Es pakāsu savu supreme uz silveru

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Ja patika video neaizmirstam nospiest like un abonē kanālu, lai nepalaistu garām jaunākos video!

Crazy sound effects !

pretinieki silveri vai kā ? .. refleksi izskatās jau labi .. bet nu tā sprajošana ar AK uhh

pretinieki silveri vai kā ? .. refleksi izskatās jau labi .. bet nu tā sprajošana ar AK uhh

Nē pretinieki supremi, grūti vispār dabūt tādus momentus ar viņiem. Normāls spray

Normāls drops no supreme uz silver

Mani kaut kā no supreme tikai uz LE nometa un uzcēlu LEM, bet nu, gan jau vēl uz leju raus, ņemot vērā, ka šogad tikai kkādus max 5-6 compus izspēlējis esmu

Fragi awesome

da tā ranku sistēma nekam neder. reāli ja teams iesūkā, ranka nebūs. Lai kā tu censtos, ar sūdīgu teamu tu ranku nedabūsi, jo Ace visus raundus neizvilksi tāpec es sēžu uz f*king MG1

bet ja tā godīgi es tāds solo māvējs ar esmu .. visu mūžu piekopis PUB skilu (1.6 - CSS) .. Competetiv nesanāk nekad .. kaut gan labu tīmu ar neesmu atradis ar ko spēlēt. visi vienmēr troļļojas, brēc pa MIC, māca dzīvot un tādi kaitinoši tipi

Ierakstu labojaedza18.Februāris 2016 17:10

Ar komandas vainošanu nekur netikt. Pietiek melot, ka vienmēr iekrīt nepatīkams sastāvs.

Ar komandas vainošanu nekur netikt. Pietiek melot, ka vienmēr iekrīt nepatīkams sastāvs.

protams ir laiki, kad man nafig neiet un pat peli normāli nemāku pabīdīt nenometot to no galda.. bet, kad man ieslēdzās God mode (situational awareness) nenormālie refleksi utt. es bliežu, kā maniaks, bet redz, kā jau parasti komanda velk nost .. laikam jāriskē uz matchmakingu un cerēt ka pārējie vismaz 2 spēlēs OK .

Ja nu iekrīt diezgan nožēlojami cilvēki, tad tas ir jāsagremo un jāmēģina nospēlēt cik labi vien pats vari. Sākt trash talk un ārdīties arī nav jēgas, būs tikai sliktāk gan pārējiem, gan pašam.

Normāls drops no supreme uz silver

Mani kaut kā no supreme tikai uz LE nometa un uzcēlu LEM, bet nu, gan jau vēl uz leju raus, ņemot vērā, ka šogad tikai kkādus max 5-6 compus izspēlējis esmu

Fragi awesome

Same. Sup > LE > LEM. Neesmu spēlējis compus labu laiku.

Lūdzu nākošreiz kad taisi slow mo momentus tad lūdzams lai būtu vairāk par 5fps

Well.. dziesma nav mazliet izkropļota no orģinālās ? https://www.youtube.com/watch?v=VqNGgk5C7m4

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 11 atbildes  •  Kopumā lasīta 983 reizes