Pieredze ar Rainbow Six Siege !!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki,

Nesen iegādājos Ubisoft meisterdarbu no Tom Clancy's sērijas Rainbow Six Siege uz PC platformas. Nedaudz esmu vīlies, bet pati spēle ir diezgan interesanta.

Pastāstīšu kāpēc esmu nedaudz ar sad face: jo ielādējot spēli, nevarēju to palaist, vienkārši atvērās spash screen un uzreiz aizvērās un no spēles ne ziņas ne miņas. Lasīju forumos, ka citiem arī tieši tāda pati problēma, viens risinājums bija, izslēgt Ubisoft in-game overlay, kas man nelīdzēja. Cits vispopulārākais risinājums bija, izslēgt Over Clock savam CPU, kas man likās ļoti weird, jo man nav overclockots ne cpu, ne grafiskā karte, vismaz pagaidām ne Nu līdz beidzot sanāca atvērt spēli, tā bija jāatver "Run as Administrator", kas liekas diezgan lame

Katrā ziņā tiku spēlē un o boy biju sapriecājies. Uzreiz meteos iekšā multiplayerī un sāku raundu, spēles vidū vnk izmeta ārā Great, izslēdzu kompi un aizgāju gulēt.

Nākošajā dienā, piestartēju spēli vēlreiz un jau bij nedaudz labāka pieredze, sanāca arī izspēlēt 2 no 3 raundiem, jo no 1 atkal izmeta. Pa vidam sanāca arī uzfilmēt spēles gameplay.

Overall spēle ir diezgan interesanta, turpināšu spēlēt 5-10 min dienā, jo tas ir max laiks ko varu tam veltīt. Varbūt kādam ir arī Siege un vēlas paspēlēt kopīgā teamā ?

Mans mazais signature ^^

Ir, man ir kkāds 90 LVL Diezgan labi esmu atvergojis

Uplay niks Marex.K...šad tad mēdzu uzspēlēt

Ir, man ir kkāds 90 LVL Diezgan labi esmu atvergojis

90 Līmenis ? Un es te priecājos par LVL 2

@kornivskis Pievienoju Tevi

Mans mazais signature ^^

Esmu pilnīgs NE-multiplayerists, bet šai uzspēlēju BETA versiju, tieši interesantā koncepta dēļ. Tomēr savu naudiņu netērēšu gluži tāpat kā gadījumā ar SW Battlefront, ja nav vismaz švakiņš SP (BF Hardline) tad es pasēju... Bet spēlē ar pirmo mēģinājumu bija skaidrs ka ir kvalitatīvi nostrādāts...žēl ka tikai MP..

Parasti uz šitajiem 100+ stundu multiplayer pasākumiem neparakstos, bet šoreiz nospļāvos un nopirku pa lēto. Piekritīšu, ka man arī uzreiz trūka singla - kārtīgas co-op misijas lielākos līmeņos būtu visai interesants pasākums. Bet, pateicoties iespējai ievērojami deformēt vidi, spēle šķiet visai svaigs Multiplayer FPS. Operatori ir gana dažādi un interesanti - gan ieroču dažādības, gan perku/gadgetu ziņā. Kartes arī ir pietiekami daudz un pēc 50+ stundām es viņas joprojām īsti labi nepārzīnu (ko var ļoti labi just, spēlējot pret cilvēkiem, kas zin kartes no galvas).

Diemžēl, spēlē joprojām ir lērums bugu - matchmaking problēmas, clipošanās cauri sienām, vēl nesen salaboja pāris populārus exploitus. Arī season pass galīgi nav vērts pirkt izmantojot reālu valūtu - season pass contentu pietiekami ātri var unlockot ar ingame nopelnīto naudu. Par season pass saturu pagaidām grūti spriest - pirmā dlc jaunā karte ir visai interesanta un, no diviem operatoriem, viens ir interesants un nedaudz game-changers, bet otru neviens neizmanto. Ceru, ka ātrāk noķers un salāpīs bugus/exploitus, ieviesīs jaunus spēles režīmus un nebūs faileris ar turpmākiem DLC.

