairāki talantīgi cilvēki apgrozās, dažādās jomās.

Uh, uzsiti nostalģiju par Age of Empires un Mythology, atceros cik kruti bija skatīties kā koki krīt Anyways, sveicināta !

Mans mazais signature ^^

Sveika ! Es tā skatos ka pēdējā pievienojas daudz grafisko dizaineru

@MelnaaZiema Sveicināta, Bioware daiļrade arī man ir īpaši tuva, pateicoties Mass Effect seriālam un lieki teikt, ka Andromedu gaidu ar nepacietību, bet vēl jau bija Neverwinter Nights, Baldurs Gate un MDK2

Prieks, ka šī ir viena no retajām vietām, kur visi uz daiļo dzimumu nekrīt kā mušas uz banāna mizu.

Goodman, es MDK2 uz otrā pentiuma ar ATI Rage II videokarti spēlēju ar maksimums 8fps, bet tik un tā sakostiem zobiem tālu tiku, varbūt pat izgāju, bet neko daudz neatceros no tās spēles.

Ā, jā, Čau @MelnaaZiema!

@Vito man jāsaspringst lai tagad atcerētos tā laika PC konfigurāciju, bet laikam uz 2 daļu jau man kaut kāds midrange nvidia aparāts bija. Bet man gan atmiņā labāk pirmā daļa palikusi, jo tas bija kas svaigs un iepriekš uz PC nebijis. bet nu 8fps jau netraucēja agrāk spēlēt spēles kurām bija saturs un jēga ....

@MelnaaZiema Sveicināta

@MelnaaZiema Sveicināta, Bioware daiļrade arī man ir īpaši tuva, pateicoties Mass Effect seriālam un lieki teikt, ka Andromedu gaidu ar nepacietību, bet vēl jau bija Neverwinter Nights, Baldurs Gate un MDK2

Mass Effect nebija spēle, tas bija piedzīvojums . Ceru, ka Microsoft parūpēsies par backward compatibility arī 2. un 3. daļai pirms Andromedas iznākšanas.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 1303 reizes