Ye, singleplayer pietrūka. Atceros, kad tiku pie Battlefield 3 sen atpakaļ, izskrēju cauri single un noliku visu spēli malā, pat mp neiegāju

Mans mazais signature ^^

Es arī viņu par 15 eur dabūju, tāpēc nav nekāda vaina. Bet 40+ eur tikai par multiplayer es gan nebūtu ar mieru maksāt.

Bet 40+ eur tikai par multiplayer es gan nebūtu ar mieru maksāt.

Tas ir apmēram tas pats, kā ar The Order 1886 spēli, kura izlaišanas dienā maksāja 60 EUR, taču tā piedāvā tikai vienspēlētaja režīmu bez MP.

Ir jau atšķirība vai tu maksā 60 eur par Order 1886, kura piedāvā sp kampaņu kas ilgst 6h vai arī 60 eur par Witcher 3, kur arī ir tikai sp, toties spēlē var viegli pazaudēt 100+ h.

Ir jau atšķirība vai tu maksā 60 eur par Order 1886, kura piedāvā sp kampaņu kas ilgst 6h vai arī 60 eur par Witcher 3, kur arī ir tikai sp, toties spēlē var viegli pazaudēt 100+ h.

Protams, ka ir atšķirība, vai tad es minēju pretējo? Es papildināju Tavu teikto, piebilstot, ka ir spēles, kas maksā pilnu cenu, taču nav iekļauta SP vai MP, kas, manuprāt, nav korekti. Atliek tik cerēt, ka šāda tradicīja neturpināsies, jo uzzinot, ka Rainbow Six vai Star Wars ir bez SP - lika man pārdomāt par tās iegādi, ja nu vienīgi tām spēlēm būs laba piedāvājums...

Nopirku..

1. Pilns ar problēmām, lai palaistu
  2. Daugu bagu
  3. MP sūkā
  4. Koncepts ir labs

Atgrieza naudu un paņēmu dirt

Atgrieza naudu un paņēmu dirt

Pēc tam uzraksti atsauksmes Pats sen jau spēlēju, bet interesanti palasīt, ko citi domā

Dirt ir uz šo brīdi top rallija spēle. Domāju, ka tā arī paliks tuvākos gadus. Spēlēju viņu jau no early access un ne centa neesmu nožēlojis. Iepirku stūrīti un visām ieprovētajām driving (Project Cars, Raceroom, Forza 6) spēlēm tieši Dirt man visvairāk patīk gan Force Feedback efekti, gan vispār cik labi var izjust vissīkākās ceļa nianses. Dirt Rally ir must buy

1. MP sūkā

Kādā ziņā? Es piekrītu, ka tīri tehniskais izpildījums nav virsotnē, bet sakarīgā komandā teamplays ļoti kārtīgi atmaksājas.

Ierakstu labojaVafele22.Februāris 2016 16:42
  1. MP sūkā

Kādā ziņā? Es piekrītu, ka tīri tehniskais izpildījums nav virsotnē, bet sakarīgā komandā teamplays ļoti kārtīgi atmaksājas.

Ubi nekad tehniskā puse nav ne tuvu apmierinošai. Tas pats arī bija ar Watch_Dogs. Arī šeit, tiec mests ārā no spēles un jau pilns saraksts ar MP problēmām. Ja godīgi nekas jauns no Ubi.. Turpmāk neplānoju iegādāties neko no Ubi.. par Watch_Dogs 2 vēl padomāšu - atkarībā no tā kādas būs atsauksmes.

1. MP sūkā

Ubi nekad tehniskā puse nav ne tuvu apmierinošai. Tas pats arī bija ar Watch_Dogs. Arī šeit, tiec mests ārā no spēles un jau pilns saraksts ar MP problēmām. Ja godīgi nekas jauns no Ubi.. Turpmāk neplānoju iegādāties neko no Ubi.. par Watch_Dogs 2 vēl padomāšu - atkarībā no tā kādas būs atsauksmes.

Es nevienu nevēlos aizstāvēt un piekrītu par ubisoft, šo, to viņi ir salaiduši sviestā, bet Tava argumentācija un striktais atskats ir vēl sliktāks par to ko viņi ir izveidojoši - 3. MP sūkā

(Šā vai tā, arī Dirt Rally ir savi niķi un nedienas, un pilnībā jamo var izbaidīt ar patiesi labu stūri un pedāļiem, bet tas ir offtopic)

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 16 atbildes  •  Kopumā lasīta 1047 reizes